STSL 18/19 H:30 | Konyaspor 0-0 Galatasaray | MS | 29 Nisan - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Deplasman falan anlamam bu maç kazanılacak, içerde Beşiktaş - Başakşehir dövülecek ,Rize deplasmanından üç puan ile dönülecek ve şampiyon olunacak.

Winnerlık karakterimiz de var bizim , yine açtık final modunu rahat olmayın ama aklınızda da bulunsun , burası Galatasaray hiçbir yere benzemez.

#SaldırGalatasaray

malesef maç skoru 1-1 veya 0-0. O kadar iğrenç bir futbol oynatıyor ki Aykut ve bizim deplasman durumumuza bakınca golsüz maç bekliyorum.
son 8 deplasman maçında sadece K.paşa'yı rahat yendik. Bir de Malatya maçı üstüne bu maça çıkacağımız düşünülünce benim umudum azalıyor

D43H6S8X4AAKFvR

D43A4nIXkAYa09B

ndiaye mumkunse 10 no oynasin ya da oynamasin. ne yazikki yerini cok bosaltiyor adamini birakiyor elifi biraktigi gibi. fernando donk gobegine donmeliyiz.
Fernando-Mariano-Nagatomo üçlüsünün olumlu görüntüsü zayıf olan ümitlerimi güçlendirmiş durumda. Bunlara Luyindama' nın da katılacağını düşünürsek defansif yönden rahat etmemiz muhtemeldir. Bu varsayım gerçekleşirse Ndiaye' nin ofansif katkısının artacağını da umuyorum...

Muslera
Mariano Luyindama Marcao Yuto
Fernando
Feghouli Ndiaye Belhanda Onyekuru
Diagne

Bundan daha iyisi elimizde yok o yüzden bu 11 ile çıkarız büyük ihtimal...​

Kalan haftalardaki fikstürü maç maç inceleyince, bence en sıkıntılı/önemli maç bu maç.
Bu maçı alırsak, bir sonraki hafta bjk galibiyeti ile moral/özgüven tavan yapar, bjk zaten tamamen dışarıda kalır, başak ise tamamen dağılır.
Biz de o gazla Rize'de de sürpriz yaşamayız. 3/3 ile ligi götürürüz. (Hatta basakin durumuna göre Rize'de bir beraberlik hakkımız dahi doğabilir)
Fiksturun psikolojik kronolojisi bunu gösteriyor (bu cümle Aykut Kocaman gibi oldu :d)

Yani kırılma macimiz, şampiyonluk macimiz bu maçtır.

En büyük ümidim, Konyaspor'un az pozisyona giren ve az gol atan bir takım olması.
Marcao-Luyindama'nin da dönüşü ile max 1 gol yiyeceğimiz bir maç gibi duruyor. En bir zahmet de 2 gol atalım yani.

Mesela bu hafta maç Rize ile olup da 2 hafta sonra Konya ile oynasaydik fiksturumuz kesinlikle daha zor olmus olacaktı.

Ama konya-bjk galibiyetleri ile ivme yakalayan bir GS, Kalan 3 maçta işi rahat bitirir. Değil Rize, Real Madrid olsa viz gelir.

En büyük problem ise bu maçtan 4 gün önce Malatya'da deplasman oynayacak olmamız.

Allah korusun inşallah bir sakatlık/ceza olmasın.

Son düzenleme:
konyaya 500

beraberlikte iade konyaya 300

beraberliğe 200 basıcam fener maçındaki gibi

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt