STSL 18/19 H:7 | Galatasaray 1-0 Erzurumspor | MS | 28 Eylül - Sayfa 67 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yoo, arastirirsin. Kocaman bir kulupsun dunyada hic mi genc potansiyel yuksek antrenor bulamiyorsan vah halimize.

Zamaninda Fenerbahce, nasil Daum'a bulduysa ve lige 3 sene ambargo koymussa sende bulacaksin.

Bu örnek bence yanlış.

O zamanki Fener'in kadro ve mali üstünlüğüne şu an sahip olabilecek takım yok.

Herkes artık birbirine daha yakın. Hatta batmamak için kılı kırk yarıyoruz.

eren denen kazmaya bizi mahkum edenler mustafa yavuza benzer in
Gary net sampiyonluk getirdi. Bruma ??

Cok guzel fiyata sattik Brumayi.

Alman takiminda gelisemeyen bir oyuncu mental olarak problemlidir eger yetenegi varsa.

Bruma cok yetenekli , emre mor cok yetenekli ama gelisemiyorlar mental yapilari sebebi ile.

Ben Gary i asla degismem bruma ile.
garry nereyi net sampiyonluk getirdi yahu.
Şu forumda yıllardır sapla samanı karıştırıp durmayı bırakın. Aynı sneijdere de yapıldı.

forveti-defansı-orta sahası ve bekleri olmayan takım ile mariano, fernando, nagatomo, gomis ve tavsadan şapka cıkaran donk ve olgunlaşmış denayer(şu an lyonun en iyi defans oyuncusu)

sabri, selçuk ve erenle oynayan bir adamı karşılaştıriyorsunuz. Futbol takım oyunu ne kadar kalite ile.oynarsan o kadar iyi görünürsün ki o takımda yıldız gibi parlayan tek oyuncu bruma idi.
Geçen seneki performansını eren ile yaptığı gün bruma ile kafa kafaya bir oyuncu haline gelmiş olur.

Mactan önce 4-0, 7-0 yeneriz diyen arkadaşlara selam olsun..

Lig sonuncusunu kendi sahamızda 1-0 yendik. Tebrikler..

Gecen hafta Ligin dibindeki Akhisar a 3-0 yenilmiştik..

Maçın neticesi önemli degil, 3 puan önemli ama oynanan futbol beni mutlu etmiyor.

Merak ediyorum ; Bu futboldan mutlu olan var mı? Porto maçından iyimser olan var mı?

Fark etmez birader en azından gerçek hesabımdan korkmadan yazıyorum senin gibi sahte hesapların arkasına sığınmıyorum

Şimdi olayın bittiyse gerçek hesabından birilerine yalakalık yapmaya devam edebilirsin
Olayım bitmedi, kimseye yalakalık yapmıyorum ben. Galiba okuduklarını anlama sorunun var. Başkasının 2.hesabı olduğumu iddia etmeye devam et lütfen. Senin gibilere neler yazılacağını biliyorum ama adminle müsaade etmiyor. Hadi başka yere(üslubumu korumalıymışım, adminler mesaj attı)

Senin benim gibi diyorum işte. Ondan gönderdiler.

Sonra geldi Aziz son maç kaçırdı diye gönderdi.

Duygusal kararlar. Her sene değişten teknik direktör. 2 senede 1 takım kurup milyonları çöpe gömmek.

Terim de 1-2 transfer yapsın. Sonra onu gönderip getirelim bir Alman, İtalyan daha. Desin ki bu takımı ben kurmadım. Oynatacağım oyun için 6-7 oyuncu lazım. Şunu şunu gönderin alın. Sonra alamayıp yine sıçalım.

Plan bu mu? Yıllardır bu çünkü de onun için dedim.

Iyi de kardes, senin karsinda Erzurumspor var takim degeri 13 milyon. Bu oyuncularin fizikleri neden yerlerde? bu takimin niye bir taktiksel ve oyun plani olmaz 7 haftadir?

Kos koca galatasaray erzurumspora 4-5 tane atip eve postalamazi lazim ken, kornerden 1 gol ile bitiriyoruz.

Terimle uzun vadede olmaz, olamaz, cunku forma adeleti yok ve Selcuk gibi yiyciler icin son 5 dakkika oyuna sokuyor ve 25.000 euro aliyor.

Terim gitsin demek bir yorumdur anlarim ama terim gidince sacma sapan adamlarinin gelecegini tahmin edememek hatadir. Bizim hic oyle bir yonetim becerimiz olmadi ve olmayacak da

eren denen kazmaya bizi mahkum edenler mustafa yavuza benzer in

garry nereyi net sampiyonluk getirdi yahu.
Şu forumda yıllardır sapla samanı karıştırıp durmayı bırakın. Aynı sneijdere de yapıldı.

forveti-defansı-orta sahası ve bekleri olmayan takım ile mariano, fernando, nagatomo, gomis ve tavsadan şapka cıkaran donk ve olgunlaşmış denayer(şu an lyonun en iyi defans oyuncusu)

sabri, selçuk ve erenle oynayan bir adamı karşılaştıriyorsunuz. Futbol takım oyunu ne kadar kalite ile.oynarsan o kadar iyi görünürsün ki o takımda yıldız gibi parlayan tek oyuncu bruma idi.
Geçen seneki performansını eren ile yaptığı gün bruma ile kafa kafaya bir oyuncu haline gelmiş olur.

Gary gecen sene sampiyonluk bas aktoru degilse hic bir kanat oyuncusu da olamaz.

Istatistikleri de net.

Benim icin tartismaya acik bir konu degil.

Gecen sene sampiyonlukta Gary-Gomis-Muslera bas aktordu.

Umarım ilk yarı sonuna kadar bir şekilde golü atacak pozisyonu bulunca atarız aksi takdirde bu Eren denilen vasıfsızla sezon bitmez. Az önce istatistiklerini gösteriyor 18 kere topla buluşan adam maç boyunca 1 kere mi kaleye şut atar. Bu adam nasıl İsviçre milli takımında ve Bundesliga'da top oynamış inanılır gibi değil.

Garry son zamanlar bencil olmasina ragmen geçen sezonun en iyi oyunculardan birisiydi ve sampiyonlukta en çok katkisi olanlardan biri. Hakki olan oyunculara bok atmayi ne kadar çok seviyorsunuz

Umarım ilk yarı sonuna kadar bir şekilde golü atacak pozisyonu bulunca atarız aksi takdirde bu Eren denilen vasıfsızla sezon bitmez. Az önce istatistiklerini gösteriyor 18 kere topla buluşan adam maç boyunca 1 kere mi kaleye şut atar. Bu adam nasıl İsviçre milli takımında ve Bundesliga'da top oynamış inanılır gibi değil.

Eren gercekten 3. Forvet bile olmamali GS da. Adam 1. Hatta tek forvet.

Bu da net mustafa cengizle apoya yazdi.

Koca GS ligde ve CL de santraforsuz oynuyor!

Üst Alt