STSL 18/19 H:7 | Galatasaray 1-0 Erzurumspor | MS | 28 Eylül - Sayfa 68 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
enseyi karartmayın beyler kuşların oynadığı rezil futbol ortada. bu takıma daha santrafor ve stoper gelecek, şuan resmen santraforsuz ve yarım stoperlerle oynuyoruz

Eren gercekten 3. Forvet bile olmamali GS da. Adam 1. Hatta tek forvet.

Bu da net mustafa cengizle apoya yazdi.

Koca GS ligde ve CL de santraforsuz oynuyor!

Allahtan kendi sahamızda her maç o veya bu şekilde atıyoruz. Ama deplasmanlarda Eren'i tutmak için rakip teknik direktörler adam bile vermiyor Eren'in başına.

Ayrıca her galibiyet sonrası şov yapmayı seven Abdürrahim efendiyi mağlubiyetlerden sonra göremiyoruz.

Geçen sene Karabük maçına benziyor herkesin içerde dışarda yendiği Karabük'e az daha puan kaybı yapacaktık

Sonu da benzer umarım takım kötü gidiyor ama elbet form yakalayacağız o döneme kadar ne kadar az puan kaybı yaşarsak iyi olur

Allahtan kendi sahamızda her maç o veya bu şekilde atıyoruz. Ama deplasmanlarda Eren'i tutmak için rakip teknik direktörler adam bile vermiyor Eren'in başına.

Ayrıca her galibiyet sonrası şov yapmayı seven Abdürrahim efendiyi mağlubiyetlerden sonra göremiyoruz.

Ben her hata yapanı hemen gömmemeye dikkat etmeye calisiyorum. Terim de , pep de , m. Cengiz de, Rodriguez de , Muslera da hata yapiyorlar, yapacaklar.

Onemli olan çizgileri. Hic kimsenin her yaptigi dogru olmasi, herzaman iyi performans göstermesi mumkun degil. Ama dusup kalkip kisa surede dogruyu bulabilmeleri onemli. Bundan sonra yonetimin reaksiyonuna bakicam. Stoper ve santraforla bu takimi iyi takviye ederlerse hatadan ders aldilar diycem.

Gary gecen sene sampiyonluk bas aktoru degilse hic bir kanat oyuncusu da olamaz.

Istatistikleri de net.

Benim icin tartismaya acik bir konu degil.

Gecen sene sampiyonlukta Gary-Gomis-Muslera bas aktordu.
bende onu diyorum işte garry tek başına şampiyon yapmıs olmuyor etkenler diyorum.
Birinin şanssızlığı yeteneksizlerle dolu takimda olması diğeri en basitinden diger yazdigim oyunculari geç forvete hayvani güçte oynayan bir oyuncu ile oynamış bir adam.

Çok açık söylüyorum garry gomis degil eren ile aynı performansı verdiğinde aynı seviyeye gelecektir diyorum bunda anlamayacak ne var.

benim aklım onyekurunun 4 kişiyi geçtiği pozisyonda kaldı.keşke pası düşünmeseydi,yine çalımı bassaydı.ikidir asistleri yeniyo

rodrigues ve takım çizgiye indiği zaman etkili.rodrgiuesin erene cevirdiği top mesela.bugun erzurum 2 ikram yaptı ,ikisinin de içine etti.yine feghoulinin de asistini yedi.onyekurunun da asisitini yedi.bu gidişle bütün takımı yiyecek ama mücadelesi iyiydi.

Hadiseyi size soyleyeyim

CL cok onemli ama
Hoca cl’ye olmasi gerekenden de fazla kafayi takiyor

Futbolcular da bunu yasiyor hissediyor
Tipki gecen sene tudorun normal maclarda canavar gibi oynayan takimi buyuk maclarda onlem almaya calisarak tedirgin etmesi huviyetinden uzaklastirmasi gibi
Halbuki bunu yapmasa ve bu maclari da her zamanki taktikle oynasa 4 atar 2 yerdi, 3 atar 4 yerdi ama taraftar destegini cekmezdi
Ama o buyuk maclarda hep gol yememyi dusundu

Hoca da CL maclarini dusunerek garip rotasyonlar yapiyor

Oyuncular da etkileniyor
belki kendimi cok yormayayim diyor
Belki de antrenmanlar CL maci tarihine gore yapiliyor, yani bugun duzgun sut atabilen ayakta kalabilen adam yoktu

Halbuki bence once seneye de CL’ye girmeyi garantileyerek giris ve yayin parasini almayi garantilemek, yani lig onemli
Ardindan CL’de cikip elinden geleni yapmaya calisirsin

Tabi burada Hoca’nin kendi kariyeri on plana cikmis oluyor

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Iyi de kardes, senin karsinda Erzurumspor var takim degeri 13 milyon. Bu oyuncularin fizikleri neden yerlerde? bu takimin niye bir taktiksel ve oyun plani olmaz 7 haftadir?

Kos koca galatasaray erzurumspora 4-5 tane atip eve postalamazi lazim ken, kornerden 1 gol ile bitiriyoruz.

Terimle uzun vadede olmaz, olamaz, cunku forma adeleti yok ve Selcuk gibi yiyciler icin son 5 dakkika oyuna sokuyor ve 25.000 euro aliyor.

Fiziksel dirilik sadece idman kalitesi ile olmuyor.

Selçuk'a istersen en iyi kondisyoneri bul yine berbat olur.

Mariano
Feghouli
Fernando
Eren
Sinan
Selçuk

kondisyonu doğal düşük emekli dayı kıvamında top oynayan isimler.

Belhanda-disiplinsiz ve mental defolu
Emre-fiziki açıdan yetersiz ve yeteri kadar teknik değil
Maicon-ise korkunç ağır ve kolay çalım yiyen biri geniş alanda

Onyekuru
Serdar
Linnes
Rodrigues
Ndiaye
Nagatomo

dışında maç içinde kaybolmayan oyuncu yok kadro da. Bunların da handikapı, açık alan bulamazlarsa etkili olamazlar. Oyun sıkıştığında pas yapacak becerileri Nagatamo ve az buçuk Ndiaye dışında yok.

Bu açmazları istediğin kadar kaşı çözemezsin. Malzeme bu yani. Oyunu şansımız varsa erken gol ile açarsak son yazdığım isimlerin oynadığı kadro farkı açar. Ama ortada giden her maç kanser eder.

Bu abimizmiş galba, Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.

DoNQ-xNXUAAYtz8.jpg

Üst Alt