STSL 18/19 H:7 | Galatasaray 1-0 Erzurumspor | MS | 28 Eylül - Sayfa 71 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bence de Feghouli hiç forma bulmayacak kadar kötü bir oyuncu değil hani diğer alternatifinin Sinan olduğunu düşünerek sadece oyun bilgisi saha görüşü bekini oyuna sokmasıyla bile Sinan 'ın önünde. Ama işte artık kanat oynamayı kaldıramıyor benim görüşümce solda Onyekuru sağda Rodrigues oynamalı ama hoca Rodrigues veya Onyekuru 'yu sağ kanatta düşünmüyorsa sağ kanat için tek alternatifimiz Sinan ve Feghouli ise kesinlikle Feghouli derim
ben feghouliyi forvet arkası için dedim zaten

İşte takımın ağası bu adam diyebileceğimiz bir forvetimiz olsa Garry Rodrigues bunları yapmayı aklına bile getirmezdi geçen sene olduğu gibi topu getirip Gomis 'e verdiği al da at dediği gibi pozisyonları izlerdik işte şu anda takımın yıldızı da ağası da Rodrigues olunca adam istediğini yapıyor

Ama Fatih Terim 'in bu olaya bir el atması şart ...

Haftaya kesiği yer 1 maç daha böyle yaparsa biz ne yıldızlar gördük hiç acımayız.

Zaten zam yapılmasına karşıydım lanet olsun ki haklı çıktım , bu devirde topçulara yüz vermiyecen.

son vurusları iyi olsa bu kadar eleştiri olmazdı.erene güzel bi asist yapacaktı mesela.soldan getirmişti topu.daha cok pas denemeli
Aslında benim canımı sıkan olay bencilliğinden ziyade en ufak temasta kendini bırakmaya başlaması. Bugün olduğu gibi yakında penaltı veya faul de çalmazlar buna. Böyle değildi bu çocuk. Bence biraz yıldız havasına girmiş. Basın çok şişirdi özellikle L.Moskova maçından sonra. Pozisyon kaçırdıktan sonraki mimik ve hareketleri bile şımardığını gösteriyor.

Artık çantada keklik maç yok.. Evimizde çok iyiyiz 2 yıldır ama takımlar çok sert bir anlayışa sahip.. Lokomotif maçında eren badou garry çok daha rahattı bizim lig bir değişik anlamadım en dandik takımlar bile deli kapanıp sert oynayabiliyor..
Bu maça bakarsak feghouli de hala umut ışığı var.. Emre yi çok istemiş biri olarak emre yerine oynatsak şu an çok daha iyi durumda olurdu diyebilirim.. Garry in totoyu indirmeli hoca artık işi bencilliği vurmaya başladı.. Eren lokomotif sonrası yine silik.. Ömer bayram gayet iyiydi gerçi evimizdeki maçlarda çoğu kişi sırıtmadan oynayabilir.. Fernando donk badou 3lüsünün olmayacağı çok açık özellikle evimizde

Gecen sene Karabüke boyle zorlandik, gene Maicon son dakikalarda atmisti,Kendi evlerinde 7 attik arada oluyor boyle seyler kendi evimizde puan kaybetmeme geleneğini devam ettirdik.

Herkes Belhandaya kiziyor, son zamanlarda bende kiziyorum bunuda belirteyim. Lokomotiv Moskova Akhisar ,ve Erzurum maci Lokomotiv Moskova macinda Belhandaya Bol Bol sövdügümuz macta cok iyi top oynamis ve kazanmistik.Son iki macta Belhanda yok iyi Futbolda yok.Belhanda cok iyi olmayabilir ama sandiğimiz kadarda kotu değil, bugun Belhanda olsa ve boyle bir futbol oynasaydik ilk sovecegimiz adam kendisi olacakti.

Gomis'i mumla arıyoruz.Bu maç olsa en az 3 tane sallardı.Erzurum'un ikramlarını bile gole çevirebilecek skorer oyuncumuz yok.Gomis'in yokluğunda garry kahramanlığa soyundu, beceremedi.Devre arasına kadar forvetsiz nasıl gideriz bilemiyorum.İçerde bile zorlanmaya başladık.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Herkes Belhandaya kiziyor, son zamanlarda bende kiziyorum bunuda belirteyim. Lokomotiv Moskova Akhisar ,ve Erzurum maci Lokomotiv Moskova macinda Belhandaya Bol Bol sövdügümuz macta cok iyi top oynamis ve kazanmistik.Son iki macta Belhanda yok iyi Futbolda yok.Belhanda cok iyi olmayabilir ama sandiğimiz kadarda kotu değil, bugun Belhanda olsa ve boyle bir futbol oynasaydik ilk sovecegimiz adam kendisi olacakti.

Loko maçında Belhanda iyi değildi ki takım halinde iyi oynadık yine sırıtan isim Belhanda oldu ama.

çokta kafaya takılacak bi maç değil,olan averaja oldu.ona üzülüyorum hala.zaten ligde öyle iyi oynamıyoruz ama içerde normal hücum edince bile dagılıyo takımlar.Galatasaray sözde kötü ama 10 pozisyona girmiş,tek pozisyon dahi vermemiş.bu maçı 5-0 kazansak GS çok iyi diyecekti medya.belki rodrgiues ve fatih terim açısından hayırlı olmuştur böyle bi galibiyet.

Günah kecisi o herif. Taraftar takti nir kere daha ağzıyla kuş tutsa da begenmezler. Ama fernando begenilir emre akbaba begenilir ki berbat oynuyorlar. Belhanda sacma hatalar yapiyor ve elestirilmeli ama diger oyuncularin yaptigi hatalari da bu arkadasa yüklüyorlar

çokta kafaya takılacak bi maç değil,olan averaja oldu.ona üzülüyorum hala.zaten ligde öyle iyi oynamıyoruz ama içerde normal hücum edince bile dagılıyo takımlar.Galatasaray sözde kötü ama 10 pozisyona girmiş,tek pozisyon dahi vermemiş.bu maçı 5-0 kazansak GS çok iyi diyecekti medya.belki rodrgiues ve fatih terim açısından hayırlı olmuştur böyle bi galibiyet.

İş averaja kalmaz ki geçen yıl olmuyacak şey oldu kolay kolay olmaz öylesi.

Üst Alt