STSL 18/19 H:7 | Galatasaray 1-0 Erzurumspor | MS | 28 Eylül - Sayfa 70 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
benim aklım onyekurunun 4 kişiyi geçtiği pozisyonda kaldı.keşke pası düşünmeseydi,yine çalımı bassaydı.ikidir asistleri yeniyo
Yav Rodrigues sürekli bencillik yapıp kendi zorluyor Onyekuru kendi getirip sürekli pas vermeyi düşünüyor hani kötü değil düşüncesi ama pas atmasının zamanlaması sıkıntı attığı pas tam isabetli ve zamanında olsa inan bişey demeyeceğim de ... şunlar bir ortasını bulsa doğru kararları verseler sırf şu ikili sayesinde ligi sallarız ama birisi sürekli sağına çekip şut çeker birisi rakibi darma duman edip yanlış zamanda pas atar

Yav Rodrigues sürekli bencillik yapıp kendi zorluyor Onyekuru kendi getirip sürekli pas vermeyi düşünüyor hani kötü değil düşüncesi ama pas atmasının zamanlaması sıkıntı attığı pas tam isabetli ve zamanında olsa inan bişey demeyeceğim de ... şunlar bir ortasını bulsa doğru kararları verseler sırf şu ikili sayesinde ligi sallarız ama birisi sürekli sağına çekip şut çeker birisi rakibi darma duman edip yanlış zamanda pas atar
onyekuru dogru zamanlarda cok pas cıkardı,hepsini yediler.ankaragücü 2 pas sinana,göztepe maçı 1 pas emreye,moskova macı 1 pas emreye.daha da saymak istemiyorum.rodrigues cok bencil ve beyinsizliğine devam ediyo.takım geriye yaslanmısken onyekuru gidip risk alıp 4 adam geçiyosa,rodrgiues biraz daha hızlı olabilirdi.ya da onyekuruya bu konuda bişey diyemem.zaten az şans buluyo

onyekuru dogru zamanlarda cok pas cıkardı,hepsini yediler.ankaragücü 2 pas sinana,göztepe maçı 1 pas emreye,moskova macı 1 pas emreye.daha da saymak istemiyorum.rodrigues cok bencil ve beyinsizliğine devam ediyo.takım geriye yaslanmısken onyekuru gidip risk alıp 4 adam geçiyosa,rodrgiues biraz daha hızlı olabilirdi.ya da onyekuruya bu konuda bişey diyemem.zaten az şans buluyo
Gerçekten Onyekuru 'nun bu kadar az şans bulması canımı sıkıyor. Hani forma bulduğu zamanlarda iyi oynadı goller attı dediğin gibi arkadaşlarına gol pozisyonları hazırladı mesela geçen hafta takım dökülürken Onyekuru sağ kanada geçtiği anda tek başına çalıştı çabaladı zorladı

Bence Sinan 'ı Feghouli 'yi kazanmaya çalışacağımıza Onyekuru 'yu sol kanada Rodrigues 'i sağ kanada atıp bu ikili üstünde duralım. Fatih Terim Rodrigues 'i uyarsın artık bencilliği bıraksın sağ kanada geçip bol bol sıfıra inip orta çıkarsın rakip sol bekleri çürütsün benim Rodrigues 'ten beklentim bu ...

Gerçekten Onyekuru 'nun bu kadar az şans bulması canımı sıkıyor. Hani forma bulduğu zamanlarda iyi oynadı goller attı dediğin gibi arkadaşlarına gol pozisyonları hazırladı mesela geçen hafta takım dökülürken Onyekuru sağ kanada geçtiği anda tek başına çalıştı çabaladı zorladı

Bence Sinan 'ı Feghouli 'yi kazanmaya çalışacağımıza Onyekuru 'yu sol kanada Rodrigues 'i sağ kanada atıp bu ikili üstünde duralım. Fatih Terim Rodrigues 'i uyarsın artık bencilliği bıraksın sağ kanada geçip bol bol sıfıra inip orta çıkarsın rakip sol bekleri çürütsün benim Rodrigues 'ten beklentim bu ...
sinan şans bulmaz herhalde,ha cıkıp porto macında forvette oynarsa da şaşırmam acıkcası.mecburiyet olur.feghouli emre ekbaba yerine oynamalıydı.hoca yine yanlıs iş yaptı.

Birşey diyeceğim. Beinsports'a mobil den girdim mi özetleri izleyemiyorum.

Video ya tıklıyorum hemen google reklamı geliyor ve video açılmıyor bundan sonra.

Bu sorunu yaşayan başka arkadaşlar var mı.

sent via GSC

Loko maçından sonra bir tarafı kalkmış bazı topçular mevcut biz zirveye çıkarmaya biliriz ama ordan öyle bir aşağı bırakırız ki feleği şaşar adamın Galatasaray'ın şakası olmaz hala öğrenememiş bazı topçular.

sinan şans bulmaz herhalde,ha cıkıp porto macında forvette oynarsa da şaşırmam acıkcası.mecburiyet olur.feghouli emre ekbaba yerine oynamalıydı.hoca yine yanlıs iş yaptı.
Bence de Feghouli hiç forma bulmayacak kadar kötü bir oyuncu değil hani diğer alternatifinin Sinan olduğunu düşünerek sadece oyun bilgisi saha görüşü bekini oyuna sokmasıyla bile Sinan 'ın önünde. Ama işte artık kanat oynamayı kaldıramıyor benim görüşümce solda Onyekuru sağda Rodrigues oynamalı ama hoca Rodrigues veya Onyekuru 'yu sağ kanatta düşünmüyorsa sağ kanat için tek alternatifimiz Sinan ve Feghouli ise kesinlikle Feghouli derim

Birisi Rodrigues'in tamponunu indirmeli. Adam kendi kendini bitirecek havaya girmekten.
İşte takımın ağası bu adam diyebileceğimiz bir forvetimiz olsa Garry Rodrigues bunları yapmayı aklına bile getirmezdi geçen sene olduğu gibi topu getirip Gomis 'e verdiği al da at dediği gibi pozisyonları izlerdik işte şu anda takımın yıldızı da ağası da Rodrigues olunca adam istediğini yapıyor

Ama Fatih Terim 'in bu olaya bir el atması şart ...

Üst Alt