STSL 18/19 H:9 | Galatasaray 1-1 Bursaspor | MS | 19 Ekim - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Önümüzdeki 8 lig maçının 5i çok zorlu... Bu yüzden evimizde bursa gibi takımlara puan kaybetme lüksümüz yok geçen yıl tam tudorun sçtığı gibi bir döneme giriyoruz..Bir mucize olup da bu 8 maçtan 18-20 puan toplarsak ligi bitirmiş oluruz..

6/8 deyiz . Bjk ile berabere kalarak kalan 9 macta 25 puana ben okeyim

43 puanla bitirmis oluyoruz devreyi

41867.jpg

Artık Sinan 'ın goller atmaya başlaması lazım devre arasına kadar bu takımın forveti Sinan olacak ama artık gol katkısı vermesi şart ...

Sinan pozisyonlara iyi giriyor ancak yeterli bitiriciliği yok. Kafaları kalecinin üzerine nişanlıyor, şutları dışarıya falan vuruyor. Son vuruş çalışmalı..

Mariano ve Linnes konusunda kararsızım. Al birini vur ötekine. Yeterlilik bakımından hemen hemen aynılar. Mariano daha teknik, ortaları, pasları daha düzgün. Linnes ise defansta daha sağlam. İkisinin de artıları eksileri var. Karakterli adamlar. Lakin, Galatasaray gibi bir takımın oyuncuları şampiyonlar ligi seviyesinde olup olmadıkları tartışılır.

Maicon'a bayagi uzun süre katlandim ama Porto maciyla birlikte bardak tasti benim adima.

Hic bir sekilde oynamasini istemiyorum. Ozan var elimizde, o cocuk süre bulsun. Isterse Maicon dan fazla hata yapsin, ki buna ihtimal vermiyorum, gikimi bile cikarmam. En azindan yeni birseyler denemis oluruz ve altyapimizdan bir cocuga yeterince süre vermis oluruz.

Ayni seyi defalarca deneyerek baska sonuclar beklemek sacmalik. Bu yüzden de ne Belhanda ne Maicon oynamamali. Ha Belhanda ya tahammülüm daha az tabi ki.

Sinan mi Eren mi, yüz kere Sinan..
Sinan'da biraz özgüven eksikliği var, onu oynaya oynaya aşacak. Ozaman hep birlikte diyeceğiz Sinan'i kesmek mantıklımı diye.

Üst Alt