STSL 19/20 H:7 | Beşiktaş 2-0 Alanyaspor | MS | 6 Ekim - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Beşiktaş bizden daha iyi futbol oynuyor. En azından gol pozisyonuna giriyorlar. Burak Yılmaz sağlıklı olsaydı bizim kadar puan almışlardı. Bu maçta da reaksiyon vereceklerini ve kazanacaklarını düşünüyorum

FIG-LX1 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Çok da iyi oranı vardı. Beşiktaş'ın bugün kazanacağı çok barizdi. Bakmayın aldığı az puana Burak Yılmaz sezon başından beri olsa ve biraz şanslı olsalardı şu an ilk 3 te olurlardı.

FIG-LX1 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Aşırı mantıksız kurallar silsilesi.
Tekrar karara varacaklarmış işte Mart'ta şu an deneniyor bence onarlar böyle devam eder çok da saçma değil ama işte yine niyet noktası sıkıntı. Atina istemsiz oynuyor ama elini kapatan defanslar niye uğraşıyor o zaman o da ayrı mana Atiba kapatmadı hem rahat hareket etti hem avantaj sağladı kapatan adam hareket etmekte bile zorlanıyor.

Penaltı filan değil yeni kurallara göre. Çok basit görsel de var açın bakın okumuyorsanız.

Müthiş planlı takımımız lig sonuncusuna gol atamazken, ölmüş bitmiş Bjk lig liderini yeniyor.

Biz böyle süper kadromuz var muhteşem kadromuz var deyip gerçekleri görmediğimiz sürece hiçbir zaman istediğimiz oyunu oynayamayız.

Evet çok rahat abartılacak kadar süper kadromuz olabilirdi.şu ligin içinden geçecek bir kadromuz olabilirdi.
Ama çapsız yönetim ve bu konuda rezil olan Fatih Terim sayesinde her türlü rezillik yaşıyoruz.

Şu alanyayı seyrediyorum.
Bizim ligin ne kadar kalitesiz ve türkiyenin en büyük klübünün nasıl rezalet yönetildiğini görüyorum.

Dizi dönmüş muhtemelen çapraz bağ koptu sezonu kapatır çok kötü sakatlık yaklaşık 10 sene önce yaşamıştım.Geçmiş olsun.

Üst Alt