STSL 19/20 H:7 | Beşiktaş 2-0 Alanyaspor | MS | 6 Ekim - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
aramizda 2 puan var diyorsunuz zaten ligde puan alabilen takim var mi ki? 2 hafta üst üste top oynayabilen takim bile yok.

21 puanin sadece 10'unu aldik bizim ligde. es kaza bundesligada falan oynasak 0 cekerdik.

Biz o liglerde olsaydık çok net küme düşerdik.

Bu arada hakemler bizi resmen doğruyor.Dün akşam çalınmayan penaltı pozisyonları başka takım alehine olsaydı yemin ederin yıkmışlardı ortalığı.

Ondan sonra mustafa cengiz be albayrak denen adamlar Galatasaraylı öyle mi.Bunların yatacak yeri yok.Aklıma geldikce çıldırıyorum

14-15 Hamza donemi 6 maclik bir seri var ama o da lig sonu

Aynen ondan son 6-7 hafta hariç dedim zaten,yoksa 2017-2018'de de son 6 maçı kazandık.

Ciddi ciddi 2011-2012'de 9 maç üst üste kazandığımız periyot son galibiyet serimiz gibi bu anlamda.Ben ondan sonra hiç hatırlamıyorum üst üste 5 maç aldığımızı son 6-7 haftayı saymazsak lig başında ortasında falan.

Bizi başka takımlarla kıyaslamayın.Bu ligin en yavaş ve en kötu futbolunu biz oynuyoruz.Dun ilk 11'de 7 tane 30 yaş ustu 2 tane 29 yaşında adam vardı.Lig tarihinin en yaşlı kadrosu olabilir.

Beşiktaş'ın 11'de de 6 tane 30 yaş üstü oyuncu, yedeklerden giren 2 tane 29'luk topçu var. Her şey yaş değil, bizimkiler kıçını kaldıramadıklarından değil tenezzül etmediklerinden uyuşuklar. Yoksa 4 gün önce PSG'ye karşı varını yoğunu ortaya koyan takım da orta yaşlıydı, bizim tüm çabalarımıa rağmen şov yapan PSG de.

Aynen ondan son 6-7 hafta hariç dedim zaten,yoksa 2017-2018'de de son 6 maçı kazandık.

Ciddi ciddi 2011-2012'de 9 maç üst üste kazandığımız periyot son galibiyet serimiz gibi bu anlamda.Ben ondan sonra hiç hatırlamıyorum üst üste 5 maç aldığımızı son 6-7 haftayı saymazsak lig başında ortasında falan.

Zaten en son her anlamda duzgun top oynadigimiz sezon da 11-12.

Bjk'ye ne diyorsun?Bence bugunku galibiyetle bizim derbi zora girdi iyice.

Penaltı filan değil yeni kurallara göre. Çok basit görsel de var açın bakın okumuyorsanız.

Müthiş planlı takımımız lig sonuncusuna gol atamazken, ölmüş bitmiş Bjk lig liderini yeniyor.
Bu değişiklik şu an geçerli olan bir değişiklik değilmiş. İlerisi için planlanan bir şey. Yani şu an bu çark sistemine bakılmıyor üstad.

şu maç da gösterdi ki hakemler talimatlı .

Vidanın ve Atibanın elle oynamalarını biz yapsak 2 penaltı yemiştik.

Dün de penaltımız verilmedi.

Böylece 3 büyükler zirveye yaklaştırıldı.

Bu değişiklik şu an geçerli olan bir değişiklik değilmiş. İlerisi için planlanan bir şey. Yani şu an bu çark sistemine bakılmıyor üstad.
Bilmiyorum okuduğum haberlerde varmış dili ile yazılmış. Hakemler gayet uyguluyor bu arada bence hatta Ersun'da bahsetti son maç bu el kuralından. Yoksa şu topun ele değdiği ve elin açık olduğu aşikar iken penaltı niye verilmesin?

Hala öğreneceğin Türkçe şeyler var demek ki. Bu bir deyim yani tabii ben tamamını kullanmadım da anlaşılırdı.
Teşekkürler ederim Öğretmenim.
Bugün de çok şükür yeni şeyler öğrendik.

Zaten en son her anlamda duzgun top oynadigimiz sezon da 11-12.

Bjk'ye ne diyorsun?Bence bugunku galibiyetle bizim derbi zora girdi iyice.
11/12 deme ...yapma bunu işte :'(

Ne takimdik be...
Gegenpressing'in anasını ağlattık o sene.

Keşke Terim ona göre Oyuncu secseydi ondan sonraki zamanlar da. Koşan, hızlı ve mücadele gücü yüksek oyuncular...

Bu maçın fener ve biz puan bıraktıksan sonra bjk nin alması tesadüf değil. Bugün aklıma geldi sırf 3 büyükleri yarışta tutmak için maçı bjk ye verirler diye. Maçı izlemedim ama okuduğum kadarıyla düşüncem doğru çıkmış.

Üst Alt