STSL H:21 | Fenerbahçe 2-0 Kayserispor | 14 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL H:21 | Fenerbahçe 2-0 Kayserispor | 14 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: STSL H:21 | Fenerbahçe 2-0 Kayserispor | 14 Şubat | İkinci Yarı

Murat, rakip takım taraftar forumunda uzun ömürlü bulunmanın yolu, herbir mesajı savunmaya geçmemenden geçer.

Bazı düşüncelerinde haklı olabilirsin, ama burada bunu hırsla savunman seni daha fazla hedef yapıyor gibi geliyor. Kimsenin kimseye maç satacağı durum yok, Galatasaray rakip kalecinin hatasıyla kazansa Fenerli ne düşünüyorsa, burada da onun benzerleri şeyler düşünenler olabiliyor, çok da fazla takılmamak lazım.

teşekkür ettim uyarılarınız için. amacım kimseyi kızdırmak filan değil. sadece hoş bir taraftar sohbeti

Cevap: STSL H:21 | Fenerbahçe 2-0 Kayserispor | 14 Şubat | Maç Sonucu

sizin kaleciler hata yapınca sizi yakıyor ( bursaya avantaj sağlamıyor), kayserinin kalecileri hata yapınca mac satıyor öylemi :)

gecen sene bizim kalecimiz olması neyi değiştirirki? kazımda gecen sezon bizim oyuncumuzdu, boş kaleye golmü atmayacak;)

ankaragücü-fenerbahce macı sonrası gecen sene yaptıgı hatalardan sonra ertesi gün kadıköyde görüldü. basın fenerlemi anlaştı diye haberler cıkardı. bunlar tabi yalanlandı bi baktık serkan kırıntılı fenerde.

onun icin cin olmadan adam carpmaya kalkmayın. sizin baskanınız hakem odasını basıp rahat rahat küfrediyor. valla güsel iş. mafya kılıklı aziz sonun gene hüsran. bizim baskanlada bizim sonumuz hüsran..

Volkan Babacan resmen kovuldu fb'den.. Kendi kötülüğmüzü kapatmaya çalışmaya boş şeylerle.. Adam vasat kaleci işte..

Ya neyin tartışmasını yapıyorsunuz anlamıyorum. Tamam rakip takımı sevmiyor olabilirsiniz de kendinizi ve karşıdaki insanı takımlar ile özdeşleştirip düşmanlığı kişilere beslemek saçmalığın daniskası. Geçen gün izlemişsinizdir basketbol Türkiye Kupası maçlarını. FB-GS-BJK-TS formalarıyla insanlar beraber otuyordu, tribün ayrımı filan yoktu. Niye kimse kavga etmedi? Düşündünüz mü hiç? Ne zaman tribün grupları geldi FB-BJK maçına, her iki taraf da başladı küfür etmeye, ortada oturan insanlar yine karışık oturdular, kimse kimseye höyt demedi. Problem topluluk oluşturup biz ve onlar kavramı yaratınca çıkıyor. Farkında değil misiniz UA, Çarşı, GFB denen taraftar gruplarını senelerce insanları kavga ettirip arada tribün/karaborsa rantını götürdüğünün? Bu grupların üst düzey adamları birbiriyle dost yahu dost. Sen, ben, o kavga ederken onlar beraber yiyip içiyor.

Tamam farklı takımlar tutuyoruz da olayı abartmamak lazım yahu, eğlence aracı olarak bakın futbola ve taraftarlığa, sidik yarıştırıp kutuplaşma hatta düşmanlaşma yolu olarak değil. Ne zamandır yazıyorum forumda, çoğu zaman gırgır şamata yapıyoruz. Furkan'a sataşıyorum o cevap veriyor, Ozan, Adem, Şahin, Hayri ve daha bir sürü kişi katılıyor sohbete gülüp eğleniyoruz. aramızdaki fark tuttuğumuz takımlar sadece başka şey değil, bu da kavga etmeye değecek bir fark değil.

Sedat Deniz ayıp etmiş ama daha çok üzüldüğüm Şahin Ak'ın mesajı oldu, Şahin daha da ayıp etti bence...

Şahin in mesajı raporlanmamış, siz deyince aradım buldum editledim. Bence de şık olmamış. Bazı arkadaşların bu görüşlerini esnetemedik, yapacak birşey yok.

Benim de üyeliklerim var başka forumlarda, ama bir kişiye kötü bir söz etmişliğim, polemiğe girmişliğim yoktur. İnsan olmak, taraftarlığın önünde olmalıdır.

Ya neyin tartışmasını yapıyorsunuz anlamıyorum. Tamam rakip takımı sevmiyor olabilirsiniz de kendinizi ve karşıdaki insanı takımlar ile özdeşleştirip düşmanlığı kişilere beslemek saçmalığın daniskası. Geçen gün izlemişsinizdir basketbol Türkiye Kupası maçlarını. FB-GS-BJK-TS formalarıyla insanlar beraber otuyordu, tribün ayrımı filan yoktu. Niye kimse kavga etmedi? Düşündünüz mü hiç? Ne zaman tribün grupları geldi FB-BJK maçına, her iki taraf da başladı küfür etmeye, ortada oturan insanlar yine karışık oturdular, kimse kimseye höyt demedi. Problem topluluk oluşturup biz ve onlar kavramı yaratınca çıkıyor. Farkında değil misiniz UA, Çarşı, GFB denen taraftar gruplarını senelerce insanları kavga ettirip arada tribün/karaborsa rantını götürdüğünün? Bu grupların üst düzey adamları birbiriyle dost yahu dost. Sen, ben, o kavga ederken onlar beraber yiyip içiyor.

Tamam farklı takımlar tutuyoruz da olayı abartmamak lazım yahu, eğlence aracı olarak bakın futbola ve taraftarlığa, sidik yarıştırıp kutuplaşma hatta düşmanlaşma yolu olarak değil. Ne zamandır yazıyorum forumda, çoğu zaman gırgır şamata yapıyoruz. Furkan'a sataşıyorum o cevap veriyor, Ozan, Adem, Şahin, Hayri ve daha bir sürü kişi katılıyor sohbete gülüp eğleniyoruz. aramızdaki fark tuttuğumuz takımlar sadece başka şey değil, bu da kavga etmeye değecek bir fark değil.

Sedat Deniz ayıp etmiş ama daha çok üzüldüğüm Şahin Ak'ın mesajı oldu, Şahin daha da ayıp etti bence...

sen bunları antuda söylüyormusun? antuda coluk cocuk dolu neler söylüyolar GS a. bir antuda söyle bakalım şunları o veletler nasıl üstüne zıplıyo.

kadro iskeletini kurdularmi ?

34 yasinda alex

31 yasinda emre

10 mil € mehmet

31 yasinda niang

gitmesine nerdeyse 100% gözü ile bakilan lugano

sol bekleri yok

özerinho/selcuk (BAMdan farklari yok)

bumu iskelet ? (kaliteden bahsetmiyorum yas ortalamasi 30 olan iskeletmi olur :D )

ayni sekilde ac milan takimini sayarmisin :)

Fener çok organize oynamasa da, üst düzey mücadele ediyor ve iyi defans yapıyor, nasıl olsa bi şekilde gol atıyorlar ve kazanıyorlar. Şiir gibi top oynayıp kazansalar bu kadar zoruma gitmeyecek ama adamlar yıllardır bu futbolla maç kazanıyorlar kadıköyde

mesaji okursan, yaslari saymis murat cakir buda benim ona cevabim oldu milan sadece bir örnekti, dünya futbolunda daha cok örnekleride var, bence topici sululuga dönüstereceginize, ilk önce mesaj ne demek istiyor onu anlamaya calisin... futbol artik yaslara fazlara bakmiyor, dünya yildizlarin cogu zaten 30'u asmis durumda! fener nasil milanla boy ölcüsemiyorsa ayni sekilde bütün türk takimlarida boy ölcüsemez...

mesaji okursan, yaslari saymis murat cakir buda benim ona cevabim oldu milan sadece bir örnekti, dünya futbolunda daha cok örnekleride var, bence topici sululuga dönüstereceginize, ilk önce mesaj ne demek istiyor onu anlamaya calisin... futbol artik yaslara fazlara bakmiyor, dünya yildizlarin cogu zaten 30'u asmis durumda! fener nasil milanla boy ölcüsemiyorsa ayni sekilde bütün türk takimlarida boy ölcüsemez...

Son cümlen ile herşeyi bombok ettin, tam bir fenerli olduğunu kapiseteni belli ettin yani oraya kadar okudum orasını okuyunca bütün fenerlilerin aynı anadan babadan çıktığını düşünmeye başladım her fenerli tanıdığım mı kovalak olur bilmiyorum şahsen.

Cevap: STSL H:21 | Fenerbahçe - Kayserispor | 14 Şubat | 20.00

way arkadaş fener oyuncu verdiğinde kiralık felan bize karşı oynayamaz maddesi koydurtturuyor babacana koymamışlar neden acaba ? :)

O uygulamayı bu ülkeye getiren sizsiniz.Biz hiç bir futbolcumuza böyle bir madde ekletmedik bugüne kadar..

Kayseriye maç sattı diyen arkadaşlar 2006 yılında son maçtaki ilk 15-20 dk da 3-0 lık maç için ne düşünürler acaba ?

volkan harbiden çok babacanmış...

ilk golde remen pas atmış... vücudu komple atığı oyuncuya dönük...

Bakalım bu sefer hangi hazin olayla ağlaya ağlaya köşelerine çekilecek mazlum fenerliler. :lol:

Üst Alt