STSL H:21 | Fenerbahçe 2-0 Kayserispor | 14 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 24 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL H:21 | Fenerbahçe 2-0 Kayserispor | 14 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: STSL H:21 | Fenerbahçe 2-0 Kayserispor | 14 Şubat | Maç Sonucu

Buca,ya Yeni malatya,ya yenilen takım nasıl ligde üstüste 4 maç kazanabiliyor anlamıyorum.

Maçla ilgili değilde şu febelilerle ilgili birşey diyeceğim, bu hangi mantığın ürünüdür hala çözemedim, maç topiğini açıyorum fenerin kıpırdanmasıyla topiğe üşünen sarı civcivler hadi onu geçtim sarı lacivert avatarları sinir bozuyor, buna neden müsade ediliyor bilmiyorum.

Cevap: STSL H:21 | Fenerbahçe 2-0 Kayserispor | 14 Şubat | İkinci Yarı

volkan babacanı görünce geçen yıl ki serkan kırıntılı aklıma geldi nedense...sezon sonu volkan babacanı fb de görebiliriz yine..midem bulanıyor senden fb

Cevap: STSL H:21 | Fenerbahçe - Kayserispor | 14 Şubat | 20.00

O uygulamayı bu ülkeye getiren sizsiniz.Biz hiç bir futbolcumuza böyle bir madde ekletmedik bugüne kadar..

Kayseriye maç sattı diyen arkadaşlar 2006 yılında son maçtaki ilk 15-20 dk da 3-0 lık maç için ne düşünürler acaba ?

burada GS dan cok fenerliler giriyor. ve lafı söyleyip köşelerine cekiliyolar. sen kimsin nan allahın civcivi angut comuna git. bizden kimse hakem odasını basmıyor küfürler savurmuyor.. ben anlamıyorum GS a bukadar rahat laf nasıl söyletiyolar. tanselmisin canselmisin ne haltsan git kümesine...

Maçla ilgili değilde şu febelilerle ilgili birşey diyeceğim, bu hangi mantığın ürünüdür hala çözemedim, maç topiğini açıyorum fenerin kıpırdanmasıyla topiğe üşünen sarı civcivler hadi onu geçtim sarı lacivert avatarları sinir bozuyor, buna neden müsade ediliyor bilmiyorum.

aynen hemso suraya baksana bide laf yetistiriyo herifler. ve kimse bişi yapmıyo bu eziklere. biz desek sunların dediklerini kesin ceza alırdık.

Cevap: STSL H:21 | Fenerbahçe 2-0 Kayserispor | 14 Şubat | İkinci Yarı

ulan bi insan neden el feneri tutarken GS forumlarına üye olup bide GS taraftarına laf yetistirir. ama bunlara bukadar müsade edersen kus gelip üstüne pisler...

yeminliydim yazmicam diye ama tek istisna yapıcam bu mesajla..

1) futbolla ilk yarı sonu itibariyle kan bağımı kesmeye çalışıyorum ama olmuyor.. nedenini herkes tahmin ediyordur diyorum.

2) fenerlilerden arıza arızalar: yahu tutun içinizde.. mod gelir siler gerekli görürse. adamlara malzeme atmayın. misal: kaleci maçı verdi... komik yani.

3) takımın durumu kötü diye her başlığa bu şampiyon oldu yazmayın. beni bile gerdi artık bu yazılar. biraz dışarı çıkın deşarj olun.

4) yeni üyeli fenerliler, tavsiyem germeyin kısa öz ve adam gibi cevap verin. tamam arızalar var burda ama sizde arıza olmayın.

5) tamam iskeleti var fenerin ama bir o kadar sorunu da var. ne olduğunu biliyorsunuz. illa kör gözüm parmağına yazı yazdırtmayın bana.

6) 1 maçla şampiyon olunmuyor. takım 2-3 maç kazanınca kupa kaldırmıyor. lig maraton. daha çok maç var. kalan 2 derbi'den 0 puan da alınır 6'da. o yüzden havalanmayın.

7) benim için 4 büyükler dışındaki takımlar cırcırspordur. onlarla oynanan maçları kale almam ama ligde onları da yenmek gerekiyor. sadece bu nedenden dolayı o maçlarda heyecanlancak, üzülcek veya sevilcek değilim. size de öneririm.

yeminliydim yazmicam diye ama tek istisna yapıcam bu mesajla..

1) futbolla ilk yarı sonu itibariyle kan bağımı kesmeye çalışıyorum ama olmuyor.. nedenini herkes tahmin ediyordur diyorum.

2) fenerlilerden arıza arızalar: yahu tutun içinizde.. mod gelir siler gerekli görürse. adamlara malzeme atmayın. misal: kaleci maçı verdi... komik yani.

3) takımın durumu kötü diye her başlığa bu şampiyon oldu yazmayın. beni bile gerdi artık bu yazılar. biraz dışarı çıkın deşarj olun.

4) yeni üyeli fenerliler, tavsiyem germeyin kısa öz ve adam gibi cevap verin. tamam arızalar var burda ama sizde arıza olmayın.

5) tamam iskeleti var fenerin ama bir o kadar sorunu da var. ne olduğunu biliyorsunuz. illa kör gözüm parmağına yazı yazdırtmayın bana.

6) 1 maçla şampiyon olunmuyor. takım 2-3 maç kazanınca kupa kaldırmıyor. lig maraton. daha çok maç var. kalan 2 derbi'den 0 puan da alınır 6'da. o yüzden havalanmayın.

7) benim için 4 büyükler dışındaki takımlar cırcırspordur. onlarla oynanan maçları kale almam ama ligde onları da yenmek gerekiyor. sadece bu nedenden dolayı o maçlarda heyecanlancak, üzülcek veya sevilcek değilim. size de öneririm.

he burda cok arızalılar var ama fenerliler normal oldugu icinmi sizde arıza olmayın diyosun? bide şöyle kendi taraftarına laf carpıtmaları yokmu deli oluyo insan...

antu'da o kadar saçmalık ve arızalar varki bende üye olup tek tek kapakları takmak istiyorum ama olmuyor, neyse ben hoşnutsuz olduğumu belirttim geri kalanı yönetimi bağlar herkes yaptığıyla anılır.

aslında 4. maddeyi 2.'den önce yazmıştım sonra fenerlilerinkini ayrı paragraf yaparken kaymış anlam.

kastım: fenerlilere buraya üye olup arıza olmayın. adam olundu.

burdakilere de arıza görüp arıza olmayındı. anlam kaymış arada.

Şener'den Babacan bombası !..

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, Fenerbahçe'ye çarpıcı göndermeler yaptı.. Kayserispor maçında haalı gol yiyen kaleci Volkan Babacan için; "Muazzam bir kaleciymiş, daha ikinci dakikada pes ettirdi Kayserispor'u" dedi.

sen kimsinde yüsüne söyleyemicem cakma polat alemdar. bu fenerli ezik ihrac edilmeyecekmi. merakla bekliyorum..

O uygulamayı bu ülkeye getiren sizsiniz.Biz hiç bir futbolcumuza böyle bir madde ekletmedik bugüne kadar..

Kayseriye maç sattı diyen arkadaşlar 2006 yılında son maçtaki ilk 15-20 dk da 3-0 lık maç için ne düşünürler acaba ?

Ah keşke biraz bilgili olsan. Önder Turacı'yı sattığınız halde size karşı oynamasına izin vermediniz be bu sene. Neden bahsediyosun sen.

burada misafiriz çok iddialı konuşmamamız lazım ama bazen de çok abartıyorsunuz gerçekten. Volkan Babacan Fenerbahçe'de beğenilmemiş ve kiraya verilmiştir kimsede geri dönüp Fenerbahçe'de oynamasını beklemiyor neden Fenerbahçe'ye maçı satsın. Bazılarınız daha da ileri gitti Shota maçı sattı ya getirdi lafı Shota bunu niye yapsın kendisinin az da olsa şansı varken, olmadı Trabzon'nun efsanesiyken bunu nasıl yapabilir hangi akla hizmet bunu söylüyorsunuz anlamakta zorlanıyorum. Volkan Babacan'nın hatası Ufuk' un Bursa' da yaptığından daha mı büyük hata ayağına hakim olmayan her kalecinin yapabileceği bir hata bizim Volkan Shalke maçında daha büyüğünü yaptı. Ancak Ufuk' un Vederson'dan yediği golu kaeye bidon koysan yemezdi çarpar çıkardı ama oldu hata yahu hata. Neyse zaten biz ne dersek diyelim aynı şeyler yazılacak hatta aynı şeyler Antu'da da Galatasaray alehine yazılacak böylece başarısızlığın kılıfını zaten taraftarlar hazırladığı için yöneticiler aynı tas aynı hamam devam edecek. Bunları yazdığınız maçta Kayseri'nin kaleyi bulan şutu olmadığını bilmeniz gerekir varsa da zaten 1 tanedir.

Üst Alt