STSL H:22 | Beşiktaş 2-4 Fenerbahçe | 20 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL H:22 | Beşiktaş 2-4 Fenerbahçe | 20 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: STSL H:22 | Beşiktaş - Fenerbahçe | 20 Şubat | 19.00

İki takımında kesinlikle galibiyete ihtiyacı var. Ben Beşiktaş'ı bir adım önde görüyorum. Umarım Ernst oynatılır.

maratonda konusuldu, gokhan gonul dahil bütün sakatlar (emre, mehmet, dia) çok büyük ihtimalle oynayacak

her yerde bir ey diyorlar.bazilari da oynamayacak deniliyor.

ama bjk kazanir bence.

Derbi maçlardan önce Fenerbahçe'nin klasikleşen Ali Cengiz oyunu oldu bu. Her seferinde sakatlanıyor ve yine her seferinde sahaya çıkıyorlar.

Derbilerden önce Fenerbahçe yönetimi'nin şu futbolcumuzun ayağı kırılmış, kafatası çatlamıştır açıklamasına bile itibar etmemek lazım.

Maç saati gelir; ''Oyuncumuz bu maçta oynayacak, kırık ve çatlakları Japon yapıştırıcısı ile yapıştırdık.'' der ve işi kotarırlar.

:) Güzel kardeşim, amiyane tabirle siz ne kadar yırtınsanız da Alex bir dünya yıldız değildir. Olamayacaktır da. Ben size ne diyorsam, siz inatla tersinden cevap vermeye çalışıyorsunuz.

Bana tek tek, maç saymayınız demişim iletimde, buna rağmen verecek başka yanıtınız olmadığından tek tek maç saymışsınız.

Alex'in adını Hagi ile Guti ile anma cinliğinin altında yatan sebep bellidir; Siz Fenerbahçe'liler onu asla yer alamayacağı ringe taşımaya çalışıyorsunuz.

Ama bu çabanız tekrar söylüyorum beyhudedir. Şöyle bir Avrupa'da muhtelif şehirlerde, futbolu takip edenlerle hasbihal eyleyiniz ve Alex'i bana anlattığınız gibi anlatınız. Size verilecek yanıt. Allah allah, o defans oyuncusu değil miydi? olacaktır :)

Bunun üzerine, daha da bir şey dememe gerek yok :)

Yahu sunu bana bir izah eder misiniz - "dunya yildizi" ne demek? Serdal Adali ekolunden misiniz nesiniz? Alex Turkiye'de oynamis, gelmis gecmis en onemli iki uc futbolcudan biridir, bu ulkeye gelen "dunya yildizi" Anelka'dan da daha iyi performans gostermistir, 33 yasinda anca buraya ayak basip takimini 7.liklere tasiyan Guti'den de. Istediginiz Brezilya sitesine, Brezilya forumlarina girip Alex deyince hangi Alex'in akillarina geldigini de gorebilirsiniz. Alex Italya'ya gittigi zaman yetersiz oldugundan filan donmedi, gencti, uyum saglayamadi, ailesinin yanina donmek istedi, Brezilya'da zaten ilahti, sevildigi, tanidigi yere donmek istedi, ve sonunda dondu. Bu adam Fenerbahce'ye geldiginde Brezilya liginde oynayan en iyi oyuncu olarak aniliyordu, bu kadar basit iste. Hep ayni muhabbet, sikilmadiniz mi? Adam kac senedir Fenerbahce'yi tek sezon disinda hep tepeye oynatti, bu sure icerisinde Fenerbahce Sampiyonlar Ligi'nde ceyrek final oynadi, Uefa Kupasi'nda ceyrek finalin ucundan dondu, hala yaranamadi. Camur atmak yerine hakkini veriver iste, bu kadar mi zor mu bunu yapmak?

:) Güzel kardeşim, amiyane tabirle siz ne kadar yırtınsanız da Alex bir dünya yıldız değildir. Olamayacaktır da. Ben size ne diyorsam, siz inatla tersinden cevap vermeye çalışıyorsunuz.

Bana tek tek, maç saymayınız demişim iletimde, buna rağmen verecek başka yanıtınız olmadığından tek tek maç saymışsınız.

Alex'in adını Hagi ile Guti ile anma cinliğinin altında yatan sebep bellidir; Siz Fenerbahçe'liler onu asla yer alamayacağı ringe taşımaya çalışıyorsunuz.

Ama bu çabanız tekrar söylüyorum beyhudedir. Şöyle bir Avrupa'da muhtelif şehirlerde, futbolu takip edenlerle hasbihal eyleyiniz ve Alex'i bana anlattığınız gibi anlatınız. Size verilecek yanıt. Allah allah, o defans oyuncusu değil miydi? olacaktır :)

Bunun üzerine, daha da bir şey dememe gerek yok :)

Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz Ozan kardeşim. Varsın Guti, Quaresma, Simao, Almeyda dünya yıldızı olsun, Hepsinin toplamı yarım Alex ediyor mu? Etmiyor. Olay bitmiştir. ;)

alex mi? :) 6 yildir fb de 2 sampiyonluk ,avrupada hüsran.esittir alex:)

İbrahim sadece beşiktaşı tahrik ediyor :)Allah aşkına o saydıgığın adamlar beşiktaş formasıyla kaç maça çıkmışlar guti dünya markası alex türkiye markası

Üst Alt