STSL H:23 | Trabzonspor 3-3 Kayserispor | 27 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL H:23 | Trabzonspor 3-3 Kayserispor | 27 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: STSL H:23 | Trabzonspor 3-3 Kayserispor | 27 Şubat | Maç Sonucu

Terledim be izlerken, fena bir macti. Yattara'ya etmedigim küfür kalmadi. Bunun kadar egoist bir futbolcu görmedim ben. Sadece teknik var oyun zekasi sifir.

bu maci seyrediyince 2 senedir neler oldugunu anladim rijkaard ve ekipi sogukkanli pasa dayali holanda futbolunu asilamaya ugrasti bizde.

bizim takimda bunun üzerine ölmüs, ne ruh ne birsey kalmis.

deminki mactaki ruha bir bakin!

fenerasyon6gr.gif

Yokda alıntılarda gördüm birisi fena gaza gelmişti AMBARAT dünyanın en iyi topcusu falan yazıyordu :D

Üzülmedim Fener şampiyon olursa da üzülmem biz olmuyorsak sivas olsun fener olsun umrumda değil. ama fener şampiyon olursa Adnanların yusuf yusuf sesleri saracaktır her yeri mayısta. Kendisini sadece fenerin başarılarına endeksleyen bir başkanımız var. Fener şampiyon olursa ya adam gibi takım kurulur ya da seneye ilk 4 hafta içinde birileri bu adnanlardan birini bi gün topuğundan vurur. O yüzden fener olursa üzülmem. Çünkü papuç pahalı olacaktır artık.

hakem satılmış..aziz son haftaya bırakmak istemiyor bu sene belli.Allah var yukarda ama..

yattara efsane idi , jajaya kaptırdın en sevilen en iyi topçu olma özelliğini , onu geri almak için bomboş jajaya pas vermedi saçmaladı maçı bitirdi ... umarım trabzon şampiyon olur ...

ama ne zamandır böyle bir maçta izlemiyorduk hani iki takımada teşekkürler .

Maç güzeldi hakem de gayet iyiydi bence.

Son pozisyon biraz tartışmalıydı orası ayrı ama o pozisyona da devam ettirdiği için fazla birşey diyemiyorum.

TS'ye de Kayseriye'de hakeme de helal olsun.

Hepsi Fenerin karşısında süt dökmüş kedi olurlar bunların.

Jaja'nın ayağına gelince bi güven geliyo insana kaptırmıcak yada olumlu kullanıcak nasılsa diye. ama kimse ayak uyduramadı bugün

yattara efsane idi , jajaya kaptırdın en sevilen en iyi topçu olma özelliğini , onu geri almak için bomboş jajaya pas vermedi saçmaladı maçı bitirdi ... umarım trabzon şampiyon olur ...

ama ne zamandır böyle bir maçta izlemiyorduk hani iki takımada teşekkürler .

mac 93 dakika jaja bombos pas atmiyor orda öyle futbolcular ben antrenör olsam oynatmam, nekadar futbol oynamayi biliyorsa bilsin futbol önce takim oynudur!

Üst Alt