STSL H:23 | Trabzonspor 3-3 Kayserispor | 27 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL H:23 | Trabzonspor 3-3 Kayserispor | 27 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: STSL H:23 | Trabzonspor 3-3 Kayserispor | 27 Şubat | Maç Sonucu

kimin kazandigi cok onemli degil daha erken

mac cok eglenceliydi yanliz

Maç güzeldi hakem de gayet iyiydi bence.

Son pozisyon biraz tartışmalıydı orası ayrı ama o pozisyona da devam ettirdiği için fazla birşey diyemiyorum.

TS'ye de Kayseriye'de hakeme de helal olsun.

Ya arkadaş bi gidin az objektif olun hakem orada %100 faul+kırmızı kartı vermedi ama trabzon o gazla 3.golü buldu yinede helal olsun trabzona. Fenerde inşallah şampiyon olmaz. Nefret ediyorum bu takımdan her sene aynı terane. hakemler+kaleciler+ azize ama yukarıda Allah var yine son maçta vurur tokadı bunlara ...

Üzülmedim Fener şampiyon olursa da üzülmem biz olmuyorsak sivas olsun fener olsun umrumda değil. ama fener şampiyon olursa Adnanların yusuf yusuf sesleri saracaktır her yeri mayısta. Kendisini sadece fenerin başarılarına endeksleyen bir başkanımız var. Fener şampiyon olursa ya adam gibi takım kurulur ya da seneye ilk 4 hafta içinde birileri bu adnanlardan birini bi gün topuğundan vurur. O yüzden fener olursa üzülmem. Çünkü papuç pahalı olacaktır artık.

Neden ? Nasıl emin olabiliyorsun. Neye dayanarak böyle bir düşünce oluşuyor ? Saçma sapan düşünce aşılamayın şurda.

ziani gibi bir tane orta sahamız olmadı kaç yıldır arkadaşlar.İzleyin ibret alın.Takımı ne hale getirdiler görün.

Bu Yunus yıldırımı bizim fenerle olan derbi maça verecekti federasyon ama artık veremezler heralde...

hakem satılmış..aziz son haftaya bırakmak istemiyor bu sene belli.Allah var yukarda ama..

her sene son maça bırakıp son haftadamı satın alıyorduk hakemleri:) hakem satın alıpta sürekli son dkda şampiyonluk kaybedip, 28 sene Türkiye kupası alamayan takım gördünmü sen hiç

Fixtür avantajı kadro kalitesi aziz yıldırım faktörü kadıköy faktörü her türlü feneri şampiyon yapar malesef şampiyonluk sayısında bizi geçecekler ve malesefki seneyede biz olmayacağız şampiyonluk potasında :eek:

Ya arkadaş bi gidin az objektif olun hakem orada %100 faul+kırmızı kartı vermedi ama trabzon o gazla 3.golü buldu yinede helal olsun trabzona. Fenerde inşallah şampiyon olmaz. Nefret ediyorum bu takımdan her sene aynı terane. hakemler+kaleciler+ azize ama yukarıda Allah var yine son maçta vurur tokadı bunlara ...

bizim maclarda acaba niye okadar hakem hatalar oluyor birde onu sorgulamak lazim gecen hafta yendik diye kimse konusmadi resmen ikitane penaltimizi yediler.

dünkü macta bile o penalti süpheli, penalti olmasa mac 2:2 bitebilirdi!

Bizim kaybımız şampiyonluğu kaybetmekle sınırlı olsaydı daha ne isterdim ki...

Biz gücümüzü, direncimizi kaybetmişiz. Gafilliğin en derin tabakasındayız, bizi ancak ve ancak Fenerlilerin sevinç çığlıkları uyandırabilir. İşte o zaman haksızlık varsa anca ortaya çıkar.

Fenerbahçe'nin fikstürü inanılmaz iyi. En zorlu maçı 26. haftada...

Ne alakası var zaten o pozisyon dışında diyorum ki o pozisyon da %100 emin olamadım tekrar izlememe rağmen. Onun dışında gayet iyi bir maç yönetti hakem.

Hakeme rağmen sonucuna üzülmeme rağmen cidden çok zevkli maçtı uzun zamna oldu ligde böyle maç takip etmeyeli.Harbiden çok zevkliydi yav...

Adamlar bizim iki maçtır bulamadığımız pozisyonu buldular.Böyle maç olsun izleyim, kim olursa olsun takımlar.

Üst Alt