STSL H:23 | Trabzonspor 3-3 Kayserispor | 27 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL H:23 | Trabzonspor 3-3 Kayserispor | 27 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: STSL H:23 | Trabzonspor 3-3 Kayserispor | 27 Şubat | Maç Sonucu

ligimizde anadolu takımlarında gercekten cok guzel futbolcular var bu sene,

popov,cenk,wagner,dany,sosa,ziani,amrabat,serdar kesimal,kujovic,pele,miller,altıdore,emenike,cernat,simpson,yiğit,grosicki, vs.....

her sene son maça bırakıp son haftadamı satın alıyorduk hakemleri:) hakem satın alıpta sürekli son dkda şampiyonluk kaybedip, 28 sene Türkiye kupası alamayan takım gördünmü sen hiç

Zaten olması gereken o. Şampiyonluğu hakettiğiniz yıl, Zico'lu senenizdi. O son dakika şampiyonluğu kaçırmanız bile size güzel bir armağan. Sahayı kazan, rakibi kışkırtan, adam sakatlayan ve 5 para etmez top oynayan fener o son dakika umudunu yaşadığına şükretmez de gelir "bıdı bıdı efenim o kadar son dakika şampiyonluk kaçırdık demekki hakem satın almıyoruz ya da rakipleri" dua edin o son dakikaya kadar heyecan yaşatıyorlar size. Kupa olayınız ise efsane oldu zaten açıklaması yok. Kaliteli bir takım grupta sonuncu olmaz dostum. İşte sizin kaliteniz bu kadar !

Fener son haftaya kadar liderligini surdurur.Ama son hafta ne olur bilmem:)

birakin onu bunu hakemi felan, cok harika bir macti, her iki takimda gercekten tum alkislari haketti. Tebrikler Trabzon, tebrikler Kayseri.

Çok zevkli ve güzel bir maçtı. Türkiye liginde ender görülen maçlardan biriydi.

Zaten olması gereken o. Şampiyonluğu hakettiğiniz yıl, Zico'lu senenizdi. O son dakika şampiyonluğu kaçırmanız bile size güzel bir armağan. Sahayı kazan, rakibi kışkırtan, adam sakatlayan ve 5 para etmez top oynayan fener o son dakika umudunu yaşadığına şükretmez de gelir "bıdı bıdı efenim o kadar son dakika şampiyonluk kaçırdık demekki hakem satın almıyoruz ya da rakipleri" dua edin o son dakikaya kadar heyecan yaşatıyorlar size. Kupa olayınız ise efsane oldu zaten açıklaması yok. Kaliteli bir takım grupta sonuncu olmaz dostum. İşte sizin kaliteniz bu kadar !

Abi bende hakem satın aldıklarını düşünmüyorum.. alsalar son maça neden bırakırlarki ..

hakkaten doğru söylüyorsun çok kalitesiz bir takımız biz

fener 3 hafta felan kala şampiyonluğunu ilan eder ts daha çok puan kaybeder bursa dersen 1 yener 1 yenilir başkada rakip yok bursa daha kadıköye gidecek ts inönü ttarena fener ise sadece ttarena ttarenadada yenerler bizi büyük ihtimal

Kimse bu ligde 17 17 yapamaz 2 sakata yada ufak bir motivasyon kaybına bakar olay.Şayet işin içine hakemler girerse bişey diyemem

Abi bende hakem satın aldıklarını düşünmüyorum.. alsalar son maça neden bırakırlarki ..

Yahu geçen seneyi hatırlamıyorsunuz sanırım ? Son dakika olayı Bursa'nın özverisi idi. Hatırlayın. Biz bile Bursa'ya çelme taktık. Fener o kadar kötü gidiyordu ki bizi bir yendiler sonra Allah versin.

Daha nereye garantiledi Allah askina, hersene ayni hikaye. FB sampiyon olamaz

Ben Aralık ayından beri söylüyorum, tezgah kurulmuş o zamandan belli ettiler, benim görüşüm en azından. Her maçta hakem yardım edecek değil ya, Kadıköy'de kedi gibi oynayan Kayseri bugün gerçek gücüyle oynuyor, Trabzon ve Bursa'ya karşı tüm rakipler çakal gibi oynuyor, Fener'e gelince 3-4 yiyip susuyor, ben bunlarda iş ararım.

Üst Alt