STSL H:24 | Beşiktaş 1-2 Trabzonspor | 6 Mart | Maç Sonucu - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL H:24 | Beşiktaş 1-2 Trabzonspor | 6 Mart | Maç Sonucu

Cevap: STSL H:24 | Beşiktaş 1-2 Trabzonspor | 6 Mart | Maç Sonucu

buragin ikinci atti gol sirada fenerlilerin ve antunun durumunu gormak isterdim :D

Maç satılmışmış..Ulan bu takım sizden 4 yedi..o zaman iyiydi..Rüştü penaltı pozisyonunda sattı maçı diyorlar, bir tane akıllı da madem öyle onu vermeyen hakem ne iş yapıyor demiyor. fenerbahçe mağduru oynamakla kazanmaya çalışıyor bizim 4 senelik şampiyonluğumuzdan beri.

Şenol Hoca'Ya ayakkabı fırlatılmış demek, çarşı'nın çirkefliği

Arkadaşlar hepinizinkini alıntılıyamıyorum .

Teşekkürler güzel dilek ve tebrikleriniz için .

Şenol Hoca'ma yapılan çok büyük terbiyesizliktir , spikerlerde ayrı bir rezalet orda Şenol Hoca'ya küfür ediyorlar centilmen Beşiktaş taraftarı diyorlar .

Zirve yarışını yakından ilgilendirden maçın 88. dakikasında Burak Yılmaz'ın golüyle Trabzonspor'un 2-1 öne geçmesiyle birlikte şeref tribünü karıştı.

Hakem tarafından tribünü gönderilen Şenol Güneş ve Trabzonsporlu yöneticilerin gol sevincinin ardından şeref tribünü bir anda karıştı. Trabzonsporlu ve Beşiktaşlılar arasında yumruklaşmalar yaşandı.

geç bunları arkadaşım geç..

sen fener maçını 10 kişi kaldık diye kaybettik diyorsan(genelleme) al işte trabzonda 10'a 11 kaç dakika mücadele etti ayrıca beraberlik golünü o durumdayken attı...

kusura bakmayın beşiktaş takım falan değil.. durumları bizimle aynı.. inşallah biz fenere geçiririz, bari derbilerde kazanalım..

biz zaten takım olsaydık bu durumda olmazdık 10 kişi kaldılar onu bile kullanamadık trabzon kullandı ve kazandı

Şenol Hoca'ma yapılan çok büyük terbiyesizliktir , spikerlerde ayrı bir rezalet orda Şenol Hoca'ya küfür ediyorlar centilmen Beşiktaş taraftarı diyorlar .

Fatih Terime klübede 90 dakka boyunca ana avrat küfreden, yine her 2 maçtada Ali Sami Yen'e galiz küfürler eden bir tribün bu çarşı, şaşırmamak gerek.

takma kafaya o spikerleri, onların beşiktaşı olduğunu biliyoruz.. musa gibi...

Arkadaşlar, karşılıklı yorumlarınızda daha dikkatli olmanızı rica ediyorum.Israr edenlerin ceza alması kaçınılmaz.Kimseye sen şu takımlısın ,bu takımlısın gibi yakıştırmalarda bulunmayın.Kullandığınız kelimelere daha fazla dikkat edin.Rica ediyorum.

2-1

XD ZAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Ali bu ayakkabı fırlatma olayı doğru mu kardeşim ?

Şu salak Ferrari olmasa her şey çok daha güzel olacaktı şimdi ya.. :(

antuda ts ye olan nefret artmış.züürt la bunlar

Trabzonlu arkadaş, Trabzon için bir iyi dileğimiz yok. Karıştırdın galiba.Bizim üstümüzdeki tüm takımlar küme düşürülse üzülmem yani. Ha siz olmuşsunuz ha fener farketmez. Beter olun.

Sırf geçen sene son maçta Fener'e yaşattığı üzüntü ve bizlere yaşattığı sevinç için bile hak ediyor şampiyonluğu Trabzon. Sonuna kadar arkandayız Trabzon!!!

Trabzonlu arkadaş, Trabzon için bir iyi dileğimiz yok. Karıştırdın galiba.Bizim üstümüzdeki tüm takımlar küme düşürülse üzülmem yani. Ha siz olmuşsunuz ha fener farketmez. Beter olun.

Bence senin gibi düşünenler çok az.Trabzonspor'un şampiyon olmasını isteyenler daha fazla.

Üst Alt