STSL H:24 | Beşiktaş 1-2 Trabzonspor | 6 Mart | Maç Sonucu - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL H:24 | Beşiktaş 1-2 Trabzonspor | 6 Mart | Maç Sonucu

Cevap: STSL H:24 | Beşiktaş 1-2 Trabzonspor | 6 Mart | Maç Sonucu

Helal olsun Burak müthişti bugün..

Trabzon şampiyon olur inşallah,takdiri hakediyorlar..

Trabzonlu arkadaş, Trabzon için bir iyi dileğimiz yok. Karıştırdın galiba.Bizim üstümüzdeki tüm takımlar küme düşürülse üzülmem yani. Ha siz olmuşsunuz ha fener farketmez. Beter olun.

saygı duyuyorum bu görüşede ben tebrik eden arkadaşlara cevap vermiştim neden atladınız anlamadım :S

antu de herkes galatasaray ovmaya basladi kerakterli takim felan filan :D

saygı duyuyorum bu görüşede ben tebrik eden arkadaşlara cevap vermiştim neden atladınız anlamadım :S

İyi niyet dilekleri bu kadar abartılı bu forumda dillendirilmemeli bence...Yeneriz yeniliriz ama Türkiye'de 2 büyük vardır ve bu büyük takımlar diğerinin şampiyon olmasını istemese bile maç filan satmazlar. Bakınız 2004 yılında idi galiba Avni Aker'de hiç iddiamız yokken 4 tana atmıştık. Bu türlü iyi niyet dilekleri buralarda söylenmez ve bunun üzerine bir sohbet yürümez demek istedim.

Burak 'ın seviye olarak tavan yapmasında ,etkili 2 faktör var.

Trabzon kentinde ,İstanbul'da ki gibi gece hayatının olmaması,sosyal ve kültürel farklılık.Şehirde, futbolun en büyük tutku olması.

Şenol Güneş.

Trabzonspor'da yürek var kardeşim yürek..

Öyle herşey yıldızla olmuyor işte..

Giray'a baktım tekmeye kafa sokuyor,Burak burnu kan revan girmek için oyuna can atıyor..

Şampiyonluklar böyle geliyor..

Bugün bir kez daha imrendim yemin ediyorum..

Fenerliler diyorki bu yılın satıcısı da Sivokmuş.

Böle mallık görmedim ömrümde :) Ferrari yaparken satış olmuyor :D (üstelik penaltı-üstelik rakibe göre 1 kişi eksik bırakıyor)

06.03.2011 21:46 Pazar #2451

TR-CaPTaiN

STSL 24. Hafta: Beşiktaş - Trabzonspor (06 Mart 2011 - 19.00)

6s´ye 1‚ 8jk´ye 2. Geçen sene Fenerbahçe liderken lig şaibeli diyen Delnan Bursa şampiyon olunca çok temiz lig oldu numaraları çekiyordu. Hepsi birbirinden beter. Aradan Kayseri‚ Gaziantep‚ Kasımpaşa‚ Sivasspor gibi birkaç şerefli takım çıkıyor. Gerisini alın birini‚ vurun ötekine.

antuda bir garip yorum

İyi niyet dilekleri bu kadar abartılı bu forumda dillendirilmemeli bence...Yeneriz yeniliriz ama Türkiye'de 2 büyük vardır ve bu büyük takımlar diğerinin şampiyon olmasını istemese bile maç filan satmazlar. Bakınız 2004 yılında idi galiba Avni Aker'de hiç iddiamız yokken 4 tana atmıştık. Bu türlü iyi niyet dilekleri buralarda söylenmez ve bunun üzerine bir sohbet yürümez demek istedim.

Konuyu oralara çeken sizsiniz yahu .

Renktaşlarınızın yaptığında da bi eziklik yok sonuçta siz Fener ile daha ezeli rakipsiniz ve bizi desteklemeniz normal oğlu normal .

Lazio luların Roma yenilince sevinmesi .

Reallilerin Barca kupadan elenince şampiyon olmuş gibi sevinmesi bunlar eziklik değil normal şeylerdir .

Tabi siz de çıkıp adam gibi bizle maç yapacaksınız bunun aksine bir şey belirtmedim neden buralara çekildi anlamadım.

Üst Alt