STSL H:24 | Beşiktaş 1-2 Trabzonspor | 6 Mart | Maç Sonucu - Sayfa 24 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL H:24 | Beşiktaş 1-2 Trabzonspor | 6 Mart | Maç Sonucu

Cevap: STSL H:24 | Beşiktaş 1-2 Trabzonspor | 6 Mart | Maç Sonucu

Şu Trabzonlu oyuncular gibi mücadele eden bir takım kurmak çokmu zor:confused:

Adamlar kanlarının son damlasına kadar oynuyorlar,10 kişi kaldılar yılmadılargol yediler yılmadılar,dayak yediler yılmadılar,hocaları atıldı yılmadılar.

Bizim oyuncular ise öne geçsek(gerçi son 10-15 haftadır öne geçtiğimizide hatırlamıyorum:SS:) bile maç bitsin de kurtulalım havasındalar.

Helal olsun Trabzon'a şampiyonluğu sonuna kadar hak ediyorlar.

Helal olsun Trabzon 2 senedir bizim fenere çektiremediğimizi mislisiyle çektiriyorsun.. Futbolcuların mücadelesi, hırsı harikaydı. Hepsini alnından öpüyorum

jpbs0o.jpg

:asd:

Geçen hafta hakemle kazanmasalar sadece 1 galibiyetleri olacaktı :)

Burak yılmaz geçen senede Fenerin şampiyonluğunu almıştı :D

Şimdi özetleri izledim, ne güzel maç olmuş.

Herkes rüştü diyor ama besiktasin 1 penaltısı 1 golü güme gitti fenerliler maçı sattık diyorsa ferrariye ne der

Boboya 3.kez böyle penaltı yapılıyor :D

Hep top gittikten sonra hakemin görmediği zamanda Boboya penaltı yapılıyor.Biri Fb maçındaydı sanırım pozisyonun devamında S.özkanda kalmıştı top S.özkan vurmuştu top dışarı gitmişti.3-0'lık ma.

Bizim 3-0 yendiğimiz maçtada yine Boboya bu tarzda bir hareket yapıldı devamında yine sanırım S.özkan vurdu top dışarı gitti.

Bugünde Giray yaptı aynısını yine top gittikten sonra.

Fatih Terime klübede 90 dakka boyunca ana avrat küfreden, yine her 2 maçtada Ali Sami Yen'e galiz küfürler eden bir tribün bu çarşı, şaşırmamak gerek.

fatih terimden ziyade.. Kurucumuz ALİ SAMİ YEN ve unutulmaz kralımız METİN OKTAY'a da küfür etmişti bunlar 2 sene önce ne çabuk unuttunuz.. ben böyle taraftarın kanından şüphe ederim.

Üst Alt