STSL H:29 | Trabzonspor 1-0 Bursaspor | 17 Nisan | Maç Sonucu - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL H:29 | Trabzonspor 1-0 Bursaspor | 17 Nisan | Maç Sonucu

Cevap: STSL H:29 | Trabzonspor 1-0 Bursaspor | 17 Nisan | Maç Sonucu

SUZACAKSINIZ!

burak-yilmaz-rotayi-cizdi--1271516.Jpeg

1.5 milyona fb den trabzona gelen burak ,trabzondan fb ye 3.5 milyona giden gökhan ünal :)

Su fenerin butun bizle olan rekabeti bir yana, ligi lider bitirmemesini istememdeki onemli sebeplerden biri de su... ts nin maclarini izliyorum , fb nin maclarini izliyorum .. fb nin gucu daha cok , oyunculari daha kaliteli , daha efektif .. herseye okey , ama fb maclarini izliyorum , ortada "emek" diye bir kavram yok . hersey kirli .. lehinde de kirli , aleyhinde de kirli.. resmen kirletiyorlar ortaligi .. hakli olduklari seyler de oluyor illa ki , ama o bile kirli ... yani tam bir karmasa .. bak bugun izledim ts - bursa macini , yahu iki takim da oynadi , sansli gibiydi ts , aldi gitti maci .. 1-1 de olabilirdi 2-0 da .. ama baktigimda mac temiz ,bir hakem skandali yok , oyuncularla ilgili bir sikinti yok .. ama fenerin maclarini izliyorum , her dakikasi problem .. ligi lider bitirmek icin her seyi yapiyorlar ,tevekkul yok , tevazu yok .. yok yok yok .. ne var derseniz , emeksiz puan alma cabasi , hakemden medet umma cabasi , rakibini futbol haric nelerle alt ederim cabasi ..

insan uzuluyor , futbolun boyle bir takim tarafindan kirletilmesine .. yoksa fener dusmanligim filan yok .. surekli stres yaratiyorlar ulkeye , bu 2008 de de boyleydi , 2006 da da ... yok denizlide konfeti , yok ts macinda yunus yildirim , yok o ona yatmis kalkmis ... allah iyi cezalandiriyor bunlari bana kalirsa sonuna kadar arefeyi gosterip bayrami yasatmamakla ..

insanda biraz ulasmak istedigi hedef icin emek gostermek , sahada pozitif seyler yapma istegi olur .. nerdeyse sorsalar rakipleriniz sahaya cikmasin 3-3-3 alin puanlari , "tabi efendim" diyecekler .. macta bir hirs olur , bir direnc olur canim yanmaz ,ama yok , sirf kargasa ve nasil olursa olsun kazanayim mantigi .. dedigim gibi , kirletiyorlar butun futbolu , ulkeyi .

kusura bakmayin bana boyle geliyor yani

Bizim halimiz belli ama siz tokatlayın şu Fener'i kendimiz şampiyon olmuşuz kadar sevinmezsem şerefsizim.

Allah yardımcınız olsun.

Su fenerin butun bizle olan rekabeti bir yana, ligi lider bitirmemesini istememdeki onemli sebeplerden biri de su... ts nin maclarini izliyorum , fb nin maclarini izliyorum .. fb nin gucu daha cok , oyunculari daha kaliteli , daha efektif .. herseye okey , ama fb maclarini izliyorum , ortada "emek" diye bir kavram yok . hersey kirli .. lehinde de kirli , aleyhinde de kirli.. resmen kirletiyorlar ortaligi .. hakli olduklari seyler de oluyor illa ki , ama o bile kirli ... yani tam bir karmasa .. bak bugun izledim ts - bursa macini , yahu iki takim da oynadi , sansli gibiydi ts , aldi gitti maci .. 1-1 de olabilirdi 2-0 da .. ama baktigimda mac temiz ,bir hakem skandali yok , oyuncularla ilgili bir sikinti yok .. ama fenerin maclarini izliyorum , her dakikasi problem .. ligi lider bitirmek icin her seyi yapiyorlar ,tevekkul yok , tevazu yok .. yok yok yok .. ne var derseniz , emeksiz puan alma cabasi , hakemden medet umma cabasi , rakibini futbol haric nelerle alt ederim cabasi ..

insan uzuluyor , futbolun boyle bir takim tarafindan kirletilmesine .. yoksa fener dusmanligim filan yok .. surekli stres yaratiyorlar ulkeye , bu 2008 de de boyleydi , 2006 da da ... yok denizlide konfeti , yok ts macinda yunus yildirim , yok o ona yatmis kalkmis ... allah iyi cezalandiriyor bunlari bana kalirsa sonuna kadar arefeyi gosterip bayrami yasatmamakla ..

insanda biraz ulasmak istedigi hedef icin emek gostermek , sahada pozitif seyler yapma istegi olur .. nerdeyse sorsalar rakipleriniz sahaya cikmasin 3-3-3 alin puanlari , "tabi efendim" diyecekler .. macta bir hirs olur , bir direnc olur canim yanmaz ,ama yok , sirf kargasa ve nasil olursa olsun kazanayim mantigi .. dedigim gibi , kirletiyorlar butun futbolu , ulkeyi .

kusura bakmayin bana boyle geliyor yani

fb'de cirkef oyuncu cok ondan...

bknz. lugano, emre, topuz, cristiano, caner vs.

@ Gokay

Ben sadece oyunculara baglamiyorum bunu. Zaman zaman bizdeki antipatik futbolcu adedi feneri gecmistir geride kalan senelerde. Sebebin cok kucuk bir kismidir bu. Aslinda sadece saha icinde olan bir durum da degil . fenerli toplulugun inandigi bir sey var . herkesi kendilerinden asagida gorme gibi , her sene basarili olacaklar , her sene 17 ye karsi 1 soylemleri , bir cumhuriyet soylemleri .. baydi artik , allahtan ki cok basarili olamadilar bu donem , hic cekilmezlerdi yoksa.. ben aslinda fenerliler adina uzuluyorum , beni o takimi tutmadigim icin cok ilgilendirmiyor ,ama insani kendini bitirmeye goturur bu tip olmayan seylere varmis gibi inanip sonra husran yasamak

ben eminim 5 sene ust uste sampiyon olsalar ,yine 6 inci sene 2 inci olsalar baslarlar tekrar hakem oyunlari vs vs diye... hakkaten mide bulandiriyor artik. .bazen lanet olsun sampiyon olsunlar da olsun bitsin huzur bulalim diyorum istemeye istemeye

en iyi forumlar bizim ve bjk nin bence objektiflik acisindan antu da yas siniri 11 sanki.

Allahaısmarladık şampiyonluk(33)..şampiyonluk..şampiyonluk..

Bak gokay goruyo musun , mail yagmurlari , saat muhabbetleri .. bitmez bu ornekler .. hic olayin icerigi ile ilgili yorum goremezsin o sitelerde , hem bir sebep arama cabalari .. yahu 11 kisi cikiyor takimlar sahaya , bu oyun sansi da barindiran bir sey .. suan ridvani dinliyorum benim solemek istediklerimi soluyor .. siz yapilandiniz , taraftariniz coskulu diyor .. o noktada durmayi bilmek lazim iste , fenerlilerin 99% u bunu yapamiyor , ridvana bi tebrik benden , hayat devam eder diyor her takim icin .. belki kamera onunde boyle diyor ama dogru diyor..

surda fenerlilerin basarisizliklari icin one surdukleri sebepleri saysak inan yol olur .. aslinda olaya odaklansalar eminim 3-4 sampiyonluk fazla alirlardi ..biz 2006 senesinde ne hakem hatalari cektik , son maca olamiyosak olalim alnimizin akiyla yazdik kapaliya , sans guldu olduk .. olamasak ne olacakti yani , cok mu yangin cikaracaktik .. en fazla dicektik ki hakemler bilmem ne bitecekti 3 gunde .. suan adamlar anelkanin elini bizden cok konusuyorlar , ordan teoriler uretiyorlar , hala paper moon ,hala cordoba diyorlar .. aklim almiyor , konfeti , selcuk dereli , sergen ... insan guluyor vallahi dusundukce ..

bir kisi de cikip anelka gibi adam boyle bir macta oynatilmaz mi dediklerini duymadim , iki gol kacirdik direklerden dondu diyen 3 kisidir .. hep bir sebep aramalar ..

Üst Alt