STSL H:29 | Trabzonspor 1-0 Bursaspor | 17 Nisan | Maç Sonucu - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL H:29 | Trabzonspor 1-0 Bursaspor | 17 Nisan | Maç Sonucu

Cevap: STSL H:29 | Trabzonspor 1-0 Bursaspor | 17 Nisan | Maç Sonucu

Devre arasından beri seri yapan bu gerizekalılar değil mi ? Ne yatışından bahsediyorlar?

Onur o degil , garip yani , soylenecek en guzel soz su , son senelerde size en cok GS ile bjk yatiyor diceksin susacaklar .. Akil var mantik var , bizi 10 senedir yeniyorlar , GS bize yatiyor desinler samimi bulayim .. Ama eti butu belli IBB yi 3 kere yendik diye IBB bize yatiyor oluyor. Saka gibi yahu

haftaya Trabzonun en zor maci, hatta sampiyonluk maci. Bulent Uygunu yenebilirlerse trabzon kesin sampiyon!

haftaya Trabzonun en zor maci, hatta sampiyonluk maci. Bulent Uygunu yenebilirlerse trabzon kesin sampiyon!

Zannetmiyorum , ts 2 beraberlik alsa fener hic kaybetmeyip son haftaya 2 puan onde girse , beraberlik bile yetiyo olsa amacsiz sivas karsisinda , ben yine fener sampiyon diyemem .. o kadar surprize acik artik lig .

tamam simdi de ivankov un sakatligina taktilar .. bulduk bu haftaki fener bahanesini .. gazamiz mubarek olsun ..

burak-yilmaz-04.jpg

fenere öpücüklerini yolluyor burak.

Ziya Fener'in karşısındaki Bursa böyle değildi diyor, haftaya Bülent Uygun şerefsizi bakalım nasıl direnecek Trabzon'a karşı.. Ziya haftaya da Eskişehir Fener'e karşı böyle değildi demezse sülalesine söveceğim.

sivasli baskan, fenerli zaten. uc puani hediye ederler, dusme korkusu olmadigi sure, sivas puan alamaz bence.

ama sivas yenerse super olur tabi:)

Ziya Fener'in karşısındaki Bursa böyle değildi diyor, haftaya Bülent Uygun şerefsizi bakalım nasıl direnecek Trabzon'a karşı.. Ziya haftaya da Eskişehir Fener'e karşı böyle değildi demezse sülalesine söveceğim.

Şimdiden sövmeye başlayabilirsin.

yarı sivaslı yarı antalyalıyım. ama o maçta forza sivasspor lu olurum :).

bende full sivasliyim...

sivas yatmaz beyler...son haftalarda iyi puanlar topladi...

sivas'in havasi sert, yigidi merttir diye bir atasözü vardir...

siz sivas macini düsünmeyin, son hafta hallederler isi ;)

Adam olsaydık da şu şerefsizlere kendi evimizde yenilmeseydik şimdi bu kadar strese girmezdik ya.. Bizim topçulara ne söylesek azdır..

Oynadıkalrı es es maçına temiz Bursa Ts maçına şaibeli diyorlarsa cidden çekilsinler adamların yatacak yeri yok :D

Eğer biz feneri yenseydik, şu an fener bitmiş olur hiçbir maçı kazanamazdı. İşte bunları düşününcede Hakeme, Yönetime ve Hagi'ye(Teknik adamlığına) küfür etmemek elde değil...

Ben eskisehirden tut bursaya vs asla bu yatis kalkis muhabbetlerini sevmiyorum benimsemiyorum ve ciddi suc olduguna inaniyorum inancima gore. cunku ortada bir ispat yok ,bunu iddia etmeyi hakli cikaracak etiketler yapistirmak cok moda oldu her takim icin. yani o halde en ciddi yatislari kendi sahamizda bizle bjk yaptik fenere .. e bole bisi olmadigina gore , fener de ts de her takimi yenebilirler .. bu ayibi biz de yapiyoruz zaman zaman .. eskisehir direkten donen topu olmasa 2-2 yi bulacakti , keza bugun bursanin , dun antepspor un direkten donen toplari var ..

ne yani yatmak icin ama suphe cekmemek icin sut atip santimle ayarlayip direge mi nisanliyorlar ? boyle bir sey olabilir mi

Ben eskisehirden tut bursaya vs asla bu yatis kalkis muhabbetlerini sevmiyorum benimsemiyorum ve ciddi suc olduguna inaniyorum inancima gore. cunku ortada bir ispat yok ,bunu iddia etmeyi hakli cikaracak etiketler yapistirmak cok moda oldu her takim icin. yani o halde en ciddi yatislari kendi sahamizda bizle bjk yaptik fenere .. e bole bisi olmadigina gore , fener de ts de her takimi yenebilirler .. bu ayibi biz de yapiyoruz zaman zaman .. eskisehir direkten donen topu olmasa 2-2 yi bulacakti , keza bugun bursanin , dun antepspor un direkten donen toplari var ..

ne yani yatmak icin ama suphe cekmemek icin sut atip santimle ayarlayip direge mi nisanliyorlar ? boyle bir sey olabilir mi

Valla adamlar oluyor diyor işte :eek:

Üst Alt