STSL S: 10/11 H:1 | Sivasspor 2-1 Galatasaray | 14 Ağustos | Maç Sonucu - Sayfa 112 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL S: 10/11 H:1 | Sivasspor 2-1 Galatasaray | 14 Ağustos | Maç Sonucu

Cevap: STSL S: 10/11 H:1 | Sivasspor 2-1 Galatasaray | 14 Ağustos | Maç Sonucu

Aykut : Bu takımda herkes oynasın 10 tane barış oynasın ama aykut oynamasın. bu adam kaleci falan değil , kale sahasına düşen topta kalesinde bekleyen kaleci mi olur ? yediğimiz goldeki frikik 10 kere kullanılsın 10 kere gol olur. defans oyuncusu cıkaramaz o bölgeden topu, kalecinin bölgesi. Yönetimin sucu

Ali Turan: Zaten fizik olarak hazır olmayan bir adamı ilk macında mevkisi dışında oynatırsan hem maçı hem de o adamın özgüvenini kaybedersin. Sabri'ye alternatif olmaması yönetimin sucu.

Neill: Takımdaki en iyi oyuncuydu ama Servet gibi biriyle oynamaktan bıkmış olmalı

Servet: Takımın en kötüsüydü , bu kadar dağınık bir defans oyuncusu olamaz, topu gördüğü yere koşmaktan başka birşey yapmadı

Hakan Balta: Euro 2008'den beri düşüşte,çağlar monte edilmeli

Ayhan: Geçen seneye göre iyiydi

Cana: Daha önceden bildiğim Cana ile alakası yoktu. Takımdan cok kopuk hiç uyum sağlayamamış, orta 3lünün ortasında değilde sağında oynaması da oyununu cok etkiledi, bu adamın yeri göbektir.

Mustafa Sarp: bildiğimiz sarp, boş boş koştu durdu

Arda: Hiçbirşey yapamadı

Kewell: Didindi durdu ama destek göremedi , yorulduktan sonra mevkisine geçti etkili olamadı

Emre Çolak: Bu çocuk lise eğitimine devam etsin bi meslek falan edinsin kendine, futbolcu olmaz ondan kesinlikle

Rijkaard geldi gecen sezon ilk alti maci saymiyorum ama artik ne olduysa, bu takimda kazanma mantalitesi ve disiplin yok, fizik guc yerlerde geziyor.. herkes Arda'nin ayagina bakiyor.. kimse sorumluluk almiyor, yan pas geri pas'tan karsi kaleye gidemiyoruz.. taclari hep rakibe veriyoruz.. duran toplarda hicbir tehlike yaratamiyoruz.. basit top kayiplari yapiyoruz, cok kolay sari kart kirmizi kart goruyoruz.. cabuk sinirlenip hemen panikliyoruz.. ve bunlara Rijkaard ve Neskeens hicbir cozum uretemiyor.. simdiye kadar teknik heyeti hep destekledim ama artik bu boyle gitmez bu hafta Allah korusun alinacak kotu sonuclardan sonra Rijkaard'in ayrilmasi gundeme gelebilir.. cunku takimdaki oyuncular ne kadar siradan da olsa ne kadar kalitesiz de olsa ona gore bir 11 cikarirsin 4-3-3'te israr etmezsin.. forvetsiz cikip rakibin ekmegine yag surmezsin.. ama artik suphelerim var yeni transferler olsada kusura bakmayin ama bu boyle olmayacak..

yorumlari okuyunca - sonuc Siv 10 - Gal 0 olmali diyorum

yapmayin lütfen. Iyi yönleri görmek lazim

1. Rijkaardin hic bir sucu yok

2. Kaleci berbat - bu tamamdir

3. herzaman yaziyorum:

KONDISYON YOK. ilk 60dak. güzel oynadik

Biz 90 dak. öyle oynasak - gelen gideni sorunsuz yeneriz. Paslar ilk 60 dak. yerindeydi - böyle paslarin isabet olan yüzdeliyi oynadigimiz maclari son zamanlarda hic hatirlamiyorum. Birde geriye düstük mü, sanki panikliyoruz. Oyunu kuramiyoruz. Hepsi deliye mir dönüyor, ne oluyorsa anlayamadim.

Topla oynama orani Gal:58%!!! Pozisyonlar ilk 60.dak. boldu - atamazsan atarlar - sans diye bir sey yok bizde :-(

Benim kendime cevap bulamadigim konu:

Gecen sene ilk maclarda gelen giden 5 gol buluyorsun (Keita, Kewell, Arda, Baros - hepsi atiyordu)- maclari yeniyorsun. Herkes defan diye bagiriyor - dikatli oynuyorsun. Sonra 1-2 gol atamiyorsun (ayni bu senenin baslangici gibi) ve yeniliyorsun. at mac basi 3-4 gol o zaman kalende de bol gol görebilirsin - yine de 3puanla ayrilirsin. Cim Bom / Galatasaray dedinmi herzaman hücum aklima gelir - hangi sene bizimkiler 1-2 mac basina gol atip sampiyon olmuslardir? Bizim defasimiz/kalecilerimiz her zaman kötüydü - ama golleri buluyorduk. bir orta takviye gerekli - forvet(=batdal ile planlarin varsa, takviye gerek yok, yetistir adami (ibrahimovice benziyor/olur :-) ) - yetistirmez isen forvet de lazim. O zaman 3 gol atarsin - bizim kaleciden hayir gelmediginden dolayi 1-2 yersin - ama galip gelirsin

tek sorumlu var ise:YÖNETIMDIR.

Bjk - iyi mi oynadi da yendi? HIc ama hic begenmedim. Bu gün fener acaba ne yapar.

Koca Galatasaray takımında Ceyhun kalitesinde ortasaha oyuncusu yok.Ceyhun diyorum lan çok mu zor?

yorumlari okuyunca - sonuc Siv 10 - Gal 0 olmali diyorum

yapmayin lütfen. Iyi yönleri görmek lazim

1. Rijkaardin hic bir sucu yok

2. Kaleci berbat - bu tamamdir

3. herzaman yaziyorum:

KONDISYON YOK. ilk 60dak. güzel oynadik

Biz 90 dak. öyle oynasak - gelen gideni sorunsuz yeneriz. Paslar ilk 60 dak. yerindeydi - böyle paslarin isabet olan yüzdeliyi oynadigimiz maclari son zamanlarda hic hatirlamiyorum. Birde geriye düstük mü, sanki panikliyoruz. Oyunu kuramiyoruz. Hepsi deliye mir dönüyor, ne oluyorsa anlayamadim.

Topla oynama orani Gal:58%!!! Pozisyonlar ilk 60.dak. boldu - atamazsan atarlar - sans diye bir sey yok bizde :-(

Benim kendime cevap bulamadigim konu:

Gecen sene ilk maclarda gelen giden 5 gol buluyorsun (Keita, Kewell, Arda, Baros - hepsi atiyordu)- maclari yeniyorsun. Herkes defan diye bagiriyor - dikatli oynuyorsun. Sonra 1-2 gol atamiyorsun (ayni bu senenin baslangici gibi) ve yeniliyorsun. at mac basi 3-4 gol o zaman kalende de bol gol görebilirsin - yine de 3puanla ayrilirsin. Cim Bom / Galatasaray dedinmi herzaman hücum aklima gelir - hangi sene bizimkiler 1-2 mac basina gol atip sampiyon olmuslardir? Bizim defasimiz/kalecilerimiz her zaman kötüydü - ama golleri buluyorduk. bir orta takviye gerekli - forvet(=batdal ile planlarin varsa, takviye gerek yok, yetistir adami (ibrahimovice benziyor/olur :-) ) - yetistirmez isen forvet de lazim. O zaman 3 gol atarsin - bizim kaleciden hayir gelmediginden dolayi 1-2 yersin - ama galip gelirsin

tek sorumlu var ise:YÖNETIMDIR.

Bjk - iyi mi oynadi da yendi? HIc ama hic begenmedim. Bu gün fener acaba ne yapar.

Renkdaş iyi hoş yazmışında antrörlerin ve kondisyonerlerin işi ne sezon öncesi kampında oyunculara kondisyon yüklenir

eğer biz daha ilk haftada çıkıp fizik olarak güçsüz kaldık diyen bir teknik direktöre suçsuz diyorsak bence düşünülmesi gereken durumlar vardır Rijkard takımda disiplini sağlayamıyor Kevell ve Baros 1 er milyondan fedakarlık edip gitmediler bunda taraftarın onlara sahip cıkması çok önemliydi bizim verdiğimiz değeri anlıyorlardı Hakan Şükür Suat Kaya Bülent Korkmaz .... bunlar verilen değeri anlıyor sahip çıkıyorlardı takıma şimdi ise avrupada oynamak istediğini söyleyen oyuncularla dolu takım Aurelio ve Tuncay bu ülkede orda sahada en çok iş yapan adamlardı ne oldu gidince hiçbirşey bizden avrupaya gitmek isteyen arkadaşların kondisyonları fizik güçleri Sivasspora yetmiyor İtalya ya da Almanyadaki sertliğe nasıl dayanacaklar yahut İngiltere ve İspanyanın baş döndüren pas trafiğinde dilleri bir karış dışarıda koşacaklar mı bu oyuncuları biz gözümüzde büyütüyoruz su anda GALATASARAY RUHU denilen şey takımda yok arzuladığımız maçı kaybettiğimiz için kızgınım diye açıklama geliyor Td den bende sayısal cıkmasını arzuluyorum ama bilet almıyorum bu iş buna benziyor koşacaksın topa sert oynayacaksın ayakta kalacaksın maçı o zaman arzuladığın belli olur ...

ikinci golde hakan baltanın yaptığı hatayı izledikçe,sinir katsayım artıyo.hem yanlış pas,hemde geri koşmamak.yokmu bu adamdan formayı alacak

İkinci golde Servet'in adamını bırakıp Neill'ın adamına basması? Hakan Balta'nın hatası? Ayhan'ın pas hataları? Mustafa Sarp'ın pozisyon hataları? Emre Çolak'ın 5 pozisyonu harcaması? Arda'nın ikinci yarı yok olması? Ali Turan genel olarak?

Rijkaard, "İlk dakikalar iyi başladık. Özellikle ilk yarım saat iyiydik. İlerleyen dakikalarda durgunluğumuz başladı. Kötü sinyaller verdik. Fizik mücadelesi şeklinde geçen ikinci yarı iyi gördük. Sivas'ın fizik gücü bizden daha fazlaydı. Neticesinde biz fizik gücüne kaybettik. Biz takım olarak pas yapmak istedik rakip bozdu." dedi. (alıntı webaslan)

şimdi yazıyı okudum ve düşündüm aslında haklı Sivas (yada bir başkası) eğer koşmasa bizim paslarımızı bozmasa kaleci topu tutmasa bide gol atmazlarsa biz yeneriz ama bunlardan bir yada birkaçını yaparlarsa biz yenemiyoruz T.D dediğin böyle olmaslı bende dün akşamdan beri guguman kuşu gibi düşünüp duruyordum aceba biz neden kaybettik diye ....

Ya ilk maçta yenilmek, öyle aşırı endişe verici bir durum değil. Ancak oynanan oyun tabii ki oldukça umutsuz bakmamıza neden oluyor. En az 3 transferle bu takım toparlanır mı? İnşallah, öyle bir umut var. Kalite sorunumuz apaçık ortada. Bu kalite sorununu da yapacağımız/yapmayı umduğumuz transferlerle ortadan kaldıracağız, inşallah. Ayrıca hatırlatırım, Galatasaray en son 1999-2000 sezonuna mağlubiyetle başlamış. Ardından da UEFA geldi. Ne tesadüf değil mi? 3 transferle hedefe ulaşabilir miyiz acaba?

Ya ilk maçta yenilmek, öyle aşırı endişe verici bir durum değil. Ancak oynanan oyun tabii ki oldukça umutsuz bakmamıza neden oluyor. En az 3 transferle bu takım toparlanır mı? İnşallah, öyle bir umut var. Kalite sorunumuz apaçık ortada. Bu kalite sorununu da yapacağımız/yapmayı umduğumuz transferlerle ortadan kaldıracağız, inşallah. Ayrıca hatırlatırım, Galatasaray en son 1999-2000 sezonuna mağlubiyetle başlamış. Ardından da UEFA geldi. Ne tesadüf değil mi? 3 transferle hedefe ulaşabilir miyiz acaba?

Renkdaş 1999-2000 sezonundan 3 sezon önce başlayan ve süregelen bir başarı öyküsü var kaybedilen sadece 3 puandır diyip geçebiliyorduk ama şimdi 2 sezondur süregelen bir başarızlık var sve başarısızlığa devam edeceğini gösteren bir takım..

Renkdaş 1999-2000 sezonundan 3 sezon önce başlayan ve süregelen bir başarı öyküsü var kaybedilen sadece 3 puandır diyip geçebiliyorduk ama şimdi 2 sezondur süregelen bir başarızlık var sve başarısızlığa devam edeceğini gösteren bir takım..

Tabii ki, haklısın. Sadece güzel bir tesadüfe dikkat çekmek istedim. Bakalım önümüzdeki günlerde ne olacak, malum artık vakit geldi, transferler bu haftaiçi açıklanmalı. Ona göre bakacağız duruma.

Tabii ki, haklısın. Sadece güzel bir tesadüfe dikkat çekmek istedim. Bakalım önümüzdeki günlerde ne olacak, malum artık vakit geldi, transferler bu haftaiçi açıklanmalı. Ona göre bakacağız duruma.

Biz hep iyi niyetli olduk ama etrafımız hiç iyi değil be renkdaş biz yine renklerimizin arkasındayız ama bu talımla çok zor

İnsanı üzen 90 dk boyunca 10 dk bile ilerisi için umut verecek bir oyun oynayamamak ve küme düşme adayı br takıma karşı ezik ve bitkin bir futbol sergilemek.

Rijkaard ın çıkıp yorgunduk demesi de çabası niye yorgunsun? Daha sezon başı neyin yorgunluğu 3 gün de maç oynayamıtyorsa 4-5 milli oyuncun bu senin suçun için dinlendir.

GS 5. Hafta Havluyu atar bu kadar basit. Tek düşüncem Rijkaard gitmeden önce GS miz bir şekilde UEFa da gruplara kalsın.

Terim gelsin herşey düzelir emin ouln bu takım 4-4-2 ye döner bu kadrı ile "0" takvise gelne gidene de 3-5 tane sallar.

Renkdaş iyi hoş yazmışında antrörlerin ve kondisyonerlerin işi ne sezon öncesi kampında oyunculara kondisyon yüklenir

eğer biz daha ilk haftada çıkıp fizik olarak güçsüz kaldık diyen bir teknik direktöre suçsuz diyorsak bence düşünülmesi gereken durumlar vardır Rijkard takımda disiplini sağlayamıyor Kevell ve Baros 1 er milyondan fedakarlık edip gitmediler bunda taraftarın onlara sahip cıkması çok önemliydi bizim verdiğimiz değeri anlıyorlardı Hakan Şükür Suat Kaya Bülent Korkmaz .... bunlar verilen değeri anlıyor sahip çıkıyorlardı takıma şimdi ise avrupada oynamak istediğini söyleyen oyuncularla dolu takım Aurelio ve Tuncay bu ülkede orda sahada en çok iş yapan adamlardı ne oldu gidince hiçbirşey bizden avrupaya gitmek isteyen arkadaşların kondisyonları fizik güçleri Sivasspora yetmiyor İtalya ya da Almanyadaki sertliğe nasıl dayanacaklar yahut İngiltere ve İspanyanın baş döndüren pas trafiğinde dilleri bir karış dışarıda koşacaklar mı bu oyuncuları biz gözümüzde büyütüyoruz su anda GALATASARAY RUHU denilen şey takımda yok arzuladığımız maçı kaybettiğimiz için kızgınım diye açıklama geliyor Td den bende sayısal cıkmasını arzuluyorum ama bilet almıyorum bu iş buna benziyor koşacaksın topa sert oynayacaksın ayakta kalacaksın maçı o zaman arzuladığın belli olur ...

GALATASARAY RUHU nu kaybettik denilen kısmına kesinlikle katılıyorum. 2002 yılında en önemli oyuncumuz ümit karan dı düşünün ve o sene avrupada fırtına gibiydik ş.l. ikinci turunda şanssız barcenola, liverpool,roma kurası yüzünden elenmiştik. tabi kadro önemli ama burada bahsi geçen galatasaraysa oyuncular bu açığı kapatabilir. savunma zaafı diye bişey yok bence. ben galatasarayı bildim bileli rakibi ne zaman beklerse o zaman gol yerdi. bu savunma zaafı değil gs mantalitesiyle alakalı bişey. geçmişte elde ettiğimiz başarıların hepsini hücum yaparak rakibi bunaltarak elde ettik. hiçbir zaman savunma yaparak korkak futbolla başarıyı yakalayamadık. ve bence bundan sonra yapılması gereken takıma kazanma duygusunu ve hücum futbolunu aşılamak.

Lucescu'nun laneti var takımda , o gittiğinden(kovulduğudundan) beri T.D konusunda yüzümüz gülmedi

Demekki full savaşçı olunca da olmuyormuş bu iş.. Ortasını bulamadık gitti..

Rijkaard 4-3-3' te bu kadroyla ısrar etmeye devam ederse, kesinlikle futbo bilgisinden şüphe ederim. Hoş zaten her hangi bir etkisini de göremedik ama. Bu kadronun tek oyanayabileceği formasyon 4-4-2. Bunu görmek bu kadar mı zor?

Bize yakışmayan çok kötü bir futbol ve nefret ettiğim Sivasspor'a kaybettiğimiz 3 puan. Daha ne acılar bekliyor biz bilinmez ama önceden de dediğim gibi kanser olmam yakındır.

Oyunculardan hiç bahsetmeyeceğim. Kewell, Arda, Batdal ve birazda Ayhan dışında hepsi berbattı.

Üst Alt