STSL S: 10/11 H:1 | Sivasspor 2-1 Galatasaray | 14 Ağustos | Maç Sonucu - Sayfa 113 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL S: 10/11 H:1 | Sivasspor 2-1 Galatasaray | 14 Ağustos | Maç Sonucu

Cevap: STSL S: 10/11 H:1 | Sivasspor 2-1 Galatasaray | 14 Ağustos | Maç Sonucu

Orta sahaya 2 adam alinmadan bu is olmaz.

Sarp gol haric orta'da yok, ayhanda öyle.

Dün biz resmen böyle oynadik.

Kewell

Arda ---------- Emre

---------------------

---------------------

-------Cana---------

-----Servet-Neill-----

---------------------

bakıyorum aykut hala kovulmamış bu takımdan..oruç ağzımla bela okuyacağım olmayacak :mad:yeter bıktım artık bu yönetimin yanlışlarından :mad: destek destek bi yere kadar :mad: olağanüstü bişeyler olmassa,takım birden takır takır top oynamaya başlamazsa yönetime destek bitmiştir,tez elden gitsinler :mad: yazık ya nasıl izlediler akşam maçı,sayın yönetim oturduğu yerden :mad: adam gibi iftar bile etmedik ulan maçı izleyelim diye aç acına koşturduk kahve köşelerine :mad: dediğim gibi 2-3 hafta içinde olağanüstü bişey olmazsa, çöp kadar hakkım varsa onuda helal etmiyorum bu yönetime...

Orta sahaya iki tane muhteşem adam getirseniz bile hocanın kaprisleriyle bu iş gitmez.

Alıntı yener bardan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

3-1 kazanırız falan diyenlere gülmek istiyorum. Bu maçta berabere kalırsak iyidir. Bizim takım garanti 1-2 gol yiyecek bu defans anlayışı ve kaleciyle. Kim gol atacak. Arda milli maçta çok efor sarfetti oda etkisiz kalırsa, Barosta hazır olmadığından tüm yük Kewella biner. Oda nereye kadar. 1-1 yada 2-1 sivas galibiyeti bekliyorum.

Tek şansımız Sivasın eski gücünde olmaması olur.

baris kösem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Ne demek berabaere kalsak iyidir?Galatasaray futbolcularini kücümseyicegine kendi futbol bilgini sorgula.futbolda tabiki her sonuc vardir ama Galatasarayli Sivas beraberline iyidir demez,rahat ol,rahat yenecegiz.

Evet bana futbol bilgimi sorgula diyen arkadaşım, umarım futbol bilgimi öğrenmişsindir. Ama benim futbol bilgimi sorgulayacağına Galatasarayın düştüğü rezil durumları sorgulasaydın daha iyi olurdu. Ne dediysem aynen çıktı. Arda milli maç dönüşü iyi oynamaz dedim, Baros hazır değil dedim. Kewelldan başka gol atacak adam yok dedim. İşte sonuç ortada. Şimdi Karpityv maçı içinde yorumumu oraya yapacaz. %70 elenicez diyorum onada cevap bulursun. Herneyse. Bizi Galatasarayız evet ama şu anki takım bir balondur. Kalecisi 3.lig düzeyinde, orta sahası Türkiye liginde en iyi ilk 1o orta saha içine bile giremeyecek düzeyde., sağ bek alternatifi yok. Sol bek artenatifi yok. Gol atacak tek adam Baros. Baros-Kewell-Arda üçünü çıkar bu takım ligin en kötü 5-6 takımından biri haline gelir.

Geçen sene bizi aldattı. Teşhisi yanlış koyduk. Bu takım geçen senede yeterli değildi ama Keita-Baros-Arda üçlüsü tek başlarına maçları aldığı için herşey güzel gidiyordu. Arda düşüşe geçip, Baros sakatlanınca KEL görünmüştü. Ama biz bunların yanına adam alacağımıza onlardan birini daha sattık. Valla yazık bu takımı bu hale düşürenlere...

Aylar önce belliydi takımda oyun olmadıgı yenilgi iyi oldu ders olsun artık birşeylere...

he bi yerlerine takmazsalar daha çok yeniliririz biz. herkesin istemedigi adam gol atıyor inanılır gibi. halen bazı futbolcuları savunuyoruz ama boşa.

maçın özet görüntüleri bile yetti herşeye. Ramazan bitene kadarda izlemem ben takımı..

Sarp

Ayhan

Barış Özbek

Servet Çetin

Ali Turan(devre arası)

Serdar Özkan

Gökhan Zan

Aykut Erçetin

lütfen gitsin de en azından yenilirsek farklı isimler ile Emirhan ile falan yenilelim,Cumhur ile falan yenilelim.

2008 deki Şampiyon kadro ne hale geldi inanamıyorum.

27 üyemiz Sivas alır diye oy vermiş.Durumumuzu özetliyor.

Galatasaray adına yakısmıyacak bır futbol oynadı ve yenıldı.

Yonetım hala bu takıma transfer yapmama konusunda ısrar etsın.

Yapılan yabancı transferlerde ortada bırı sakat dıgerı de takıma yararlı olamıyor.

Tamamen Sivas ağarlıklı maçtı. Tebrik ediyorum Sivası bizi çok iyi analiz etmişler. Ardayı tut sonra yol geçen hanı halindeki ortasahadan 25 30 metre top sür nasılsa atarsın.. oda olmadı yan toplardan kesin atarsın şeklinde iyi bir etüd yapmışlar. bizse bir Ceyhunu durduramadık helal bize. Koş Arda koş tut Arda adam tut at arda gol at şeklinde bir taktikle oynamak bize çok yakışıyor.

Üst Alt