# Süleyman Luş - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Süleyman Luş

İyi de ben kıçımdan sallasam dersin o zaman. Kaynak da vermişim hatta. İnanmamak sana kalmış. Dikkat edersen ben kesin yargı da kullanmadım, iddialar var dedim. Bence şu an ters manyel algı yapan sensin de hadi neyse :)
yoo herhangi bişey yaptığım yok. başarıları sadece derwalle mal edebiliyorsun ki uzun bi dönemin başlangıcıdır kendisi evet
hagi meselesini bahsettiğin kaynakların peşinden giderek ithamda bulunabiliyorsun hocanın kendi ağzından veya dönemin yöneticilerinin ağzından bulabileceğin kaynaklar varken ve verdiğin kaynakta tek satır hoca hagiyi istemedi diye bişey yokken.
semih ve ozan iddiaların var mesela evet altyapıdaki cocuklara anlamısz bi şekilde şans vermiyor fakat illa semih ve ozanı başka yerelere yamıyorsun hoca gelene kadar semih kartalda falan oynuyordu heralde onun yerine kewelı falan stoper oynatıyorlardı. yani bunlar gibi türlü türlü şeyler. çoğunluğun nabzına göre şerbet veriyorsun kısaca. bide şu var senin en iyi ihtimalle 2010 öncesine hakim olduğunu sanmıyorum. genelde iddia ve kafanın dengi olan yorumlarla yürüyorsun

Son düzenleme:
yoo herhangi bişey yaptığım yok. başarıları sadece derwalle mal edebiliyorsun ki uzun bi dönemin başlangıcıdır kendisi evet
hagi meselesini bahsettiğin kaynakların peşinden giderek ithamda bulunabiliyorsun hocanın kendi ağzından veya dönemin yöneticilerinin ağzından bulabileceğin kaynaklar varken ve verdiğin kaynak ta tek satır hoca hagiyi istemedi diye bişey yokken.
semih ve ozan iddiaların var mesela evet altyapıdaki cocuklara alamısz bi şekilde şans vermiyor fakat illa semih ve ozanı başka yerelere yamıyorsun hoca gelene kadar semih kartalda falan oynuyordu heralde onun yerine kewelı falan stoper oynatıyorlardı. yani bunlar gibi türlü türlü şeyler. çoğunluğun nabzına göre şerbet veriyorsun kısaca. bide şu var senin en iyi ihtimalle 2010 öncesine hakim olduğunu sanmıyorum. genelde iddia ve kafanın dengi olan yorumlarla yürüyorsun
Kanka gözlerim kanadı okurken biraz Türkçe'ye dikkat edersek iyi olurdu herkesin sağlıklı okuması açısından.

Çok mesnetsiz iddialarda bulunmuşsun. Mesela çoğunluğun nabzına göre şerbet verseydim Terimci olurdum. Bu forumda Terimciler daha çoğunlukta değil miydi? Kaldı ki ben Terim'i 2013 yılından beri eleştiriyorum. Yani yeni olan bir şey değil. Hatta o zamanlarda da hocayı eleştiren birkaç kişiden biriydim. Umutsu vardı hatırladığım kadarıyla. Birkaç kişi daha vardı. Onun dışında hiçkimse Terim karşısında soğuk değildi.

2010 öncesi için yaşım gereği pek hakim olduğumu iddia edemem doğru. Ama Arrigo Sacchi'nin bir lafı vardır "jokey olmak için önce at olmaya gerek yok" yani bu demek değildir ki 2010 öncesini pek bilmiyorum. Nihayetinde Fatih Sultan Mehmet'in döneminde yaşamadığı için tarihçi İlber Ortaylı da cahil, çünkü o dönemleri yaşamamış ya hani.

Üçüncüsü iddialarla yürüyorsun demişsin o da falso bir iddiadan başka bir şey değil. 1 tane yorumdan genellemişsin.

Neyse uykun gelmiş senin herhalde çünkü sabahleyin böyle bir yorum yazmazdın diye düşünüyorum. Hayırlı geceler.

Kanka gözlerim kanadı okurken biraz Türkçe'ye dikkat edersek iyi olurdu herkesin sağlıklı okuması açısından.

Çok mesnetsiz iddialarda bulunmuşsun. Mesela çoğunluğun nabzına göre şerbet verseydim Terimci olurdum. Bu forumda Terimciler daha çoğunlukta değil miydi? Kaldı ki ben Terim'i 2013 yılından beri eleştiriyorum. Yani yeni olan bir şey değil. Hatta o zamanlarda da hocayı eleştiren birkaç kişiden biriydim. Umutsu vardı hatırladığım kadarıyla. Birkaç kişi daha vardı. Onun dışında herkes Terim karşısında soğuk değildi.

2010 öncesi için yaşım gereği pek hakim olduğumu iddia edemem doğru. Ama Arrigo Sacchi'nin bir lafı vardır "jokey olmak için önce at olmaya gerek yok" yani bu demek değildir ki 2010 öncesini pek bilmiyorum. Nihayetinde Fatih Sultan Mehmet'in döneminde yaşamadığı için tarihçi İlber Ortaylı da cahil, çünkü o dönemleri yaşamamış ya hani.

Üçüncüsü iddialarla yürüyorsun demişsin o da falso bir iddiadan başka bir şey değil. 1 tane yorumdan genellemişsin.

Neyse uykun gelmiş senin herhalde çünkü sabahleyin böyle bir yorum yazmazdın diye düşünüyorum. Hayırlı geceler.

idare ediver yasin bukadarını yazabiliyorum yazım yanlışları falan olur hoş görüver. uykumda yok henüz iki gündür iyi alıştın uyku mevzusuyla mevzuyu kapamaya
terimciler çok diye bişey yok iki maç kazanırsan herkes terimci olur burada bi süre kötü gitsin pek çoğu dönüverir sonra yine dönerler bu böyle gider yani ona aldanma sen.

saçi maçiyi boşuna örnek vermissin fsm ile falan sadece kafa açmak maksadın sanırım. dönemlere hakim değilsin diyorum sende pek bilmiyorum diyorsun sonra daha neyin kafasını acıyorsun bunları söyleyerek. madem dediğin gibi hakim değilsin nediye ısrarla o dönemler üzerinden asılsız iddialar ile yürüyorsun. nabza göre şerbet bu işte. 1 tane örnekten genellemede yapmadım aslında da neyse.
en başta sormussun bu arada atlamışım oynanan futbolu ve hocanın hallerini bende beğenmiyorum. hoş beğeniyor olsam herşey yolunda olsa ben şuan transfer nöbetinde olurdum sende basket branşına hayatını adamış devam ediyor olurdun bu muhabbette yapılıyor olmazdı.

Yasin ne anlatıyorsun yav? Terim'in kupalarını silmek için bir değil birden çok bahane sığdırmak zorunda kaldığın mesajı hala mı savunuyorsun? :asd:

idare ediver yasin bukadarını yazabiliyorum yazım yanlışları falan olur hoş görüver. uykumda yok henüz iki gündür iyi alıştın uyku mevzusuyla mevzuyu kapamaya
terimciler çok diye bişey yok iki maç kazanırsan herkes terimci olur burada bi süre kötü gitsin pek çoğu dönüverir sonra yine dönerler bu böyle gider yani ona aldanma sen.

saçi maçiyi boşuna örnek vermissin fsm ile falan sadece kafa açmak maksadın sanırım. dönemlere hakim değilsin diyorum sende pek bilmiyorum diyorsun sonra daha neyin kafasını acıyorsun bunları söyleyerek. madem dediğin gibi hakim değilsin nediye ısrarla o dönemler üzerinden asılsız iddialar ile yürüyorsun. nabza göre şerbet bu işte. 1 tane örnekten genellemede yapmadım aslında da neyse.
en başta sormussun bu arada atlamışım oynanan futbolu ve hocanın hallerini bende beğenmiyorum. hoş beğeniyor olsam herşey yolunda olsa ben şuan transfer nöbetinde olurdum sende basket branşına hayatını adamış devam ediyor olurdun bu muhabbette yapılıyor olmazdı.
Sürekli laf çarpıtıyorsun ama, bazen demediğim şeyleri bile demiş gibi iddia ediyorsun. Önceki yorumları okuyorum ulan yoksa cidden böyle mi yazmışım diye yok bulamıyorum.

Kafa açmak iyidir işte gece vakti ne güzel zihnimiz açılıyor. Ben orada güzel örnekler vermişim sen sınırlandırıyorsun FSM ne alaka diye. Konuyu bir bütün olarak ele almıyorsun sürekli detaylarda kayboluyorsun. Geçen hafta da gereksiz bir detay yüzünden paragraflarca yazı yazmıştın.

Ayrıca önceki dönemleri bilmiyorum demedim bak yine çarpıtmışsın orayı. Pek hakim değilim dedim. Hakim olmamak bilmemek demek değildir. Hakim demek hemen her şeyi bilmek demektir. Hakim olmadığım için hiçbir şey bilmiyorum anlamını bir sen çıkartırdın herhalde.

Ayrıca amatör branşlarla ilgilenmem futbol konusunda cahil olduğum anlamına da gelmez. Kaan Kural aynı anda 5-6 tane branşla ilgileniyor, yorum yapıyor. Saçma bir yorum olmuş.

Sürekli laf çarpıtıyorsun ama, bazen demediğim şeyleri bile demiş gibi iddia ediyorsun. Önceki yorumları okuyorum ulan yoksa cidden böyle mi yazmışım diye yok bulamıyorum.

Kafa açmak iyidir işte gece vakti ne güzel zihnimiz açılıyor. Ben orada güzel örnekler vermişim sen sınırlandırıyorsun FSM ne alaka diye. Konuyu bir bütün olarak ele almıyorsun sürekli detaylarda kayboluyorsun. Geçen hafta da gereksiz bir detay yüzünden paragraflarca yazı yazmıştın.

Ayrıca önceki dönemleri bilmiyorum demedim bak yine çarpıtmışsın orayı. Pek hakim değilim dedim. Hakim olmamak bilmemek demek değildir. Hakim demek hemen her şeyi bilmek demektir. Hakim olmadığım için hiçbir şey bilmiyorum anlamını bir sen çıkartırdın herhalde.

Ayrıca amatör branşlarla ilgilenmem futbol konusunda cahil olduğum anlamına da gelmez. Kaan Kural aynı anda 5-6 tane branşla ilgileniyor, yorum yapıyor. Saçma bir yorum olmuş.
ne laf çarpması yav muhabbet ediyoruz karşılıklı işte.
bende sana cahil anlamına gelecek bişey demedim ilber ortaylıyı çıkardın getiridin o da mı cahil diye. haklısın o kısımda dönemlere hakim olmak için yaşamak gerekmez ama genede yorumlara ve iddialara göre iş yapıyorsun. birde detaylara takılıyorum cunku sen yapacağını detaylardan yapıyorsun. anlatıyorsun anlatıyorsun araya sıkıstırıverıyorsun hagiyi istemedi diye şimdi örnekleri çoğaltmıyım aynı sekilde ozan semih ve derwall mevzuları. böyle oluncada detaydan gidiyorsun napacaksın başka.
amatör branşlarla ilgilenmen on numara bi olay yav orada da cahil falan demedim bu cahil lafına nereden takıldın. sadece hersey yolunda olsa böyle saldırı modunda olmazdın ve halen seni özlüyor olurduk.
daha açık konusturma anlıyıver artık bu kısmı

Ulan su cocuga forma vermeyip halen adam kiralama pesindeyiz su halde bile. Tipe baksana yav pirpir cirkef bi portekizli bek %100 yav koy sahaya 10 puan kafadan aldirir sana:mad:

ne laf çarpması yav muhabbet ediyoruz karşılıklı işte.
bende sana cahil anlamına gelecek bişey demedim ilber ortaylıyı çıkardın getiridin o da mı cahil diye. haklısın o kısımda dönemlere hakim olmak için yaşamak gerekmez ama genede yorumlara ve iddialara göre iş yapıyorsun. birde detaylara takılıyorum cunku sen yapacağını detaylardan yapıyorsun. anlatıyorsun anlatıyorsun araya sıkıstırıverıyorsun hagiyi istemedi diye şimdi örnekleri çoğaltmıyım aynı sekilde ozan semih ve derwall mevzuları. böyle oluncada detaydan gidiyorsun napacaksın başka.
amatör branşlarla ilgilenmen on numara bi olay yav orada da cahil falan demedim bu cahil lafına nereden takıldın. sadece hersey yolunda olsa böyle saldırı modunda olmazdın ve halen seni özlüyor olurduk.
daha açık konusturma anlıyıver artık bu kısmı
Laf çarpıtıyorsun ama konular çorba gibi birbirine karışıyor. Sonra sabaha kadar yaz dur işin yoksa.
Ben kendi fikirlerimi yazıyorum. Sen Terimci olduğun için işine gelmiyor. Aynı ideolojide olsaydık bence bana hak verirdin. Ozan, Semih olayında yanlış bir şey yok. 5 kişi de beğenerek onay vermiş. Burayı da atlayalım. Amatör branşlar olayında biraz gönderme sezdim. Farkındayım. Saldırı modunda da değilim. Sadece eleştirilerimi, fikirlerimi yazıyorum. Malum hoca ne basın toplantısında ne mainstream medyada ne sosyal medyada eleştiri istiyor. Çünkü o kadar çok övülmeye alışmış ki, eleştiriye tahammülü yok.

Teşekkürler güzel tartışmaydı, hayırlı geceler.

Laf çarpıtıyorsun ama konular çorba gibi birbirine karışıyor. Sonra sabaha kadar yaz dur işin yoksa.
Ben kendi fikirlerimi yazıyorum. Sen Terimci olduğun için işine gelmiyor. Aynı ideolojide olsaydık bence bana hak verirdin. Ozan, Semih olayında yanlış bir şey yok. 5 kişi de beğenerek onay vermiş. Burayı da atlayalım. Amatör branşlar olayında biraz gönderme sezdim. Farkındayım. Saldırı modunda da değilim. Sadece eleştirilerimi, fikirlerimi yazıyorum. Malum hoca ne basın toplantısında ne mainstream medyada ne sosyal medyada eleştiri istiyor. Çünkü o kadar çok övülmeye alışmış ki, eleştiriye tahammülü yok.

Teşekkürler güzel tartışmaydı, hayırlı akşamlar.
5 kişinin onay vermesi önemli bi anektod tabi.
hocayı bilmiyorum da böyle günlerde çoğumuzun eleştiriyi yalanı hakareti birbirinden ayıramadığımız bi gerçek.
rica ederim yasin nedemek sanada hayrlı gece yarıları

Çocuklar da haklı.

Maçlar da ve idmanlar da Ağızları ile kuş tutsalar teknik heyet tarafından A takıma alınmayacaklarini çok iyi bildikleri için,
Bu şekilde kendilerini tanıtma peşine düşüyorlar.
Sözleşme uzatmayan gençlere şimdi hak vermeye başladım.

Bu rezil futbol da emeği olan herkese Lanet Gelsin!

Kazandıkları paradan hayır görmesinler!

Son düzenleme:
Nekadar iyi olurlarsa olsunlar gören yok, tuaf olan da ne oynatirlar neden kiralik gönderirler amac nedir kimse bilmiyor

Üst Alt