# Süleyman Luş - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Süleyman Luş

Bu Saracchi'yi hiç izlemedim ama benim canımı sıkan durum şu zaten takımda form düşüklüğü yaşayan bizden önceki takımında olmamış ve kiraladığımız adamlar ile dolu takım şimdi gelip Saracchi'nin diğer kiralık oyunculardan bambaşka bir katkı vereceğine inanıyor muyuz gerçekten ?

Leibzig gibi gençleri kazanma konusunda uzman bir takım 12 mil.€ yatırım yaptığı adama bu sezon sadece 1 maçta 90 dakika forma şansı vermiş çoğu maçta kadroya bile alınmamış biz hemen peşinden koşuyoruz

Diğer yandan Ricardo Rodriguez ismi geçiyor millet de zannediyor ki o Wolfsburg 'da en iyi haliyle oynayan Rodriguez gelecek tüm sıkıntılar çözülecek

Böyle saçma transferler yapacağımıza şu kadromuzdaki gençlere bir kere şans verelim yahu çok değil bir şansı hak ediyor bu çocuklar. Atalay&Mustafa&Süleyman&Emin gibi gençlere bir şans verip bakalım oluyor mu olmuyor mu diye en azından olmazsa denedik ama olmadı diyebiliriz

Bu Saracchi'yi hiç izlemedim ama benim canımı sıkan durum şu zaten takımda form düşüklüğü yaşayan bizden önceki takımında olmamış ve kiraladığımız adamlar ile dolu takım şimdi gelip Saracchi'nin diğer kiralık oyunculardan bambaşka bir katkı vereceğine inanıyor muyuz gerçekten ?

Leibzig gibi gençleri kazanma konusunda uzman bir takım 12 mil.€ yatırım yaptığı adama bu sezon sadece 1 maçta 90 dakika forma şansı vermiş çoğu maçta kadroya bile alınmamış biz hemen peşinden koşuyoruz

Diğer yandan Ricardo Rodriguez ismi geçiyor millet de zannediyor ki o Wolfsburg 'da en iyi haliyle oynayan Rodriguez gelecek tüm sıkıntılar çözülecek

Böyle saçma transferler yapacağımıza şu kadromuzdaki gençlere bir kere şans verelim yahu çok değil bir şansı hak ediyor bu çocuklar. Atalay&Mustafa&Süleyman&Emin gibi gençlere bir şans verip bakalım oluyor mu olmuyor mu diye en azından olmazsa denedik ama olmadı diyebiliriz
Leipzig bunu niye bundesliga 2ye veya avusturya ligine salmadi bilinmez belki de hic umduklari gibi degildir. Riverda zaten tek sezonda sıçradı bu, ben nötr bakiyorum saracchiye

oynatılmayacakları için ayrılmaları kendilerinin hayrına ama dünyada gidilecek son kulüp fenerdir herhalde
şimdiden futbolu bıraksınlar daha iyi

u19 milli takımının sol beki hala.
Fiziğini geliştirmeye başlamış üst vucut tamam bacaklar hala cılız daha çok çalışması lazım
Gönül ister ki linnes ve emre taşdemir yollasın sol bekte 10'a yakın maçta şans bulsun ama hocanın şans vereceğini sanmıyorum

Defanstaki eksikliklerini giderirse rotasyonda olmaması için hiç bir sebep yok aslında
10maçtan az oynayacaksa kiralık gönderilmeli.
Tarsus'a Ergun hocanın yanına gönderebiliriz oynatma garantisi verirse

Üst Alt