# Süleyman Luş - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Süleyman Luş

u19 milli takımının sol beki hala.
Fiziğini geliştirmeye başlamış üst vucut tamam bacaklar hala cılız daha çok çalışması lazım
Gönül ister ki linnes ve emre taşdemir yollasın sol bekte 10'a yakın maçta şans bulsun ama hocanın şans vereceğini sanmıyorum

Defanstaki eksikliklerini giderirse rotasyonda olmaması için hiç bir sebep yok aslında
10maçtan az oynayacaksa kiralık gönderilmeli.
Tarsus'a Ergun hocanın yanına gönderebiliriz oynatma garantisi verirse

Arda hepsinin saçlarını kazıyacaktır

Hocanın atıyorum Jimmy yi sol bek oynatma ihtimali Sülo nun forma şansı bulma ihtimalinden daha yüksek.

Bir kaç hafta önce gördük işte Emin yerine Taylan stoper oynadı.

sent via GSC

oyuncular küstürülüyor bu şekilde keramettin admine yazdım
Luş forma beklerken sol bekte latovlevici linnes emre tasdemir ömer bayram saracci hatta şener bile şans buldu
bunların hepsi sakat veya cezalı olsaydı jimmy ve marcao sol bek oynatılırdı dedıgın gibi :D
hoca gencler hazır değil kurtlar sofrasına atmayayım diyor da bu şekilde de küstürülüyor

Takımımız genç futbolcular üzerine kurulu bir takım değil, öyle bir felsefemiz yok. Ne zamanki genç ve potansiyelli futbolcularla kurulu bir takım felsefesine döneriz o vakit bu arkadaşlar şans bulur. Yukarıda bahsedilmiş zaten sol bekte Arda'yı oynatırlar yine oynatmazlar bu çocukları.

Bu sene oynayabileceği bir takıma kiraya verilip seneye Sarrachi yerine ilk 11’e monte edilmeli direkt olarak. Yabancı sınırı geldiğinde elimizi rahatlatan bir hamle olur aynı zamanda.

Hocanin oldu yerde, genclere asla sans verilmez, bunu unutmayin

Mi 9T Pro cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bu yalan değil aynı zamanda kötülük. Türkiye’de yarış içinde olan td ler içinde hoca kadar gençlere yer veren hoca olmamıştır. Ancak altyapı ahbap çavuş ilişkisi içinde idare edildiği için yeterli düzeyde genç çıkmıyor. Yunus bir gram umut vermiyor Atalay yine öyle. Çıktığında da hoca oynatıyor. Organize kötülük ne yazık ki her yerde.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Benden gençlere tavsiye.

Ya başka takıma gidin oynayın kendinizi kurtarın, ya da futbolu bırakıp başka bir meslek edinin.

sent via GSC

Üst Alt