Süper Final ve Avrupa Play-Off Kuraları Belli Oldu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Süper Final ve Avrupa Play-Off Kuraları Belli Oldu

Cevap: Süper Final ve Avrupa Play-Off Kuraları Belli Oldu

İlk maçta berabere kalıp ikinci maçta içerde Fener'i yenmek ilk iki hafta için güzel olur. 1 puan artırmış oluruz farkı. (Fener TS'yi yener diye düşündüm.)

Tabi Beşiktaş'ı yenmek önemli ama dışarda en son 2006'da kazandık onlara karşı.

ts ilk 2 maçı sahasında bayanlara oynayacak 3.maç fenerle seyircili

TS'nin 2 maç cezası var seyiricisiz. O 2 cezayı bizim ve bejekenin maçlarında içerde çekecek. febe geldiğinde ise cezası bitmiş olacak.

he tamam teşekkürler. trabzondan sonra virgül koyulması lazımmış o zaman. Sanki 3 takımın cezası varda fenerin yokmuş gibi anlaşılıyo. Zaten yeni kalktım algılayamadım olayları :D

Puan farkı yokmuş gibi, her şey sıfırdan başlamış gibi oynamalıyız. Melo konusunun da bir an önce halledilmesi lazım. Kesinlikle bu süreçte olmazsa olmazlardan..

Evimizde oynadığımız bjk ve ts maçları çok düşündürüyor beni.O maçlarda yenilebilirdik te,bu heyecan çok fazla oldu ama ya.:)

kura bence iyi gibi göründü. son haftaya 3 puan önde bile girsek, eğer arenadaki maçı kazanırsak. ikili averajda zaten ütünüz önemli olan son haftaya en az 3 puanla girmek.

en kötü

bjk maçları= 4 puan

ts maçları:4 puan

fb maçları=3 puan

galatasaray 5 puan fark artı+12 17 yapar

fenerbahçe bizim dışımızda tüm maçlarını alsa 17 yapar.

34 haftalık ikili averaj nedei ile biz zaten şampiyonuz...

0.jpg

Tarih tekerrür edecek karıköy'de..:tiphat:

Mehmet Demirkol: "Icinde bulundugumuz sezonda kalecinin penalti atmasinin etikligini tartismamiz gercekten cok ilginc"

play-off 'da bizim için belli olan ilk 2 hafta..fener içinde 4. ve 5. hafta ölüm maçları önce inönü sonra trabzon seyırcılı gerçekten zor maçlar..

zaten öle olacak. BJk maçında tur atacaz inşAllah. yalnız ilginnç olan antudaki mallarda da süperfikstür geyikleri dönüyor. Bu işte bir gariplik var ama :D

Onlar son maç kendi sahalarında bizimle oynayacakları için öyle düşünüyorlardır ama onların akıl edemediği son maça kadar her şey bitebilir.

Fenerin 11 Nisanda Kayserispor maçı var.Sonra içerde Trabzonla oynuyorlar.Kayseriyi geçerlerse fikstürlerine bir maç daha ekleniicek.Dinlenme şansları hiç olmuyor.Sadece bu bile çok önemli avantaj.

ts seyircisiz daha rahat oynuyor.neden seviniyorsunuz anlamadim

Trabzon bizim maçta oynadığı gibi fenerin karşısına çıkarsa kesinlikle puan alır. Kendi evlerinde fenerle oynadıkları maçta Zokora yoktu. Bu maçta oynayacak. Ben Trabzon' dan güzel şeyler bekliyorum adımıza. Herşeyin hayırlısı olsun bizim için. Bu arada şu fener maçının biletlerini Malatya' dayken nasıl alacağız diye çok merak ediyorum. Bu maça gitmezsem ölürüm sanırım.

Üst Alt