Süper Lig 17/18 H:27 | Galatasaray 2-1 Trabzonspor | MS | 1 Nisan - Sayfa 93 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Galibiyeti kutlayacağımıza nelerle ugrasiyoruz ulan nelere maruz kaldık neler yaşadık ama harbiden şu çakallık işini bizim kulüp bilmiyor açık ve net.

benim en sinir olduğum olay...son saniyede musleraya verilen sarı kart...bari vurdurtmadan bitir...güya zaman geçiriyor diye kart verdi vurdurtuktan sonra maçı bitirdi hakem....

Gesendet von meinem SM-G955F mit Tapatalk

Şikeci şikecidir fb>ts karşılaştırması benim için sadece şikede geçerlidir. Olcay gibi uğur gibi pereira gibi....... Olduğu sürece ts ye saygı duyulmaz o ayrı konu.

Bundan 2 hafta önceki Konyaspor maçı öncesi bu maçı rahat ve handikaplı kazanırız da Trabzon-Başak-Beşiktaş üçlemesi çok sıkıntı olur diye düşünüyordum. Konya maçı tahminlerimin ötesinde zor geçti. Düşme hattındaki bir rakibe karşı yaşanan sıkıntı beni iç sahadaki zorlu maçlar öncesi çok tedirgin etmişti ne yalan söyleyeyim. Ama bu akşamki maç anormal kolay geçti. Skor belki maçı izlemeyenlerde sıkıntı yaşanmış hissi uyandırsa da bu seneki en rahat iç saha maçıydı. Trabzonspor da bana göre bu sezon Türk Telekom'a gelen takımlar içinde en zavallı performans gösteren takımdı. Bu sahada bu sene 4-5 gollü kazandığımız maçlar da oldu, Trabzonspor o takımlardan da daha kişiliksiz oynadı. Yok yanlış anlaşılmasın takımın performansına gölge düşürmek için yazmıyorum bunu ama gerçekte bu. Bugün takımda performansını yetersiz bulduğum adam Rodrigez'di. Farkın artmasının önündeki en büyük engeldi bu akşam. Donk iyi gidiyor bozmasın. Feghouli bu forma altındaki en iyi 90 dakikasını çıkardı. Maicon-Serdar Aziz hatasızdı. Mariano sezon başı formunu yeniden yakalamaya başladı bu maçla birlikte. Şampiyonluğun matematiksel formülü çok basit aslında, kalan 7 maçtan Başakşehir maçını berabere bitir (inşallah kazanırız o ayrı) diğer tüm maçları kazan bitti bu kadar. Beşiktaş kadro olarak bizden bir tık üstte bunu inkar etmeye gerek yok ama onlarla kendi evimizde oynayacağız, tek bir 90 dakika yani. Takım kassın, tribünler bastırsın öyle böyle vura kıra kazan o maçı. Kalan maçlar Anadolu takımlarıyla zaten. Deplasmanda da olsa hepsini kazanacak güç var takımda. Ben şunu diyorum, Beşiktaş ile yapacağımız derbinin gecesinde maç fazlamız olmadan puan tablosunun en tepesinde yer alıyorsak emin olun şampiyonuzdur. Sadece 4 hafta var yani, Gençlerbirliği-Başak-Alanya-Beşiktaş dörtlemesinden lider çık, iddia ediyorum 33.haftadaki Yeni Malatya maçı tur maçı olur. O gün stada gidenler şampiyonluğu kutlarlar. İş son Göztepe maçına kalmaz yani.

Bir ekleme de şu Perreira konusunda yapmak istiyorum. Bu arkadaş Fenerbahçe maçında Alper'e bastığı zaman bütün medya ayağa kalkmıştı. Bütün spor programları, gazeteler günlerce bunu konuşmuş, Aykut'un ve Fenerli yazarların ağlamalarını izlemiştik. Bu eleman bu maçta da çıktı Selçuk'u kıstırıp çiğnedi. Şöyle bir spor programlarına baktım tık yok. Vay skorbordda şöyle yazmış, vay Galatasaray taraftarı şöyle bağırmış konuşulan mevzular bunlar. İşte bunlar böyle ikiyüzlü adamlar, pardon adam dedim adam bile değiller zira.

bu yolun sonu şampiyonluk. o havayı yakaladık. belli ki buradan bu işi bırakmayız artık. aynı atmosferle son maçlarımızı da atlatıp 21. şampiyonluga yürüyeceğiz allahın izniyle.

Üst Alt