Süper Lig 17/18 H:29 | Akhisarspor 0-3 Beşiktaş | MS | 13 Nisan - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ruhsuz oyundan kasıt ne?Bize nefes aldırmadı Gençlerbirliği,bütün pas yollarını kapatıp göbekte çok iyi pres yaptılar.Açamadık adamları bir türlü.Bunda şut tehdidimizin olmaması ve ortaların neredeyse hepsinin çöp olmasının da etkisi var tabi de,ruhsuz oyun mücadele yok falan klişe.İyi mücadele ettik kötü oynadık Gençler maçında.Ha 1 puanı alırdık,son dakikadaki gevşeklikten gitti ona katılırım.

1 tane deplasman macı hatırlamıyorum iyi oynadığımız. Kendinizi kandırmayın son 10 deplasman maçı 7 mağlubiyetimiz var. Bu takım sadece iç sahada oynayabiliyor, şampiyonluğa oynuyorsan biraz hareketli olacaksın, açtığımız her orta taca gitti. Sadece geçen hafta özelinde konuşmuyorum, genel deplasmanlarda sıkıntı var dediğim gibi. Sadece geçen hafta şampiyonluk maçıydı ümit vardı, ama bu saatten sonra çok çok zor.

kasımpaşa ve sivas maçlarını hakem aldı bizden,gidin baska yerde ötün.bjk ve basaksehir deplasmanda hangi mükemmel oyunu oynamısta gelip çene yoruyosunuz

1 tane deplasman macı hatırlamıyorum iyi oynadığımız. Kendinizi kandırmayın son 10 deplasman maçı 7 mağlubiyetimiz var. Bu takım sadece iç sahada oynayabiliyor, şampiyonluğa oynuyorsan biraz hareketli olacaksın, açtığımız her orta taca gitti. Sadece geçen hafta özelinde konuşmuyorum, genel deplasmanlarda sıkıntı var dediğim gibi. Sadece geçen hafta şampiyonluk maçıydı ümit vardı, ama bu saatten sonra çok çok zor.

Kasımpaşa maçı kesinlikle mağlubiyeti hak etmedik,en en kötü 1 puanlık maçtı.Gençler maçında maçı biz hak etmedik ama onlar da hak etmedi,tam berabere maçıydı.Kayseri ilk yarı ve Fenerbahçe deplasmanında gayet de iyiydik.

Bu sezon işler kötü giderken,ivme kaybederken kazandığımız 1 ek puan bile yok neredeyse.Kötü oynadığımız maçların alayını kaybettiğimiz gibi iyi oynayıp kaybettiğimiz bile oldu.

Deplasmanları alırsak biz şampiyonuz.Alamazsak Fener'i şampiyon yapacağız.Başak ve Beşiktaşı içeride her halükarda yeneceğimizi düşünüyorum.

Kasımpaşa maçı kesinlikle mağlubiyeti hak etmedik,en en kötü 1 puanlık maçtı.Gençler maçında maçı biz hak etmedik ama onlar da hak etmedi,tam berabere maçıydı.Kayseri ilk yarı ve Fenerbahçe deplasmanında gayet de iyiydik.

Kayseri ve fener maçlarında zaten kaybetmedik. O 7 mağlubiyetten belki kasımpaşa maçını es geçebiliriz. Ama hala deplasman oyunumuzdan memnunsan diyecek bir sey yok.

Ruhsuz oyundan kasıt şu abi belhanda ile fegulinin yüzüne 2 saniye bakan anlar bunu adamların şampiyonluk cart curt umurlarında değil. Bi babale , taliscaya bakıyorsun bide bunlara hiç oynadıklarını oyunu geç alın karşınıza sadece yüzlerine bakın ordan bile anlarsınız. Özellikle feguli bize atılmış en büyük kazıklardan biri getirenin allah bin belasını versin başka birşey demiyorum ben.

2011i geçebilir bu şike olayı.basaksehir ve bjk gibi iki hükümet,mhk ve federasyon takımı şampiyonluga oynarken bunu yapıyo çünkü

Akshisar Vodafone Arenada'dan bir puanla döndüğünde de şike mi var dediniz beyler biz yenince Akhisari sorun yok rakip yenince şike mi oluyor bırakın artik şu muhabbetleri izleyin ve futbolu değerlendirin hakemlerin yanlı kararlarını da maça etki etmişse elestrelim maçın ikinci yarısı başka olabilir..

İçerde 14'te 13 yapıp, dışarıda 14'te 5 yapıyorsak bir sıkıntı vardır burada, teknik taktik anlamda değil oyuncularda sıkıntı var

Üst Alt