Süper Lig 17/18 H:29 | Akhisarspor 0-3 Beşiktaş | MS | 13 Nisan - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Deplasmanları alırsak biz şampiyonuz.Alamazsak Fener'i şampiyon yapacağız.Başak ve Beşiktaşı içeride her halükarda yeneceğimizi düşünüyorum.
Fener'in şampiyon olması için hala çok ekstra şeylerin olması gerekiyor.Normal şartlarda çok düşük ihtimale ama hiç yok değil.Dediğim gibi biz bu hafta kazanamazsak 4. bitiririz ona eminim.Kendi düşen ağlamaz.Kendi kendimize bu hale getirdik olayları.Beşiktaş'ın 3. kere üst üste şampiyon olup 4.şampiyonluk muhabbetini çekemem şahsen.Başakşehir olsun bu sene,seneye ne de olsa koltuğu alırız

Akshisar Vodafone Arenada'dan bir puanla döndüğünde de şike mi var dediniz beyler biz yenince Akhisari sorun yok rakip yenince şike mi oluyor bırakın artik şu muhabbetleri izleyin ve futbolu değerlendirin hakemlerin yanlı kararlarını da maça etki etmişse elestrelim maçın ikinci yarısı başka olabilir..

Bjk 2 gol attı onların harici pozisyonu yok zaten tekinde serginho babele atsana hadi dedi önünü açtı, 2.de asist yaptı akhisar buna rağmen çıkıp temiz maç demem ben.

Kayseri ve fener maçlarında zaten kaybetmedik. O 7 mağlubiyetten belki kasımpaşa maçını es geçebiliriz. Ama hala deplasman oyunumuzdan memnunsan diyecek bir sey yok.

Değilim,ama sonuç bağlamında abartılıyor biraz.Biz berabere kalacağımız maçlarda saçma sapan yenildik.Bjk berabereleri almayı becerdi,yoksa onlar da bizden aman aman farklı değil mesela.

Ya bu tinerspor şikenin önde gideninide yapar diğer kuşlarda öyle ama ben bu lig şike mike olduğuna inanmıyorum biraz kadro kalitemiz hırsımız olsa tudor zamanı biz bunlara 9 puan fark atmıştık onu dahi korurduk. Kİşiliksiz ordusu bizimkiler. Super ligde kadro kaliten iyi olucak bizim takım kimse kızıp gücenmesin ama fenerin kadrosundan bile iyi görmüyorum ben doğruları bilmesi lazım bu taraftarın terim geldiğinen beri herkes el bebek gülbebek oldu 1 gram iş yapmayan belhandaya sahada tezahuratlar selcuğua aynen öyle aynı selcuğu tudorla ıslıklıyoladı. Bunların hakkı afedersiniz ama alkışlamak övmek değil sövüp ıslıklayacaksınız ki adam olsun bunlar , Aynı şeyi niye tudora yaptık biz ozaman yazık günah değilmi onun suçu neydi ? Biz şu kişiliksizlerin % 1'i kötü oynamayan sneijderi bile ıslıklama seviyesine geldik şimdi köpek gibi arıyoruz. Hiç terimin arkasına saklanmasınlar hele bi başakşehire puan versin bu takım o selcuk'da belhanda da sahadan çıkmaması lazım bunların hakkı bu çünkü bırakın desteği filan.

Deplasman performansımız canımızı fazlasıyla yaktı.Bu sezon 7 kez mağlubiyet üzüntüsü yaşatan milyonluk işe yaramazlara selamlarımı gönderiyorum.

Oh besiktas kazandi basaksehir’i yenemezsek havluyu atariz lige.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt