Süper Lig 17/18 H:30 | Alanyaspor 2-3 Galatasaray | MS | 21 Nisan - Sayfa 84 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Süper Lig 17/18 H:30 | Alanyaspor 2-3 Galatasaray | MS | 21 Nisan

Cücünün arenada vermediği 2 penaltıya keşke bu kadar ses çıkarsaydınız haftalardır iteklemeyle bejeke, akbil maç alıyor 30.haftada ilk defa bize denk geldi bozuk saat misali.

offf offfff..

Korku filmi izliyoruz resmen yavvvvv.. 90 dakika gerilim..

Kazasız atlattık diyemiyorum.. Serdar'ı kaybettik.. Bestas macında yok..

Gelecek hafta sampiyonluk durumu belli olur..

Herseye ragmen gosterilen mucadele için aslanları tebrik ediyorum.
bu olayın yaşanacağını ve bjk maçında serdarın olmayacağını adım gibi biliyordum kendimi hazırlamıştım bu duruma

Böyle olmamalıydı yazık üzüldüm

ok.gif
ativan - 21.04.2018 21:16
bos.gif

GS nin şampiyonluklarını izlemekten artık midem.bulaniyor

Bıktım artık

Bir takım bu kadar çok şampiyon olmaz veya yaptirilmaz
2 senede 1 GS şampiyon yeter

Şu maclarin soyle kabiz gecmemesi icin sneijderin yedekte olsa bu takimda bir sekilde durmasi gerektigini soylemistik. 5 tane beyinsize para dagitacagina 1 sene daha sneijderi yedekte olsa takimda tutsaydik haftaya taraftarimiz onunde sampiyonlugu kutlardik.
dünyanın bütün büyük takımları kadrolarında en az 1 tane klas ayaklı maç kazandıran yani winner oyuncu mutlaka bulundurur. böyle adamların sezonda kazandırdığı 2-3 maç seni ayakta tutar. Allahtan sinan bu görevi bu sezon 2 maçta yerine getirdi

2-0 den maçı kayıp etseydik taraftarın tutumunu tavrını merak ediyordum gerçekten yine destek verip havalimanı gidip karşılarlar miydi oyuncuları kendimce hiç sanmıyorum

Koydukmuu lann koydukmuu .hakem deyen burani okuyan kuslar hakemlede koyduk varmi deyeceyiniz

Отправлено с моего SM-A520F через Tapatalk

Bazı arkadaşlar hakem sayesinde maçı kazandık felan diyorlar ve buna kiziyorlar üstelik peki ya hakemler yüzünden verdiğimiz en az 6 puan var Kasımpaşa Sivas ilk aklıma gelenler eminim daha da var bir kerede biz kazanalim ne olmuş rakipler hakemler sayesinde götürürken puanlar oh mis bize bir kere olunca isyan et oh ne ala dünya sanki ter temiz bir ligte oyunuyoruz da heberrimiz yok
30 maç oynadık ve hakemin tek bizim lehimize hatası oldu belkide ciddi anlamda.

Diğerler kulüpler hiç konuşmasın. Lehlerine yapılan hataları saymaya başlarsak cin duvarı oluşur

Gerçekten bu seneki takım ruhsuzun düz gideni.Lan 2-0 öne geçmişsin.Orda çimleri yersin de bu maçı daha vermezsin ama bizim beyler 2 tane yedikleri gibi üstüne bir de kamyonla pozisyon verdiler.Yok arkadaş bu adamlarla bir tane rahat deplasman maçımız olmaz bizim.Havlu atmış takımları bile ıkına sıkına yener bu lanet herifler :mad::mad::mad::mad:

beIN Sports'un ofsayt çizgisine göre Alanyaspor'un hatalı şekilde kesilen pozisyonunun hemen ardından bu defa ofsaytta olan Alanyasporlu futbolcuya bayrak kalkmadı. Bu pozisyonda Muslera topu son anda kurtardı.

1524336913393.png

Yani yanilmis olabilirim ama cok olaganustu olaylar oldu. Cekirge bir daha ziplamayacaktir. Iki hafta sonra Akhisar maglubiyetine hazir olun rtaslar.

Üst Alt