Süper Lig 17/18 H:30 | Alanyaspor 2-3 Galatasaray | MS | 21 Nisan - Sayfa 86 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Süper Lig 17/18 H:30 | Alanyaspor 2-3 Galatasaray | MS | 21 Nisan

Bunu bala mala yendik hadi diğer deplasmanlar nolacak berbat oynuyoruz

Yarın Akhisar, Göztepe’yi yenerse hem Göztepe’nin UEFA şansının azalması açısından hem de Akhisar’ın bize karşı rahat çıkmaları açısından mükemmel olur. Çünkü bizim maçtan 3 gün sonra kupa finali olacak Akhisar’ın.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
İş son haftaya kalırsa ki büyük ihtimal kalacak en korktuğum maç göztepe maçı iddiasız da olsalar şampiyonluk maçı olacağı için maçı salacaklarını düşünmüyorum ve taraftar da ayrı motive olur maça

Ek olarak başlarında fanatik BJK’li Tamer Tuna var. Her şeyi yapar.

Aynen neresinden baksan bizim aleyhimize inşallah oraya kalmaz iş diyeceğim ama çok zor.

beyler bu alanya vodafonda bjkyi perişan etti son haftaların en iyi takımlarından biri bu maç şampiyonluk maçıydı kanımca HO

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yahu sezon sonuna kadar sabretmek lazım ama takım hakikaten çok kötü.Şampiyonluk gelirse eyvallah ama 2.liği de kaptırmamak lazım.Haftaya mutlak yenmeliyiz ama deplasmanlarda bu orta sahaya ve defansa güvenmiyorum.Allah korusun Göztepe bize 2-3 tane atsa şaşırmam.Hala şu Kasımpaşa maçına yanıyorum.

Ulan yendik mi yendik boşverin gerisini.

Şimdi arkamıza yaslanıp kuşların maçlarını izleyelim. Bu hafta da baskıyı onlar üzerinde hissetsin.
Maça dair tek üzüldüğüm nokta Serdar'ın cezalı duruma düşmüş olması.

Yahu sezon sonuna kadar sabretmek lazım ama takım hakikaten çok kötü.Şampiyonluk gelirse eyvallah ama 2.liği de kaptırmamak lazım.Haftaya mutlak yenmeliyiz ama deplasmanlarda bu orta sahaya ve defansa güvenmiyorum.Allah korusun Göztepe bize 2-3 tane atsa şaşırmam.Hala şu Kasımpaşa maçına yanıyorum.

Hacı biz burada ne diyoruz sen hala 2. lik diyorsun yahu.Tamam saygı duyuyorum da çok tuhaf geliyor bana. :D

Akhisar yarın almalı öncelikle sonra gerisine bakarız ama akbiller osmanlıya takılacak gibi sağlam top oynamaya başladı omanlı ts maçındada iyi geri döndüler.
Osmanlı zaten epeydir fena gitmiyordu.Sadece gol kısırlıkları vardı.Son 2 haftada bunu da atlatmışlar gibi duruyor.Çok iyi oldu potada kalmaları bu kadar formdalarken.Alanyayı da yendik bugün şimdi diğerleri gitsin bakalım kucağa

Osmanlı zaten epeydir fena gitmiyordu.Sadece gol kısırlıkları vardı.Son 2 haftada bunu da atlatmışlar gibi duruyor.Çok iyi oldu potada kalmaları bu kadar formdalarken.Alanyayı da yendik bugün şimdi diğerleri gitsin bakalım kucağa

Akbiller osmanlı harici , ant depi var içerde sivas , paşa aslında 4 maçta öyle kolay değil ama paşanın iddaası yok kalan 3 maçtada işleri kağıt helva takımlara göre zor görecez akbilleri bakalım iddaalı takımlara karşı ne halt yiyorlar.

Matematik olarak şansımız bittiğinde ancak 2. liği düşünebiliriz.Hiç dillendirilmemeli bile 2. olmak.Tamam burada yazılanlar bir şeye etki etmiyor belki de camiada konuşulmamalı bu ihtimal.Tek odağımız şampiyonluk.
Öyle deme bir anda 4.lüğü inip dımdızlak kalma durumumuz da olabilirdi.Biz en azından birşeyleri garantiye alalım da.İşler istediğimiz gibi giderse zaten sıkıntı yok

Ek olarak başlarında fanatik BJK’li Tamer Tuna var. Her şeyi yapar.

Bck nın maçları bizden tehlikeli..
Gelecek hafta berebere bile kalsak, bck düşme hattındaki osmanlı ve uefa için 5. olmaya aday kayseri ile yani hedefleri halen biştmemeiş takımlarla oynayacak. bckbu maçlarda büyük ihtimalle kayıplar yaşayacak ve GS son haftaya izmire EGE SEYİRCİSİ DESTEĞİNDE formaliteye bile gidebilir.

Üst Alt