Süper Lig 17/18 H:30 | Alanyaspor 2-3 Galatasaray | MS | 21 Nisan - Sayfa 87 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Süper Lig 17/18 H:30 | Alanyaspor 2-3 Galatasaray | MS | 21 Nisan

Yahu sezon sonuna kadar sabretmek lazım ama takım hakikaten çok kötü.Şampiyonluk gelirse eyvallah ama 2.liği de kaptırmamak lazım.Haftaya mutlak yenmeliyiz ama deplasmanlarda bu orta sahaya ve defansa güvenmiyorum.Allah korusun Göztepe bize 2-3 tane atsa şaşırmam.Hala şu Kasımpaşa maçına yanıyorum.

Merak etme iş Göztepe maçından önce bitecek. İzmir'e Şampiyon olarak gideceğiz.

giphy.gif

:asd::asd::asd::asd:

Yasin'e bak sen... Hasan'i calimliyor, sezon bitecek rakip oyuncuyu boyle calimladigini gormedik : D

Sonunda rezalet bir oyun sergilediğimiz maçta 3 puan alabildik.
Hep rakiplerimiz top oynamadan galip geliyordu.
Şans bir kezde bize güldü.

Millet utanmasa hakem.aldi maci bize verdi diyecek Tinerciler 2 senedir boyle sampiyon oluyor biz kazaninca bizim taraftar bile ağliyor yok bu takim sampiyon olamaz.bilmem ne sanki 20 tane deplasman maci var yen bjkyi 2 tane deplasman var onlarida bu mac gibi iktire kaktira kazanacağiz 21 geliyor insallah

Bazı arkadaşlar hakem sayesinde maçı kazandık felan diyorlar ve buna kiziyorlar üstelik peki ya hakemler yüzünden verdiğimiz en az 6 puan var Kasımpaşa Sivas ilk aklıma gelenler eminim daha da var bir kerede biz kazanalim ne olmuş rakipler hakemler sayesinde götürürken puanlar oh mis bize bir kere olunca isyan et oh ne ala dünya sanki ter temiz bir ligte oyunuyoruz da heberrimiz yok
Ah olur mu ozaman biz kotu oynadik oluyor hakemi konusmaya gerek yok oluyor Tinerciler kuduruyor varsin kudursunlar

3. gol olduğu sırada pederle telefonda konuşuyordum gooool diye bi bağırdım telefon kulağımdayken fena azar yedik ne bağırıyon lan diye :asd:

Şu tam set hücumuna dönerken kaptırdığımız toplar yok mu bu sezon kanser etti resmen. Özellikle Belhanda'yla Feghouli'nin acayip bir umursamaz, dünya yansa sallamaz tavrı yüzünden yediğimiz kontraları sayamıyorduk ki Gomis'le Garry'i de aynı hastalığa kaptırdık bugün. 2 tane değil 10 tane ön libero ile oynasan yine kurtarmaz öyle saçma bir hareket ki şu topu hücumda bu kadar kolay kaybetmek... Pozisyona girmek için risk alırsın da 5 metre yakınındaki adama atacağın pasın şiddetini ayarlayamayıp rakibe kaptırmazsın, mahalle takımı gibi oluyoruz bazen akıl mantık bırakmadılar adamda.

Alanya da ders verdi bugün. Top nasıl çevirilir, hücuma nasıl çıkılır öğrenin lan artık bir zahmet. Şampiyonluğa oynayan takım bu kadar basit hataları 50 kere yapar mı?

Şurada kaldı birkaç final maçı, al hepsini bitir git. Dişimizi sıkalım derken fıtık etmeyin adamı gözünü seveyim.

Üst Alt