Süper Lig 17/18 H:31 | Kasımpaşa 1-4 Fenerbahçe | MS | 28 Nisan - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Süper Lig 17/18 H:31 | Kasımpaşa 1-4 Fenerbahçe | MS | 28 Nisan

Kimmiş o zor kazanmalarını bekleyen ilk sayfadaki yorumlara bak bu sonuç gayet normal
2 aydır dilimde tüy bitti en ciddi rakip fener diye.En büyük şampiyonluk adayı fener diye.Ama işte o aradaki 4 maçta 8 puan bıraktılar Allah'tan yoksa şimdi arkaya el sallıyordu adamlar.Fener'in son 8 maçını alacağı o kadar belliydi ki.Ben zaten ne yapıp edip bir şekilde beşiktaş maçından sonra fenerin önünde olmalıyız demiştim.Yarın inşallah öyle olacak

2 aydır dilimde tüy bitti en ciddi rakip fener diye.En büyük şampiyonluk adayı fener diye.Ama işte o aradaki 4 maçta 8 puan bıraktılar Allah'tan yoksa şimdi arkaya el sallıyordu adamlar.Fener'in son 8 maçını alacağı o kadar belliydi ki.Ben zaten ne yapıp edip bir şekilde beşiktaş maçından sonra fenerin önünde olmalıyız demiştim.Yarın inşallah öyle olacak

1 tane iddaalı takımla oynamıyorlar rakiplerin derdi yok puanla fb zaten normalde şansla çok maç alıyordu böyle olunca daha da kolay alıyolar fb banko 2.olucak bence

Belli olmaz . 4 macta 3 galibiyet alirken bizim averaj da artacak , fb garanti gecti denemez simdiden
Şu an averaj farkı 3, yarın veya başka bir maç kaybettiğimizi varsayarsak 2'ye düşecek. Fener'in Karabük'e 2 attığını varsaysak(ki en az 5 atacaktır) içerde konya ve bursa maçlarında illa ki averaj kasabilecekler. Bizim akhisar-göztepe deplasmanlarında averaj kasabilmemiz çok zor. İçerde de malatya var orada da en fazla +2 çıkarırız. Averaj hesaplamaya gerek yok artık Fener her türlü önümüzde averajda. Şimdilik 1 beraberlik hakkımız kaldı sadece.

Fener herkese averaj takiyor biz malatya'ya sadece 2 averaj yapicakmissiz.

Yav he he

4 mac 12 puan alip averaj cocugu yapacagiz feneri

Fener herkese averaj takiyor biz malatya'ya sadece 2 averaj yapicakmissiz.

Yav he he

4 mac 12 puan alip averaj cocugu yapacagiz feneri

Benim de dilimde tüy bitti averaj hesapları bu sene önemli olacak diye diye. Antalya maçında hatta 6-7 yapabilirdik geri çekildik. Beşiktaş maçını kaybettiğimiz an 1 hafta sonra 4. oluruz averaj yüzünden. Öyle 4 maç 12 puan demekle olmuyor bu işler, her şeyi düşünmek lazım.

Burdan ekmek çıkmayacağı bariz ortadaydı. Kasımpaşa resmen Fenerin beşik kertmesi. Son senelerde 1 maç hariç hep kazandılar.

sent via GSC

1 tane iddaalı takımla oynamıyorlar rakiplerin derdi yok puanla fb zaten normalde şansla çok maç alıyordu böyle olunca daha da kolay alıyolar fb banko 2.olucak bence
Herkes ne diyordu,fenerin fikstür zor fener kazansın derbileri nasıl olsa o fikstürde illaki takılır :D azcık bu ligi tanıyan birisi fenerin fikstürüne baktığı an işi çözer.Ne kayseri ne malatya ne sivas ne kasımpaşa,bunlarda bir puan bile bırakmayacağından adım kadar emindim.Hepsi helva kıvamında.Neyse bana kuş diyen bir vatandaş vardı o da bu işleri yavaş yavaş öğrenecek

Benim de dilimde tüy bitti averaj hesapları bu sene önemli olacak diye diye. Antalya maçında hatta 6-7 yapabilirdik geri çekildik. Beşiktaş maçını kaybettiğimiz an 1 hafta sonra 4. oluruz averaj yüzünden. Öyle 4 maç 12 puan demekle olmuyor bu işler, her şeyi düşünmek lazım.

Bejekeye yenilince derdimiz fb mi olucak komik olmayalım lütfen

Şuan için averaj hesabı yapmak bencede gayet olası bi durum, fb kalan maçlarının tamamını kazanacak ve bizim totalde 3 puan kaybetmemizi bekleyecek.
Biz önce yarın Bi kazanalım da gerisine sonra bakarız.

Üst Alt