Süper Lig 17/18 H:32 | Akhisarspor 1-2 Galatasaray | MS | 6 Mayıs - Sayfa 122 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Galatasarayın en keyifsiz anı geri yaslandığı an. Göz göre göre rakibin golünü beklemeye başladığı an. Bunu yapmaya başladıklarında sinir krizi geçiriyorum sanırım. Bu kafayı algıyı yok etmek lazım

Suradaki Gomis yorumlarini okudum.

Yemin ediyorum insan oldugumdan utandim.

Gercekten ne bjk ne fb taraftarindan farki var taraftarimizin. Bildigin les.

Adam 27 gol 5 asist yapmis. Adam olmasa birak sampiyonluga ilk 8e giremiycen adama neler soyluyosun.

Birini suclayacaksan bok gibi kadro planlamasini yapanlari sucla. Sen 32 yasindaki adami her mac bok gibi planlamadan 90 dakika mecburen oynatiyosun. Sonra Gomis bilmem ne.

Neyse hadi devam edin kufretmeye.

Rezillik

Sent from my iPhone using GSCimbom Forum

Gomis yerden yuvarlayıp kaçırsa keşke. Bu nedir 2 final niteliğinde maçta yukardan atıyorsun yerden yapıştır varsın kaleci kurtarsın.

averajın farkında değiller şaka gibi başak muhtemelen antalya'da puan bıracak averajı açmış olsak malatya maçında tur atabiliriz inatla averajı açmadılar

hata gomiste degil, attirmayacaksin.
arkadas kactane önemli penalti kacirdi.
anlasilyor ki önemli yerlerde kaldiramiyor,
ozaman basakasi atacak bukadarda olmaz.
daha sonra pozisyonu kacirdi, ondan önce kornerde stres yapip yine disari atti.
iyi oyuncu ama srese gelemiyor bu belli.
neyse artik atlattik, evede malatyaya karsi biter.

Gomis belkide tüm sezon burada olmamizi sagladi ama moralsizdi bu mac.Inanilmazlari kacirdi.Bir daha pen olursa kesinlikle atmasin.

Defans arkasina atilan her topun tehlike olmasinin nedeni defans cizgimizin en az 10 metre fazladan önde olmasi bana göre

Hakaret etmek de saçma ama şu son 5 6 hafdadir ooo gomis demek de saçma. Adamın kaçırdıkları var ya 27 golü olmasa güiza diye anılır. Bana ne gomis ten ondan bundan ben Gs takımına bakarım. Ama sen yok tudor yok gomis garipsin Ömer ya

SM-N920C cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Yahu Tudor da Gomis de eleştirilir. Ama en ufak kötü oyunda, gol kaçırmada Gomis, Muslera küfür yiyorsa burada bir gariplik var.
Ne diyorum küfür etmek de saçma ama tapmak da saçma. Hakaret edilmeden en ağır eleştiriyi hak ediyor son haftalarda . Sadece penaltı da değil adam son 7 maçtır belki de böyle. Iyi oyuncu ama o kadar çok iyi gibi bir hava yaratmanın alemi yok. Seneye çok iyi forvet alınıp değişmeli oynamalılar seneye .

SM-N920C cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt