Süper Lig 17/18 H:32 | Akhisarspor 1-2 Galatasaray | MS | 6 Mayıs - Sayfa 123 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ulan öldük, öldük , dirildik..

Ne bu yaaa?

Bu takım bizi ecelimizden önce öldürecek valla...

Yendiğimize sevinemez hale geldim..

Böyle galibiyetle gelen sampiyonluk buruk bir sampiyonluk olacak :(((

Serefsiz sow. Bugün maci satmasaydi haftaya arenada sampiyonlugu kutluyor olacaktik. Goztepe macinda icimize doğru sicmaya devam.. kalp mi dayanir buna.

basimizda fatih terim olsa da su oynanan 2.yari tam anlamiyla igrencti. gomisin kacirdigi 3 gol artik illallah ettirdi yani insan penaltidan kolay pozisyonu atamaz mi.. muslera ve donk ikinci yarida maci tek basina aldi diyebiliriz hele donkun kestigi 5 tane top var ki.. fernando falan 2.yari görmedim bile. kacak güresti.

Temel sebep orta saha bence. Agresif olamıyoruz. Hareketli de değiliz. Rakibe göre alan kapatmaya çalışıyoruz ama rakip biraz dripling ve pas ile tempo artırırsa kayboluyoruz. Defansta yapılan hamleler ile ya kahraman çıkarıyoruz ya da hata yapıp gol yiyoruz. Bunun çözümü bence yok. Bu sene böyle gidecek. İki maç daha atlatıp yaz döneminde transfer ile çözmeye çalışacağız sorunları.

Insallah sampiyon olacagiz ve Gomis mimarlarindandir
Sadece biraz duygusal bir adam ve penaltilari su son 2 mac duygusuz bir adam kullanmali

Sent from my iPhone using GSCimbom Forum

Özeti izlemek istemiyorum. İzlenecek de bir şey yok zaten. Haftaya Başakşehir'in Antalyaspor'a puan kaybıyla beraber bol golle bir iç saha maçı bizi şampiyon yapar.

Arkadaş kafada saç bırakmadılar bu sezon konya maçından sonra nefesimin kesildiği bir maç daha ama sonunda keyif sigaramı yaktım :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Gomis'i elestirin tabi, ki ben de elestiriyorum, ama bazilari var ki vur dedin mi öldürüyor gercekten.

Bokunu cikarmayin yani.

Fatih hoca aslinda gomisin atmasina izin vererek gomisin harcanmasina sebep oldu.Gomis bu ruh haliyle sezon sonuna kadar fayda saglayamaz.F .terim kazaniyim derken kaybetti israr etmek nedir sanki bana 20 yaşında genç golcude kazanmak zorunda. Her futbolcu formanin değerini bilecek.

Redmi Note 4 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Gomisi istemeyenler 27 gol atacak forveti seneye hangi parayla aliyorlar anlatsinlar bir dinleyelim. Hele Cenk Tosunun 24 milyon ettigi piyasada alsinlar bakalim.

Üst Alt