Süper Lig 17/18 H:32 | Akhisarspor 1-2 Galatasaray | MS | 6 Mayıs - Sayfa 124 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Oğlumla izlerken penaltıyı Gomis hariç kim kullansa atar dedim Bjk maçındada atamıycağını bildim valla bu maçta çok ayar sinir hastası oldum 4-0 olsa bile maçı koparamıyoruz.

Ben atmadan önce inşallah Gomis atmaz dedim.
Selçuk dışarıdaydı.
Maicon atabilirdi.
Hatta Muslera bile atardı.
Gomis haftaya kırardı rekoru çok ta önemli değil yani.

Gscimbom Mobile

18.dakikada 2 yaptik ama 21. dakikada hemen akhisar pozisyon buldu. zaten 10 dakika sonra da penalti oldu. resmen 70 dakika skora yattik. gomisin kacirdigi 3 gol de resmen tüy dikti. rodriguesin direkte patlayan topu var bi de ilk yari sonunda. fatih terim romantikligi bi kenara birakip penaltiyi sinana attirmasi lazimdi. sinan iyi vurur toplara. kaldi ki fatih de vasat bi kaleci, öyle lukac gibi iyi degil cizgide. resmen lovren ve bonucciden daha kötü penalti atti.

bu nasıl bir maçtı böyle yarabbi....

neyse 2 maç daha aslanlar hadi bakalım bitiricez bu işi alnımızın akıyla allah'ın izniyle.

Gomisi istemeyenler 27 gol atacak forveti seneye hangi parayla aliyorlar anlatsinlar bir dinleyelim. Hele Cenk Tosunun 24 milyon ettigi piyasada alsinlar bakalim.
Gomis 27 gol attı büyük katkı verdi kimse inkar edemez ama bu maçta yaptıklarının savunulacak tarafı yok. Karakteri güçlü bir adam değil. Muslera şampiyonluk karakteri koydu son haftalarda Gomis de bu yok

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ölüm gibiydi ama ölmedik,şampiyon takıma yakışmadı ömrümüzden 5 yıl gitti

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gomis 27 gol attı büyük katkı verdi kimse inkar edemez ama bu maçta yaptıklarının savunulacak tarafı yok. Karakteri güçlü bir adam değil. Muslera şampiyonluk karakteri koydu son haftalarda Gomis de bu yok

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ok. Oyleyse bul hadi bu piyasada 27 gol atacak adami. Hadi adami buldun, Turkiyeye getir bizim paramizin yettigi bir fiyata.

Begen ya da begenme takdir et ya da etme Gomis seneyede bu takimin forveti.

Antalya maçındada aynı haltı yaptık şimdide. Lan deplasmanda 0-2 öne geçmişin niye hemen kabullenip maç bitsin havasında oynuyorsun. Hakem zaten arayıp duruyor en ufak hatayı. Yemin ediyorum şu sezon bi bitsin artık.

Deplasmanlarda kötü olmamızın ANA NEDENİ, top tutan oyuncu yok denecek kadar az. Rakibe oyunun temposunu kabul ettirecek,soğukkanlı ayağında topla oynayabilen oyuncu eksikliği yaşıyoruz. Bam güm top şişiriyoruz çoğu zaman. Seneye transfer buna göre olmalı.

Akhisarspor good luck dilerim haftaya. Koyun Fener'e. Umarim en az bizi zorladiginiz kadar Feneri zorlarsiniz. Hele sen Seleznov, bakalim onlara karsi aslan kesilecekmisin

O top direkten dönünce biliyordum bu işkenceyi çekeceğimizi.. kupada da bu sahada o ikinci yarı en az 7 tane kaçırdık kendi kendimizi strese sokuyoruz oyun ikinci yarı leşti o ayrı..

Üst Alt