Süper Lig 17/18 H:32 | Akhisarspor 1-2 Galatasaray | MS | 6 Mayıs - Sayfa 127 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
gomis bu takımın bu sene resmen gol yükünü cekti onun dısında oyun olarak her mac cok iyi oynuyor

penaltı atamıyor dogru bende sövdüm fakat yanlıs yaptık suclu penaltı atamayan gomis degil

60 küsur yasındaki takıntılı hocamızdır ,onun yüzünden gomisi biz harcıyoruz
Şuanda Galatasaray taraftarı isen çok da sanmıyorum ama o takıntılı dediğin hoca sayesinde.

Yalnız 1-2’den sonra yemeyelim diye sıkarken farkında olmadan elimi kesmişim lan puhahah. Stresten ne yaptığımın farkında değildim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Güzel erol bulut ve pislik takımına gol olup yağdır takımı
hido şampiyonuz knk malatya maçı rahat geçer
tff fikstürü aynı anda yapsa tur atardık
ama fener sonra oynuyor şampiyon olsakta aman aman keyifli olmayacak
onun için son haftaya kalsın biz göz gözü yener tur atarız

bugün maç izliyoruz adam 70-80 dakika küfür ediyor ama herkese gomise felan
atarlandım çocuğa çıtı çıkmadı ama ana avrat giriyor herkese laleye bi bak ya
kitlemiz kanser resmen

Düğünde seyrettim maçı konuya atmıştım görselini.Maçın bazı anlarında sinirden masayı dağıtacaktım az daha kendimi zor tuttum.İttire ittire gidiyoruz ama böyle olmaz.Sonumuz hayrolsun.

DcimKmtWkAIa_oF.jpg

Bir daha fb 2. olsun bjk 3. 4. olsun onlar en azından büyük lafını duyarsam kalbinizi kırarım. Bugün kahvede ikinci yarıya kadar pusuda bekleyen onun bunun evladı fbli şikeci şerefsizler ikinci yarı hakeme sövmeye başladı gomis kaçırınca ağla .... diye bağırdılar kimse de bişey diyemedi maçın stresinden daha bugün nası kazandıkları belliyken bir de maçımıza gelip küfürler savuruyor onun bunun evlatları. Başakşehir inşallah iki maçını kazanır da bu onun bunun evlatları 3. veya 4. olur.

Bir daha fb 2. olsun bjk 3. 4. olsun onlar en azından büyük lafını duyarsam kalbinizi kırarım. Bugün kahvede ikinci yarıya kadar pusuda bekleyen onun bunun evladı fbli şikeci şerefsizler ikinci yarı hakeme sövmeye başladı gomis kaçırınca ağla .... diye bağırdılar kimse de bişey diyemedi maçın stresinden daha bugün nası kazandıkları belliyken bir de maçımıza gelip küfürler savuruyor onun bunun evlatları. Başakşehir inşallah iki maçını kazanır da bu onun bunun evlatları 3. veya 4. olur.

Siyaset vb. bir gram umrumda değil.Başakşehir bence de 2. olsun.Hem elemeleri geçemez hem dediğin gibi sıralamada Fb ve Bjk'yi olabildiğince altta görmek isterim her zaman.

22 yaşındyken (3.yıldızı taktığımız sezon) Bomontide bi kıraathanede 2 fenerliyi dövüp geceyi Şişli emniyette geçirdikten sonra bir daha kahvehane ve kıraathane gibi ortamlara girmedim.Çünkü fenerliler 15 yıl önce de öyleydi
Yaptığım yanlış, şuan böyle birşey yapmam.
Genç arkadaşlar beni örnek almasın

Üst Alt