Süper Lig 17/18 H:32 | Akhisarspor 1-2 Galatasaray | MS | 6 Mayıs - Sayfa 125 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu takım insanı kanser eder . Arkadaş maç başında tak tak iki gol atmışsın 2-0 olmuş rakibin uyduruk takımın teki , ya oyunu rölantiye alır top yaparsın ya 3, ü bulur 4ü bulursun biraz futbol oynarsın . Biz 2-0'ı bulduktan sonra büyük klüp deplasmanında öne geçmiş anadolu takımına dönüyoruz . Saçma sapan oynuyoruz . Adamlar 2'yi yiyince oyundan düşeceğine biz düşüyoruz rakibi zorla oyuna ortak ediyoruz . İte kaka gidiyor takım . Galatasaray'da 25 kişilik kadroda olmaması gereken oyuncular çok fazla . Kadro mühendisliği çok önemli adam gibi rotasyonun olacak ki formsuz oyuncuyu kesebileceksin sakatlığı cezalı durumda olmayı düşünebileceksin . 13-14 kişilik takım olmaz . Seneye ilk 11'e 2 ya da 3 takımın toplamına 8-9 transfer şart .

Gomis 27 gol attı büyük katkı verdi kimse inkar edemez ama bu maçta yaptıklarının savunulacak tarafı yok. Karakteri güçlü bir adam değil. Muslera şampiyonluk karakteri koydu son haftalarda Gomis de bu yok

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ok. Oyleyse bul hadi bu piyasada 27 gol atacak adami. Hadi adami buldun, Turkiyeye getir bizim paramizin yettigi bir fiyata.

Begen ya da begenme takdir et ya da etme Gomis seneyede bu takimin forveti.
Gitsin mi demisim ne alaka?? Bu maç berbattı şampiyonluğu verebilirdi. Benim gitsin dediğim cümleyi bul

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Deplasmanlarda kötü olmamızın ANA NEDENİ, top tutan oyuncu yok denecek kadar az. Rakibe oyunun temposunu kabul ettirecek,soğukkanlı ayağında topla oynayabilen oyuncu eksikliği yaşıyoruz. Bam güm top şişiriyoruz çoğu zaman. Seneye transfer buna göre olmalı.

Dediğine katılıyorum. Aynı zamanda defansif olarak çok güçsüz ve sakar bir takımız. İlk yarı defans arkasına atılan pozisyonları hep diken üstünde izledim.

fb ile averaj hesaplari anca yenilirsek mumkun, o zaman zaten basak sampiyon olur
2 mac, 1 galibiyet 1 beraberlik hakkimiz var
Ha biz 2 galibiyet alip sampiyon olacagiz zaten

Sent from my iPhone using GSCimbom Forum

Fatih hoca aslinda gomisin atmasina izin vererek gomisin harcanmasina sebep oldu.Gomis bu ruh haliyle sezon sonuna kadar fayda saglayamaz.F .terim kazaniyim derken kaybetti israr etmek nedir sanki bana 20 yaşında genç golcude kazanmak zorunda. Her futbolcu formanin değerini bilecek.

Redmi Note 4 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Sezon başından beri katkısı en fazla olan isim gomis. diğer oyuncular değişmeli oynarken gomis sezon başında beri tek başına oynuyor. Fizik olarak çökmemesi işine saygısından. İşine saygısı olan bu adamı son haftalarda diri tutmak istemek kadar doğal bişey yok.
Doğru yaptı. Haftaya penaltı kazanırsak gene kullansın.
Asil sen o adamdan penaltıyı kesersen kaybedersin. Güven problemi yaşayacak çünkü. Son haftaya gelirken istemediğimiz bişey bu da.

ASUS_Z00ED cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Fener ile aramızda 3 puan fark var. eyer kalan 2 maçın birini kaybedersek averajdan biz şampiyon olmuyormuyuz? basaksehiri saymiyorum bile.

Kısacası haftaya yenersek, fener yense bile şampiyonluk disinda kalıyor dimi? Tabiki son maçta bizim kaybedip onlarinda farklı yenmesi lazim dimi?

Oh be yemin ederim Adriana lima bir gece gecirmis gibiyim suanda.Sinir stresi birakin artik gencler sampiyonuz allahin izni ile.

Fener ile aramızda 3 puan fark var. eyer kalan 2 maçın birini kaybedersek averajdan biz şampiyon olmuyormuyuz? basaksehiri saymiyorum bile.

Kısacası haftaya yenersek, fener yense bile şampiyonluk disinda kalıyor dimi? Tabiki son maçta bizim kaybedip onlarinda farklı yenmesi lazim dimi?
5 averaj var yenilsek bile üstümüze çıkamıyorlar ama karabükle oynayacaklar o averaj kapanır gibi

Geçen hafta ile bu hafta arasında bu kadar fark olmamalıydı. Mental gücü düşük oyuncular deplasmanda baskı yediklerinde dağılıyorlar. Winner oyuncu denir ya böyle maçları çıkıp alacak belki Muslera başka yok.

Üst Alt