Süper Lig'de Diğer Maçlar - Sayfa 164 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
EE yani sadece bize mi var zor maçlar ?

Sadece biz mi puan kaybedicez ?

Bjk 9 puan geriden başşakları geçicek biz 6 puandan geçemiyecez yani sana göre öyle mi ?

İlk yarıda kaybedilen değil çalınan puanlar oldu onlar yüzünden bu haldeyiz sen de çok iyi biliyorsun.
Kimse puan filan çalmadı.
2-0 önde maçı taç atışından dolayı verdiğini idda edersen millet sana bi tarafıyla güler ve dalga geçer ki geçiyorlar.

Kendi sahamızda 3 maça da önde girdik u3 maçta da puan kaybettik.

Serdar'in rakibe haince ve bilinçsizce müdahelesi net penaltı.
Fener maçını veren bizzat terim.
Rize maçı ise terimin tüy dikmesi.

Kendini kandırma.

Belki bjk başak'i geçemeyecek ama bizi çok rahat geçecek.
Bana kalırsa bjk şampiyon olacak.

Kimse puan filan çalmadı.
2-0 önde maçı taç atışından dolayı verdiğini idda edersen millet sana bi tarafıyla güler ve dalga geçer ki geçiyorlar.

Kendi sahamızda 3 maça da önde girdik u3 maçta da puan kaybettik.

Serdar'in rakibe haince ve bilinçsizce müdahelesi net penaltı.
Fener maçını veren bizzat terim.
Rize maçı ise terimin tüy dikmesi.

Kendini kandırma.

Belki bjk başak'i geçemeyecek ama bizi çok rahat geçecek.
Bana kalırsa bjk şampiyon olacak.

Terim nefretin gözünü öyle karartmış ki inanamıyorum sana neyse hadi iyi forumlar sana , mevlana ne demiş cahille etme münakaşa ya sinirini zıplatır ya da sana yazık olur adabına , sen burdaki cahilsin çünkü olayları sadece kendine göre yorumluyorsun tek kendini bilgili ve akıllı sanıyorsun.

Akhisar
Goztepe

Net duser.

3. Dusen de ya Bursa olur, ya kasimpasa.

Ankaragucu ve Erzurum yukari dogru hareketlendiler cunku. Ama Bursa ve Kasimpasa 4 nala dibe dogru gidiyor.

Tabi tabi.
Haftaya erzuruma yenil bjk öne geçiyor.
Daha size,fener,konya,buraa deplasmanları var .
Hepsine kafadan 0 puan yaz.

Terim'in inatlari ve futbol bilgisizligi böyle devam ederse ilk yarıda olduğu gibi kendi sahamızda da çok puan kaybedeceğiz.

Jailson denen artistin oyununa gelip o cezaları almasak şu an bambaşka şeyleri konuşuyorduk.

Sakatı (Akbaba, Yuto, Belhanda, ve zaman zaman Serdar, Fernando, Eren), cezası (Donk,Garry, Ndiaye,Serdar) öyle üst üste geldi ki ZTK kadrosu ile ligde 5-6 maça çıkmak zorunda kaldık. Ona rağmen çok da kötü çıkmayacakken Konya, Rize ve Beşiktaş maçlarında 5 puanımız çalındı. Üstelik rakipler az veya çok hakem ile kazanırken bir şeyler.

Geçenlerden yazmıştım.

Kadronun tama yakın olduğu dönemde aldığımız sonuçlar 14 HAFTA: 11G 1B 2M 34 P 36/14 +22

Kalan 8 maçta: 1G 5B 2M 8P 10/10 0

Rize çok övülüyor. Doğru ben de övüyorum ama hakemler tarafından ciddi biçimde korunuyor 6 maçtır.

Akhisar maçında 1-0 gerideyken 20.dakikada bana göre son derece ağır bir kararla Akhisar 10 kişi kaldı.

Erzurum maçında tartışmalı bir kararla Erzurum'un golü iptal oldu.

Bu haftada tartışmalı bir kararla Malatya'nın penaltısı iptal edildi.

Bunlar majör pozisyonlar. Minör dediğimiz ince ince pozisyonlarda var..

Göztepe küme düşer çok net gözüken bir gerçek, aksini düşünen futboldan anlamıyordur. Beter olsunlar, bizim maçın sonunda yaptıkları o tezahuratu duyduğumdan beri gıcığım, inş düşerler.

Serkan dostum üzülecek belki ama yapacak bir şey yok, hem üzülmesi zerre umurumda olmaz.

Bizim sampiyonluk acisindan Ankara'nin kazanmasi lazim.Bu cok net.Dediklerine katilamayacagim.Erzurum'un bizim maca 15. ile 6 puan geride cikmasi ayri,puan puana cikmasi ayri.

Fener'in dusmesi icin de Erzurum'un almasi lazim.Dedigin gibi Fb'nin Erzurum deplasmaninda Erzurum'un iddiali olmasi lazim.

Ha ben fb'nin dusmeyecegini dusundugum icin 1.yi tercih ediyorum.

Ankaragucu kazansa dahi Erzurum'un 15. ile puan farki 3 olacak ki bizim macta. Hem Fener hem Bursa kazansa bile ki imkansiza yakin bu olay, Goztepe olacak 15. 25 puanla. Boyle olunca da 15. ile puan farki 4 oluyor.

Erzurum gecen hafta Sivas'a yenilseydi ve 9 puan farkiyla ciksaydi bile iceride bizimle full motivasyonda oynardi. Erzurum'un ic saha maclarini izledin mi bilmiyorum ama hep guzel oynuyorlar, hep motive cikiyorlar.

Ankaragucu kazansa dahi Erzurum'un 15. ile puan farki 3 olacak ki bizim macta. Hem Fener hem Bursa kazansa bile ki imkansiza yakin bu olay, Goztepe olacak 15. 25 puanla. Boyle olunca da 15. ile puan farki 4 oluyor.

Erzurum gecen hafta Sivas'a yenilseydi ve 9 puan farkiyla ciksaydi bile iceride bizimle full motivasyonda oynardi. Erzurum'un ic saha maclarini izledin mi bilmiyorum ama hep guzel oynuyorlar, hep motive cikiyorlar.

Adamlar için ligden düşüp düşmemekten ziyade iz bırakmak önemli çünkü.

Seneye bu samimiyet olmayacağı için daha iyi kadro da kursalar düşebilirler ama bu sene için düşseler bile bu şekilde oynayacaklar çok net.

Adamlar için ligden düşüp düşmemekten ziyade iz bırakmak önemli çünkü.

Seneye bu samimiyet olmayacağı için daha iyi kadro da kursalar düşebilirler ama bu sene için düşseler bile bu şekilde oynayacaklar çok net.

Oyle baktiklarini dusunmuyorum, cok motiveler cunku 1) Iyi top oynuyorlar doneleri mevcut izleyenler de sasiriyor zaten 2) Cok kritik transfer hamleleri yaptilar 3) Mehmet Ozdilek ile bir uyum sagladilar 4) Hakem hatalarindan cok cektikleri icin sinirleri taze 5) Cok ama cok iyi, hatta bence ligin en iyi taraftarina sahipler

Jailson denen artistin oyununa gelip o cezaları almasak şu an bambaşka şeyleri konuşuyorduk.

Sakatı (Akbaba, Yuto, Belhanda, ve zaman zaman Serdar, Fernando, Eren), cezası (Donk,Garry, Ndiaye,Serdar) öyle üst üste geldi ki ZTK kadrosu ile ligde 5-6 maça çıkmak zorunda kaldık. Ona rağmen çok da kötü çıkmayacakken Konya, Rize ve Beşiktaş maçlarında 5 puanımız çalındı. Üstelik rakipler az veya çok hakem ile kazanırken bir şeyler.

Geçenlerden yazmıştım.

Kadronun tama yakın olduğu dönemde aldığımız sonuçlar 14 HAFTA: 11G 1B 2M 34 P 36/14 +22

Kalan 8 maçta: 1G 5B 2M 8P 10/10 0
O cezaların alınmasının suçlusu; oyuncuları sahada ve saha dışında ne yapması gerektiğini anlatacak olan kimse o dur.
Hem profesyonelim diyeceksin senede 10 milyon lira kazanacaksin hem de gidip tekme tokat sahada adam doveceksin.

Senede 20 milyon lira alacaksın ama oyuncularina sahip çıkmayı beceremiyeceksin.

Ayrıca mesele taç atışı değil ortasaha oyuncularına adam takip ettirememek ve koşturamamak.
Bunların hepsi idmanlar da pasta kestirmekten vakit bulamama kaynaklı.

Bjk şampiyon mu :asd::asd::asd::asd::asd: , En iyi ihtimalle Arenaya potada gelirler koyup fişlerini çekeriz geçen seneki gibi ama bence potada bile olamayacaklar.

Oyle baktiklarini dusunmuyorum, cok motiveler cunku 1) Iyi top oynuyorlar doneleri mevcut izleyenler de sasiriyor zaten 2) Cok kritik transfer hamleleri yaptilar 3) Mehmet Ozdilek ile bir uyum sagladilar 4) Hakem hatalarindan cok cektikleri icin sinirleri taze 5) Cok ama cok iyi, hatta bence ligin en iyi taraftarina sahipler

Bu dediklerinin doğru olduğunu düşünüyorsan havanın kaçması için Uğur haklı derim.

Ben kaybetseler de kaybedecek bir şeyimiz yok diyerek oynadıkları için her maça ayrı bir motivasyon ile çıktıklarını düşünüyorum açıkçası. Tabi ki düşmek için oynamıyor adamlar o ayrı.

Obertan ve Eduok net iyi hamleler oldu.

Evet bunu hesap edemedim.Yine de 3 veya 4 puan farkla cikmalarini isterim.

Erzurum'un da icerdeki Basak ve biraz da Bjk macina baktim sadece.Bir de ozetler var.Genel olarak iyi oynuyorlar ama cogu macta yeniliyorlar.1 puan bize yaramaz

Evet bunu hesap edemedim.Yine de 3 veya 4 puan farkla cikmalarini isterim.

Erzurum'un da icerdeki Basak ve biraz da Bjk macina baktim sadece.Bir de ozetler var.Genel olarak iyi oynuyorlar ama cogu macta yeniliyorlar.1 puan bize yaramaz

Oradan alinacak 1 puan bizi champ. yapar

Anahtar 71 pts., icerideki her maci alip deplasmanda 7 puan birakmaliyiz champ. icin. Iki beraberlik bir maglubiyet hakki var dersek, beraberliklerden biri icin ideal mac Erzurum maci bence. Kadikoy ve Konya disinda en zor deplasmanimiz.

Oradan alinacak 1 puan bizi champ. yapar

Anahtar 71 pts., icerideki her maci alip deplasmanda 7 puan birakmaliyiz champ. icin. Iki beraberlik bir maglubiyet hakki var dersek, beraberliklerden biri icin ideal mac Erzurum maci bence. Kadikoy ve Konya disinda en zor deplasmanimiz.

Konya dep evet zor ama iddaasız kalabilirler o maça kadar salma ihtimalleri olur , geçen sezon fb elini kolunu sallayarak maçları alıyordu bu sayede.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt