Süper Lig'de Diğer Maçlar - Sayfa 165 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oradan alinacak 1 puan bizi champ. yapar

Anahtar 71 pts., icerideki her maci alip deplasmanda 7 puan birakmaliyiz champ. icin. Iki beraberlik bir maglubiyet hakki var dersek, beraberliklerden biri icin ideal mac Erzurum maci bence. Kadikoy ve Konya disinda en zor deplasmanimiz.

Biz 71'i alabiliriz ama Basak bu hafta Bursa'yi obur hafta da Malatya'yi yenerse biz de Erzurum'a puan birakirsak fark 8'e cikiyor.Boyle olursa Basak 71'e dusmez.Basak su 2 mactan en az birinde puan birakirsa ancak o zaman Erzurum deplasmaninda beraberlik kabul edilebilir olur.

Okan Buruk'u şimdiden bize yakıştıranlar var ama durun bakalım.. İyi işler yapıyor kabul ama daha bir takımla 2 sene üst üste başarılı olamadı. Sergen Yalçın'ın farklı bir versiyonu gibi şu anda.

Hamza bize gelmeden önce 3.5 sene Akhisar bir yerden aldı, bir yere taşıdı. Okan ise henüz mevsimlik işçi gibi. Seneye Rize'de devam edip Avrupa'yı zorlayan takım yaratırsa o zaman bizim seviyemize yaklaşabilir.

Kendi seviyenizi bu kadar küçük görmeyin bir zahmet. Bizim takıma hoca olmak bir anda olmaz.

Bence fatih hoca benfica deplasmanındaki oyunu türkiyedeki deplasmanlar için deneme olarak kullandı. Bu yüzden deplasmanlarda puan sayımız artabilir. Umarım erzurum deplasmanına hava azıcık ısınır :D

O cezaların alınmasının suçlusu; oyuncuları sahada ve saha dışında ne yapması gerektiğini anlatacak olan kimse o dur.
Hem profesyonelim diyeceksin senede 10 milyon lira kazanacaksin hem de gidip tekme tokat sahada adam doveceksin.

Senede 20 milyon lira alacaksın ama oyuncularina sahip çıkmayı beceremiyeceksin.

Ayrıca mesele taç atışı değil ortasaha oyuncularına adam takip ettirememek ve koşturamamak.
Bunların hepsi idmanlar da pasta kestirmekten vakit bulamama kaynaklı.

Ne desem zaten laf bulacaksın. İnsan sevmeyince sürekli bir şey üretir.

Ama ne hikmetse aynı hassasiyetler başka biri olunca gösterilmiyor. Bugün bu refleksin tersi ile savunanlar da o zaman tam tersi senin pozisyonunda saldırıyor. (Sen genelde hep saldırıyorsun o ayrı, o yüzden lafım başkalarına)

Yıllardır bir halt anlamadım bu işten sosyal medyada. Sürekli nefret, çekememezlik, adamcılık. Fikir üzerinden ezme ve futbolu en iyi ben bilirim cakası satma çabaları falan. (Sana demiyorum bunu yine, sen sürekli negatifsin zaten.Bir tutarlılık var ama benim için polyancılık gibi bu da çok makul bir tutarlılık değil. Gri ton da olmalı hayatta.

BU ARADA EVET TERİM'İN DE HATASI VAR. AMA BENİM İÇİN ''GALATASARAY ÖZELİNDE '' SEVAPLARI HATALARINDAN FAZLADIR. Özel hayatında ki duruşu vs beni alakadar etmez. Ben onu Galatasaray için seviyorum. Arda gibi laçkalıklar, çıktığı yer ile dalga geçmeler vs yapmadıkça da Terim başardıkları ile, kattığı hava ile armaya verdiği değer ile de önemli 1 değerdir gözümde. Yarın öbür gün başarısız olur ve gitmesi gerektiğini düşünürüm. Ne sevenler kalkıp hesap sorabilir bana, ne de nefret edenler. Sadece, bu adam ile askerlik arkadaşı gibi enseye şaplak modunda konuşan ergenler sinirlendiriyor beni.

Eleştiri yaparsın saygı çerçevesinde argümanın olur, takımda görmek istemezsin. Ama çocuk gibi ağlak modda, ona buna sataşıp aşağılamak da saçmalık. Aynısını adam gibi eleştirenlere yapan ergenler de aynı haltın laciverdi. Onları da zerre anlayamıyorum. Rezillik.

Benfica maçında Benfica gol atmak zorunda olmadığı için oynanan futbol göze hoş gelmiş olabilir, Benfica gol atmak zorunda olsaydı o maç çok farklı noktalara gidebilirdi. Ben beğenmedim açıkçası oynanan oyunu.

Bütün bunlara rağmen hakemler azıcık şerefli olaydı eleyebilirdik, evet..

Okan Buruk'u şimdiden bize yakıştıranlar var ama durun bakalım.. İyi işler yapıyor kabul ama daha bir takımla 2 sene üst üste başarılı olamadı. Sergen Yalçın'ın farklı bir versiyonu gibi şu anda.

Hamza bize gelmeden önce 3.5 sene Akhisar bir yerden aldı, bir yere taşıdı. Okan ise henüz mevsimlik işçi gibi. Seneye Rize'de devam edip Avrupa'yı zorlayan takım yaratırsa o zaman bizim seviyemize yaklaşabilir.

Kendi seviyenizi bu kadar küçük görmeyin bir zahmet. Bizim takıma hoca olmak bir anda olmaz.

Bunu dedim diye Tudor'u neden savundun falan diyenler çıkar şimdi.. Tudor'u ben gelirken pek tutmamıştım zaten ama geldikten sonra yaptığı icraatleri çok beğendim ve hayran kaldım. Beklentimin üstüne çıktı.

Herkesin 2-3 senedir dillendirip hamle yapmadığı kadroyu baştan aşağı temizledi. Vefaymış,taraftar seviyormuş dinlemedi çat çat çat doğru hamleleri yaptı. Beğen beğenme bunu plan dahilinde yaptı. Kampa kadar gidenler belliydi, gelenlerin de çoğu belliydi.

Maç skorlarından bağımsızdı yani hayranlığım. Okan ile kıyaslanamaz.

okan buruk mu?
2001 ankaragücü maçını unutmayın Galatasaraylılar
6 sene üst üste şampiyonluğu engelleyen heriflerden biridir bu
bizden uzak

Benfica maçında Benfica gol atmak zorunda olmadığı için oynanan futbol göze hoş gelmiş olabilir, Benfica gol atmak zorunda olsaydı o maç çok farklı noktalara gidebilirdi. Ben beğenmedim açıkçası oynanan oyunu.

Bütün bunlara rağmen hakemler azıcık şerefli olaydı eleyebilirdik, evet..
Bizim taraftarın yaptığı züğürt tesellisi renkdaş.

Adamlar mal değilya, 2 farklı skor rakibe lazımken deli dana gibi saldırısınlar. Çok da güzel uyutarak antreman havasında bitirdiler maçı. İlk maç 1 1 bitseydi ozaman görürdüm beğenenleri içimizden geçmediklerine dua edelim

Bjk şampiyon mu :asd::asd::asd::asd::asd: , En iyi ihtimalle Arenaya potada gelirler koyup fişlerini çekeriz geçen seneki gibi ama bence potada bile olamayacaklar.
Bizim stada ümitle gelip, maç sonunda tüm iddialarından uzaklaşmış olarak ayrılmaları, şampiyon olmamızdan sonra en çok zevk aldığım bir husus. Hem bu yüzden, hem FB düşme korkusuyla daha fazla yüzleşsin diye bu hafta BJK ın kazanmasını istiyorum:cigara::dans:...

Biz 71'i alabiliriz ama Basak bu hafta Bursa'yi obur hafta da Malatya'yi yenerse biz de Erzurum'a puan birakirsak fark 8'e cikiyor.Boyle olursa Basak 71'e dusmez.Basak su 2 mactan en az birinde puan birakirsa ancak o zaman Erzurum deplasmaninda beraberlik kabul edilebilir olur.

Bursa, Malatya, Fener serisinde bana göre en çok puan kaybı ihtimali olan maç Bursa, sebebi de üst üste çok puan kaybettiler ve oyun coşkusu da var, yetenek olmasa da. Diğer ikisine karakter olarak zerre güvenmiyorum. Malatya zaten düşüşte, bir de bu karbonat Erol hiç sağlam pabuç değil. Geçen sene bile Başakşehir şampiyon olsun isterim, oradan geldim bende vs geveliyordu.

Dediğim gibi bu heriflerin puan kaybedeceği asıl seri

Kayseri-Başak
Başak-Konya
Beşiktaş-Başak

buradan ben maksimum 2 puan ve hatta 1 puan bekliyorum. Sonrasında Rize ile içeride, Sivas ve biz ile deplasmanda yapacakları maçlarda da bize yenilmek kaydı ile 5-6 arası puan kaybederler. Toplam da 12-13 puan kaybı ile 71-72 ile ligi bitirirler altı büyük sürpriz olur.

Ama oraya gelene kadar biz puan kaybedersek bizim takip gücümüz düşer. O yüzden ne yapıp edip Akhisar, Erzurum, Antalya üçgeninden 9 puan ile çıkmamız şart.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt