Süper Lig'de Diğer Maçlar - Sayfa 291 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
a.gucunde kotu degildi hatta bi ara iyi oynuyolardi sonra para mara takim bozuldu. devre arasinda 10 tane herif aldilar onlari ben de oynatirim boyd orgil pazdan fln......

kötü değildi ama sonra siyasetten emir alınca takımı saldı. Hatta son Sivas maçında kendisine mektup verdiler, maç sonunda o mektubu okuyup yönetimi düşürmeye çalıştı. Sonra istifa etmiyorum, beni kovsunlar deyip tazminat aldı. Başkan dik durup gitmeyince, devre arası son 3-4 gün yerel seçim var diye transfer yasağı açtırdı siyasiler.

Aldıkları isimlerde öyle inanılmaz isimler değil bence. Origil Avusturya Ligi'nin ortalama takımında oynayan biriydi. Boyd desen oynadığı takımda rotasyon oyuncusuydu. Pazdan'ı ise devre arası her Anadolu takımına önerdiler, kimse almayınca Ankaragücü aldı.

Moke'yi Konya istemiyordu, öyle aldılar. Bence burada hoca başarısı var.

kötü değildi ama sonra siyasetten emir alınca takımı saldı. Hatta son Sivas maçında kendisine mektup verdiler, maç sonunda o mektubu okuyup yönetimi düşürmeye çalıştı. Sonra istifa etmiyorum, beni kovsunlar deyip tazminat aldı. Başkan dik durup gitmeyince, devre arası son 3-4 gün yerel seçim var diye transfer yasağı açtırdı siyasiler.

Aldıkları isimlerde öyle inanılmaz isimler değil bence. Origil Avusturya Ligi'nin ortalama takımında oynayan biriydi. Boyd desen oynadığı takımda rotasyon oyuncusuydu. Pazdan'ı ise devre arası her Anadolu takımına önerdiler, kimse almayınca Ankaragücü aldı.

Moke'yi Konya istemiyordu, öyle aldılar. Bence burada hoca başarısı var.

Siyaset derken?

AG'nin mevcut başkanı reisçinin bayrak tutanı

Siyaset derken?

AG'nin mevcut başkanı reisçinin bayrak tutanı

Devre arasına doğru, bir tane başkan adayı çıktı. Ankara siyasetinin desteklediği biriydi. Baya futbolculara prim sözü falan da verdi hatta kampa gelip. Mevcut başkan tam reisçi diyemem. Menfaatine göre herkesi yalıyor. Seçim öncesi Özhaseki tarafındaydı, kaybedince Mansur tarafına geçti.

alanyaspor 2-3 iyi transferle gelecek sezon avrupa potasına oynayacaktır

ligin en efektif sol koridorlarından birine sahipler, merkezi ve sağ tarafı güçlendirip sergenle zaferden zafere koşarlar

fikstürün 17 Temmuz'da çekilmesinin tek mantıklı sebebi var mı? Neden bu kadar geç? Diğer liglerde Haziran sonunda çoktan çekildi..

Sezon sonunda sanırım yabancı kuralının süresi de bitiyor ve ama yeni kural hala belli değil. Normalde 2 sene önce açıklanması lazım ama hadi normal ülke değiliz, en azından Mayıs ayında ligler biter-bitmez toplanıp yeni kuralı açıklamak lazımdı.

Kulüpler transferleri yaptı. Muhtemelen devre arası falan anca açıklanır. Bu saçmalık. Ondan sonra ligde neden kimseyi 20'ye falan satamıyoruz diye başkalarına kızıyoruz.

fikstürün 17 Temmuz'da çekilmesinin tek mantıklı sebebi var mı? Neden bu kadar geç? Diğer liglerde Haziran sonunda çoktan çekildi..

Sezon sonunda sanırım yabancı kuralının süresi de bitiyor ve ama yeni kural hala belli değil. Normalde 2 sene önce açıklanması lazım ama hadi normal ülke değiliz, en azından Mayıs ayında ligler biter-bitmez toplanıp yeni kuralı açıklamak lazımdı.

Kulüpler transferleri yaptı. Muhtemelen devre arası falan anca açıklanır. Bu saçmalık. Ondan sonra ligde neden kimseyi 20'ye falan satamıyoruz diye başkalarına kızıyoruz.
kupa finallerini falan da hafta ici oynatiyorlar anlamsiz sekilde. ülkede futboldan nefret etmek icin her türlü seyi hazirliyorlar. ayar oluyorum böyle kapasitesiz yöneticilere.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt