Supernatural | 10. Sezon - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Supernatural | 10. Sezon

Cevap: Supernatural | 8. Sezon

[GG]
tumblr_inline_mm5s9wyglX1qz4rgp.png
[/GG]

[GG]
tumblr_mmimwaG2bM1qar4xgo1_250.gif
[/GG]

Carry on my wayward son :ayatollah: hüzünlendim duyunca gene

O degilde bu final beni kesmedi pek, [GG] meleklerle olaylar olacak belli de su seytan isiyle karısacak kagıt üstünde 5.sezon kalitesine en cok yaklasabilen sezon olacak bence. Ama fazla aksiyon falan olmadı final deyince insan heyecan aksiyon falan bekliyor sonucta. Yalnız Cass'in insan olması tutmaz bence, bu sezon full oynar sonra tanrı manrı ayağına gene melek olur. En sacması da bence, metatron'un naomi gibi savascıyı oldurmesi oldu, bana mantıksız geldi bu.

Yeni sezonda Metatron'la savasılır heralde. Ama ben hala boka sarılan 5. sezonun finalinin adam gibi yapılması taraftarıyım. Soyle ki, tanrı gelip olen basmelekleri ve mic+luc bros+ekürilerini diriltip bitmesi gerektigi gibi bitecek der, mic ve luc bedeninde sam ve dean kapısırlar ve bu sefer tanrıyı da alıp cukura atlarlar. awe final i guess :cool: [/GG]

Carry on my wayward son :ayatollah: hüzünlendim duyunca gene

O degilde bu final beni kesmedi pek, [GG] meleklerle olaylar olacak belli de su seytan isiyle karısacak kagıt üstünde 5.sezon kalitesine en cok yaklasabilen sezon olacak bence. Ama fazla aksiyon falan olmadı final deyince insan heyecan aksiyon falan bekliyor sonucta. Yalnız Cass'in insan olması tutmaz bence, bu sezon full oynar sonra tanrı manrı ayağına gene melek olur. En sacması da bence, metatron'un naomi gibi savascıyı oldurmesi oldu, bana mantıksız geldi bu.

Yeni sezonda Metatron'la savasılır heralde. Ama ben hala boka sarılan 5. sezonun finalinin adam gibi yapılması taraftarıyım. Soyle ki, tanrı gelip olen basmelekleri ve mic+luc bros+ekürilerini diriltip bitmesi gerektigi gibi bitecek der, mic ve luc bedeninde sam ve dean kapısırlar ve bu sefer tanrıyı da alıp cukura atlarlar. awe final i guess :cool: [/GG]
[GG]TMetatron ben savaşçı değilim ayağı yapıp yalan söylemiş olabilir.Aslında büyük melekler kadar güçlü olabilir. Final bana sönük geldi bu arada,dan diye bitirdiler.Metatron bütün melekleri cennetten kovdu,tek başına cennette ne yapacak bakalım :D Bu arada önceki bölümdeki nephilim neydi öyle,darmadağın etti ortalığı. En güçlü varlıktı sanırım supernatural tarihindeki.Zaten bir tane varmış dünyada oda öldü anasını satayım.[/GG]

Sezon finalini ancak izleyebildim. Son derece merak uyandırıcı bir son oldu.

[GG]Sam'in ritüeli tamamlamasını beklemiştim açıkçası bu kadar uğraştıktan sonra tek hamle ile cehennemi kapatabilecekken geri dönmesini tuhaf karşıladım. Yani tamam can tatlı da, cehennem öbür yandan da :eek:

Crowley'in değişimi üzerine çok durulmamış ama gösterilen bölümler güzeldi. O geri eski haline mi dönecek zamanla ne yapacak bakalım.

Metatron cennetin tek hakimi artık, onu oradan indirmeleri olası gözükmüyor çünkü melek kalmadı, yanına bile gidemezler. Onun da tabletlerden falan bir muhabbeti olur büyük ihtimalle.

Ben dizinin 9. sezonunun olmasa da son sezonunda işlerin Tanrı tarafından çözüleceğini düşünüyorum. Tanrı derken çok tanrı gördük de one above all denileni diyorum yani. Aklım hala şu Winchester maceralarını yazan peygamber denilen adamda. Kevin falan gibi değildi o havası farklıydı. Yanına demon yaklaşınca ortalık inlemişti. Her peygamberin başını bir arch angel bekler demişlerdi. Maşallah Kevin'in yanında demonlar vızır vızır. Bildiğimiz arch angellar öldü gerçi ama başkaları da vardır herhalde. [/GG]

Yalnız bunca olay arasında Crowley'in cep telefonu melodisinin Baby Got Back olması da güzeldi :D

İki yıl önce yüklenmiş videoda hemen Crowley yorumları dolmuş zaten :D

https://www.youtube.com/watch?v=SYyd0dvNNXU

MV5BMTI5NzAwODU4MV5BMl5BanBnXkFtZTcwODA3NTgzNA@@._V1_SY317_CR1,0,214,317_.jpg

İmdb puanı 8.5

Supernatural Amerikan The WB, daha sonra da The CW kanalında yayınlanmaya devam eden bir korku serisidir. Dizi hikâyesi korku ağırlıklı olmak üzere gerilim, dram ve komedi gibi birçok türden de etkiler taşıyan bir gençlik dizisidir. Başrolünde Jared Padalecki (Sam Winchester) ve Jensen Ackles (Dean Winchester) oynamaktadır.

Şuan 9.sezondalar :)

4. sezonun 7. bölümündeyim Cass reiste çıktı ortaya yavaş yavaş dizi oturmaya başlıyor :)

[media]https://www.youtube.com/watch?v=4-CIEq-IVWM[/media]

Sonunda 5. sezona geçtim ama kafam çok karıştı herkes herkese ihanet ediyor tanrı nerede melekler neden böyle yapıyor vs vs sanırım bunların cevaplarını ilerleyen sezonlarda bulucam herneyse izlemeye devam :D

[media]https://www.youtube.com/watch?v=GtEAp-Rybl0[/media]

Üst Alt