Supernatural | 10. Sezon - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Supernatural | 10. Sezon

En mükemmel sezonları 4-5 bence ama ilk 5 komple süper yani. 6.sezon beklenmedik şekilde iyi bence 5'te bitecekti muhabbeti falan vardı ama iyi gitti. 7 bi tek standardının altında 8 ile 9'da iyi baya. 8'i çok beğendim yani 7'den sonra biraz umudu kesmiştim ama iyiydi. Bi de senaristler çok yaratıcı onu da söylemek gerek. Ciddi eğlendiriyor insanı izlerken.

Bayadır birikmişti bir kaç günde tamamladım.

Son bölümler genel olarak iyiydi ama dizi fanları da inceden bayılmaya başladı sanki. Gelecek sezonun son sezon olacak olması belli ki iyi olacak.

Aboddon'un ölümü fazla kolay oldu. Bıçak+mühür kombosu direk alıyormuş kadını zaten o kadar heyecan yapacak bir şey yokmuş ona takıldım. Castiel'in ordusu muhabbetleri iyiydi ama o da yalan oldu. Bakalım şu öbür melek sayesinde arka kapıyı bulup cenneti basacaklar herhalde.

Son bölümlerde filler episode'lar baya iyi oluyor. Eyaleti yöenten 5 aile muhabbeti falan güzeldi. Vampirli bölüm kötüydü.

Cebrail hakkaten döndü sandım baya heveslendim :(

Son sezonda artık mevzuyu tanrıya bağlarlar bir de şu Lucifer ve Mikail gittikten sonra kaybolan prophet (ki tanrı olabilir diye düşünüyoruz) den de bir haber verirlerse seviniriz.

İyi ya, yani dediğin gibi o kadar uzadı ki insanın seyredesi gelmiyor ama başlayınca da izleniyor her türlü sıkmıyor asla.

Üst Alt