Supernatural | 10. Sezon - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Supernatural | 10. Sezon

Caner peşinen uyarayım 7. sezon rezalet. Ona hazır ol da tam gazı almışken üzülme :D

5 bence en iyi sezon. Swan Song ile biten sezon tabii karıştırmadıysam. Normalde dizi 5 sezonda bitecekti. Ancak çok tutunca uzatma kararı aldılar ki 6. sezon başlarda biraz saçmalasa da toparladı. Sonra rezalet bir 7. sezon var ama izlenir yani. Sonra 8 de her şey toparlanıyor ve eski tadını buluyor :D

Toplam 10 sezon olacak şekilde yazılıyor şu anda.

Caner peşinen uyarayım 7. sezon rezalet. Ona hazır ol da tam gazı almışken üzülme :D

5 bence en iyi sezon. Swan Song ile biten sezon tabii karıştırmadıysam. Normalde dizi 5 sezonda bitecekti. Ancak çok tutunca uzatma kararı aldılar ki 6. sezon başlarda biraz saçmalasa da toparladı. Sonra rezalet bir 7. sezon var ama izlenir yani. Sonra 8 de her şey toparlanıyor ve eski tadını buluyor :D

Toplam 10 sezon olacak şekilde yazılıyor şu anda.

Aynen Swan Song ile bitiyor 5. sezon :) Ya bana arkadaşlar 1. sezonda kötü demişti ama yine beğenmiştim hani 7.sezon felan sorun olmaz diye düşünüyorum tabi daha 5. sezonu izlemedim belirttiğin gibiyse izledikten sonra bu düşüncelerimi tekrar gözden geçirmem gerekebilir :)

Aynen Swan Song ile bitiyor 5. sezon :) Ya bana arkadaşlar 1. sezonda kötü demişti ama yine beğenmiştim hani 7.sezon felan sorun olmaz diye düşünüyorum tabi daha 5. sezonu izlemedim belirttiğin gibiyse izledikten sonra bu düşüncelerimi tekrar gözden geçirmem gerekebilir :)

Ya 1. Sezon olayı biraz değişik. Ben de çok sevdim ama soranlara kötü diyorum. Kötü değil aslında ama adam hadi bakalım diziye başlayalım diye açıyor. Her bölüm olaylar olaylar, ortada akan bir konu yok. Sürükleyici bir ana hikaye yok. (en azından bir süre) Ee bu ne ya sıkıldım diyor. Ama bazısı da aksine o tip hikayeleri sevdiği için o bölümlerden de çok keyif alıyor.

Ayrıca beklentiyi düşürmek her zaman iyidir :D

Benim uzun süre avatar olarak kullandığım görüntünün çizgi halini yapmışsın :D Görünce geldi aklıma 7. sezon kötü falan ama bikaç tane çok sağlam bölüm var. Daha gelmene çok varmış ama diyeyim izleyince beni hatırla. Sam ve Uykusuzluk içeren bir bölüm..İzleyince anlarsın

Sanırım çok konuşulan diziler arasında izlemediğim nadir dizilerden biridir aklıma geliyor bir ara yapsam mı bir çılgınlık bir yerinden başlasam filan sonra 8 sezon filan gözüm yemiyor :D

Ya 1. Sezon olayı biraz değişik. Ben de çok sevdim ama soranlara kötü diyorum. Kötü değil aslında ama adam hadi bakalım diziye başlayalım diye açıyor. Her bölüm olaylar olaylar, ortada akan bir konu yok. Sürükleyici bir ana hikaye yok. (en azından bir süre) Ee bu ne ya sıkıldım diyor. Ama bazısı da aksine o tip hikayeleri sevdiği için o bölümlerden de çok keyif alıyor.

Ayrıca beklentiyi düşürmek her zaman iyidir :D

Benim uzun süre avatar olarak kullandığım görüntünün çizgi halini yapmışsın :D Görünce geldi aklıma 7. sezon kötü falan ama bikaç tane çok sağlam bölüm var. Daha gelmene çok varmış ama diyeyim izleyince beni hatırla. Sam ve Uykusuzluk içeren bir bölüm..İzleyince anlarsın

Aynen öyle 1.sezon belirli bi hikayeye bağlı değildi itiraf etmek gerekirse biraz sıkılmıştım çünkü her bölüm aynı şey ama genel olarak hikaye şekillenmeye başlayınca güzel bi hal alıyor.Avatar ise sanırım çoğu supernatural izleyen gibi bende Castiel karakterinden etkilendim yer yer bazı bölümlerde umarım oda vardır dediğim oldu :) Sam ve. Uykusuzluk bölümünü merak ettim şimdi :)

yeni bölüm 9 ekimde ama supernatural bitti arkadaş artık izlemesemde olur dedirtiyor.

luciferli sezon 10 numaraydı luciferi cok erken bitirdiler ondan sonrakı gelen yaratıklarda iyiydi ama artık sıktı kardeş :)

tumblr_mi5b9in5Gu1s12w4to1_400.gif

:D

6. sezonu bitirdim ama eski heyecanı tadı yok belki 5. sezondan sonra ara verdiğim için bana öyle geliyordur

6. sezonu bitirdim ama eski heyecanı tadı yok belki 5. sezondan sonra ara verdiğim için bana öyle geliyordur

Yok haklısın. Yukarıda Caner'e yazdığım gibi dizi 5 sezon olarak tasarlanmıştı. 6'da ve bilhassa 7'de insan ufaktan sıkılıyor. Ama konsepti sevdiğin sürece götürüyor yani hikaye. 8'den itibaren ise oturup adam gibi sözleşme yaptılar ve 10. sezonda final yapacak bir senaryo yazılmaya başlandı o yüzden rayına girdi her şey.

6 ve 7'de dizinin ne zaman biteceği belli olmadığı için hep bi akmayan senaryo var, tedirgin gibi.

Ben 7. sezonda bir yerlerde bırakmıştım. Çok severdim halbuki.

Benim en çok dikkatimi çeken eksiklik, son sezonlarda metal müzik çalmayı bırakmalarıydı. Eskiden ne bileyim Dean arabaya biner, bir "dın-dı-dın" gitar girerdi (çok iyi anlattım). 6'da, 7'de yoktu bunlar. Niyeyse çok takmıştım buna.

İki gün önce Friends'e başladım tüm dizilerim (17 adet) tatilde olduğu için, 3. sezondayım şuan. Haftaya bitirmiş olursam ki 7 sezon kaldı büyük ihtimal bitiririm, Supernatural'ada başlamayı düşünüyorum. Güzel olduğunu biliyorum çünkü 5-6 bölümünü görmüştüm TV'de.

Sonunda 5. sezonu bitirdim gerçekten şuana kadar izlediğim en iyi sezon diyebilirim böyle bi sezonada böyle bir final yakışır 10 numara finaldi gözlerim dolmadı desem yalan olur :) ama son sahnede çok şaşırdım michael ile sam(lucifer) çukura düşüyorlar fakat dean lisa ile yemek yerken dışarıda sam yani lucifer onları izliyor kafam karıştı sanırım 6.sezonda bunların cevaplarını bulucam :)

tumblr_mmajmxYsRh1ryl2ijo2_500.gif

Kansas - Carry On Wayward Son by Kansas Band on SoundCloud - Hear the world’s sounds

[media]https://www.youtube.com/watch?v=b1_Ks9mAgUA[/media] çok muhteşem sahneydi

9. sezonun ilk 3 bölümünü izledim. Gerçekten harika başladı. Sonunda saçma sapan Araf'tı, Leviathan'dı muhabbeti bitip izleyicinin sevdiği şeylere yöneldiler. Bol bol Crowley, Castiel, demon ve angels..

Castiel'in muhabbetleri muazzam olmuş gerçekten :D İşemekten yorulmuyor musunuz gibi ilginç sorularla gelen Castiel, seks yaparken korundun mu sorusuna tabii bıçağım yanımdaydı cevabını vererek gene gönlümüzdeki yerini korudu.

Dean iyice süper kahraman olacak Sam'in gözünde. Sam'e içindeki meleği izah etseydi iyiydi ileride bela olacak o iş. Ayrıca Ezeikel'e her ne kadar Castiel kefil olmuş olsa da aklımızda hep bir soru işareti olacak gibi. Aslında Dean direk gidip Castiel'e burada kalamazsın demek yerine Castiel ve Ezeikel'i konuştursaydı keşke. Zeke, Castiel'in eski adamlarınmış herhalde öyle bir şey demişti. Crowley'in esaretinde dahi tarzından ödün vermemesi takdirimizi topluyor. Yalnız şu Aboddon'u öldürseler mutlu olacağım tam bir bela. Bu Hell Knight'ların nasıl öldüreklerini çözüp bir an önce odaklansalar iyi olur.

Bu sezon Aboddon ya mini-boss'umuz olur ya da gene ölmez. İlk sezonlarda da bir kaçakçı mı ne kız vardı o geliyor aklıma her taşın altından çıkıyordu bi bitmiyordu. Final boss ise Bartholomew olacak gibi. Kendisi Cem Uzan'ın kardeşi olabilir ilk göründüğü sahnede bir an Cem mi lan o dedim :D

Bir de son bölümle ilgili gene bir şikayetim olacak. İyi niyetli yaklaşan her karakter reaper, demon, angel falan çıkmasın bir kere de yav. Fena mı olurdu April bacımız ile Castiel biraz beraberlik yaşasa. Dışarıdan gelip yardım eden bir o tuhaf adam var Bobby'nin yerini alan bir de Charlie'cim var. Charlie lezbiyen olduğu için onu da yapamayız Castiel'e. April iyiydi.

Bu arada 4. bölümde Charlie'cim olucakmış gene yani Felicia Day. Cadılar bayramı muhabbetine gene tuhaf bir bölüm olacak gibi ana konunun ilerlemediği ama Felicia Day olduğu için hemen izleyip seveceğiz tabii.

Spoiler sayılmaz ama gene de gizleyeyim son 2 bölümden 2 güldüğüm sahne :D

[attachment=4375:melek.jpg]

burada zehirli diye çevirmişler de radyasyon var bölgede esasen:

[attachment=4376:rady.jpg]

Ekli dosyalar

• melek.jpg
    melek.jpg
    69.1 KB · Görüntüleme: 33
  • rady.jpg
    rady.jpg
    73.1 KB · Görüntüleme: 34
Üst Alt