Supernatural | 10. Sezon - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Supernatural | 10. Sezon

Cevap: Supernatural

Ben de bu diziye geçen hatfa itibariyle başladım.Şu an ilk sezonun 8.bölümündeyim.Dizi şu an fena gitmiyor.Beni kendisine bağlamış durumda.Ama anlamadığım bir şey var.Dizide sürekli birileri ölüyor,Dean ve Sam bundan haberdar olup o bölgeye gidiyorlar.Kendilerini yetkili biri olarak tanıtıyorlar.Sonra da olayın sebebini araştırıp çözüyorlar ve gidiyorlar.Her bölümde böyle oluyor.Acaba bu gelecek bölümlerde de böyle devam edicek mi yoksa farklı olaylar olacak mı? Eğer sürekli böyle olacaksa söyleyin de bırakayım izlemeyi.Çünkü bir müddet sonra sıkar bu durum adamı.Ki ben sıkılmaya başladım sürekli aynı şeyler olmasından.

Ben de bu şekilde düşündüğüm için başlarda, başlamaktan çekiniyorum.İlk bölümünü izlemiştim...Ben biraz da Lost tarzında belirli bir konuyu,gizem ile ören dizileri seviyorum.

Fakat sonuçta 7. sezona kadar gelebilen ve bu kadar övgü alan bir dizinin bu şekilde devam etmesini düşünmek yanılgı olur. Bakalım, başlarım yakında büyük ihtimal. Ciddi ciddi düşünüyorum başlamayı...

İlk sezon pek bir şey olmuyor. Tam bir introduction. Avlama yöntemlerini, kardeşlerin, babalarının hikayesini falan öğreniyorsunuz adam gibi hele 3. sezonda falan hastası olacaksınız.

No Rest for the Wicked..3. sezon finali..müthişti :tiphat:

Misha Colins dönüyor ama Castiel olarak değil sanırım. Normal insan hali olarak dönecekse hiç dönmesin. Castiel'i seviyoruz biz, insan hali tam bir mal.

İlk sezon pek bir şey olmuyor. Tam bir introduction. Avlama yöntemlerini, kardeşlerin, babalarının hikayesini falan öğreniyorsunuz adam gibi hele 3. sezonda falan hastası olacaksınız.

No Rest for the Wicked..3. sezon finali..müthişti :tiphat:
Ya abi o nasıl bir bölümdür.. ben ilk kez o bölümü izlemiştim sonra diziye en başından başladım... o son sahnede Dean'in bağırışları falan çok etkilemişti beni.

325px-Castiel-versus-alastair.jpg

Alastair, Castiel..Bıraksınlar yeni hikayeyi sonuca bağlamadan bunları geri getirsinler razıyım. :sad007:

Bu güzelmiş :)

[video=youtube;XTsxF47wx5M]https://www.youtube.com/watch?v=XTsxF47wx5M&feature=related[/video]

son bölümü beğenmedim, sıkıcıydı ama gelecek bölüm güzel olacak gibi 1944 yılına dönüyorlar.

7x11 fena değildi. Ana karakterlerden biri öldükten sonra konuya dönmek kolay değildi. Yarım av hikayesi, yarım ana konu ile geçtiler.

Frank yeni Bobby mi olacak acaba? Görünüşe göre paranoyak herif her şey bitene kadar bizimkilere yardım edecek.

Hala değil Ramon'a yaklaşmak, etrafındakileri öldürmek bile aşırı zor, baştan yeni hikayeye soğuktum ama şimdi ciddi merak etmeye başladım nasıl çözecekler bu işi.

Bizimkiler havaya girmesin ve demonlarla birlik olsunlar bence. Bu işin içinden çıksa çıksa Crowley çıkar. Kafasında neler dönüyordur onun.

Aslında en temizi Lucifer'i serbest bırakmak olur hem konu uzar :asd: Lucifer-Ramon kapışması müthiş olurdu.

Son sezonun konusu aşırı leş ve boş.God'ı konu etselermiş iyi olurmuş aslında.6. sezonun son bölümleriyle çok iyi uyuşabilirdi bu mevzu.Michael ve Lucy'i bir şekilde olaya dahil etmeleri lazım belki o zaman toparlanır bu sezon.

Son 2 sezondaki konu sıkıntısından dolayı aşırı bocaladıklarını gördükten sonra insanın diziye en baştan başlayası geliyor.Özellikle ilk 4 sezon mükemmeldi.Yani izlemeyenler neler kaçırdıklarını bir bilseler var ya...Sanki Yüzüklerin Efendisi gibi ayrı bir alem bu,her yönüyle efsanedir Supernatural.

7*12'yi izledim. Gene bir filler episode. Üstelik daha önce kullanılan bir olayı (ki o da bir filmden alıntı) gene kullanmışlar. Ama zaten Dean'in aklına o filmden dolayı geliyor yani alıntıdan ziyade karakterin kişisel esinlenmesi diyelim :)

Bir de tarihsel bir kişilik ile tanışıp bir sır öğreniyoruz. Ana konuya pek dokunmuyorlar.

İlk yarısı temposuz ikinci yarısı güzeldi. Artık Leviathan'lara odaklanma zamanı geldi sezon yarılandı. Hikayeyi iyi bitiremezlerse 8. sezon kötü olur zaten 7. sezon ancak dengede gidiyor.

Üst Alt