Supernatural | 10. Sezon - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Supernatural | 10. Sezon

Cevap: Supernatural

İlk sezonu bitirdim fena değildi. İleriki sezonlar için daha büyük beklentiler içinde olmalı mıyım?

İlk sezonu bitirdim fena değildi. İleriki sezonlar için daha büyük beklentiler içinde olmalı mıyım?

İlk sezonda oyuncuların performansı pek iyi değil,diğer sezonlarda coşuyorlar resmen.

Senaryo bakımından;

2.Sezonda daha iyi oluyor.

3.Sezon muhteşem.

4.Sezon yine çok süper.

4 e kadar dizi resmen uçuyor,4 den sonra biraz yavaşlıyor ama bana göre bütün sezonlar 1.den iyidir,ondan emin olabilirsin.

Biraz browser'ınızı zorlayacağım kusura bakmayın :)

296134_700b.jpg

1117929_700b.jpg

1257661_700b.jpg

1870118_700b.jpg

520676_700b.jpg

1908643_700b.jpg

1858287_700b.jpg

2x15'te bir sahne var da.

The X-Files'tan alışmışlık uzaylılara,UFO'lara oldukça ciddi bakıyoruz, "I want to believe" diyoruz, kaçırılanları incelemeye tabii ediyorlar falan ama hiçbirini dans ederken hayal etmedim:

[video=youtube;ZU5EPd3IvZ0]https://www.youtube.com/watch?v=ZU5EPd3IvZ0[/video]

Tabii işin aslı bu değil, bölümü izleyince anlıyoruz da oldukça tebessüm ettim,özellikle uzaylı küçük yaratığın sarılışı sonrasında çıkardığı sese :)

Uzun süredir izlemiyordum. Bugün 4-5 bölüm izleyerek akışa yetiştim tekrar. O son bölüm nedir laaan. Dedim ben ama demonları falan işin içine sokarlarsa eski ritmini bulur diye. Son bölüm mükemmeldi kesinlikle, Sam Lucifer tarafından hastane odasına işkence görürken kapatıp yatıp uyuyasım geldi o kadar bunaldım. (sıkıldım anlamında değil izleyenler anladı :))

Spoiler'dan uzak durmak istiyorum ama hastaneye girişleri var ya sonlara doğru, hafıza çat çat yerine geliyor ya demonları öldürdükçe, eski sahneler falan, baya ayağa kalktım süperdi.

Beyler bende bu akşam başlamayı düşünüyorum. Bakın hikaye sonlarda saçmalıyorsa başlatmayın beni 7 sezon dile kolay izle izle bitmez.

Yok yok iyidir. Ama ilk sezon iyi değil öyle bir dezavantajı var. İlk sezonu hikayesiz gibi her bölüm bir canavar gibi. İlk sezonun son 4-5 bölümü ve sonrası güzelleşiyor.

Yok yok iyidir. Ama ilk sezon iyi değil öyle bir dezavantajı var. İlk sezonu hikayesiz gibi her bölüm bir canavar gibi. İlk sezonun son 4-5 bölümü ve sonrası güzelleşiyor.

eve gitmeyi beklemeden başladım ilk bölümü izledim , süper. Beğenmediğin ilk bölümler böyleyse bahsettiğin bölümler nasıldır acaba merak ediyorum. Bir de bir şey soracağım hikaye şuan sonlarında mı yani finale yaklaşıyormu bilgi varmı.

Valla hikaye kendini yeniliyor. Yani şöyle diyeyim, mesela mevzu bir şey sanıyorsun ve ona odaklanıyorsun o hikaye bitti derken aslında o olayın daha büyük bir olayın parçası olduğu ortaya çıkıyor ama bunu harika bağlamışlar. Son sezonda bir afalladı gibi oldular ama toparladılar sayılır.

Ha ilk sezon..ilk sezonun bölümleri kendi içinde güzel zaten. Hele ki bloody mary ne bileyim, gölden gelen ölüm, beyazlı otostopçu kadınlar gibi klasikleşmiş korku öykülerine merakın varsa sürükler. Ama 9-10 bölüm sonra eee? demeye başlayabilirsin orada biraz sabır edeceksin :)

Ozgur abi, ben 5 bolum izledim eeeh demeye basladim sonra biraktim ama izleyecegim devamini, ozellikle senin dediklerinden sonra :D.

Üşenmedim baktım. Hikaye ile ilgili ilk gelişme 9. bölümde oluyor o da bir anlık. 9'a kadar vasat net 2-3 bölüm var. (ki biri 2. bölüm bence, başlar başlamaz heves kırıyor, özellikle bizim kültürümüzde Wendigo çok bilinen bir yaratık olmayınca ekstra bayıyor)

Hikayenin adam gibi ilerlemesi sanırım 17 veya 18. bölümde başlıyor. Gerçi arada ufak ufak gelişmeler oluyor ama net bir şey yok.

Ayrıca en kötü bölümlerden biri ilk sezon 13. bölüm sanırım şu an farkettim.

Bir iki ay once salak gibi 5 bolum izleyip birakmistim (devamini izlemeyi hep dusundum ama), ne kadar yanlis yaptigimi anladim. Ilk sezon'u cok begendim, suan ikinci sezonu izliyorum. Herkese tavsiye ederim.

Ben hala arada zannediyordum 2 bölüm çıkmış. Biri dün olmak üzere.

Geçen haftanın bölümü, pek iyi değil..bir de o Carth mıdır nedir, gene çıktı öyle avcı mı olur elimin tersiyle vursam ölecek..gerçi kafası çalışıyor güzel çözdü ceo'nun alaveresini..neyse bölüm vasattı ama kaç bölümdür söylemek için kıvrandıkları şeyi finalde söylediler.

Shijo mudur nedir onu avlarken, Dean'ın kılıcı alma şeklini görünce aha star wars demiştim, Dean de eksik olmasın, Jedi gibi aldım diyerek tamamladı bizi.

e o finalden sonra dünkü bölümü izlememek olmazdı ingilizce alt yazı da varmış zaten. Bir defa olaya çok sevindik tabii ki, onsuz eksikti dizi. Bununla beraber olaya biraz hayaletlerin tarafından bakmak da güzeldi.

Bununla beraber, kullanılan ters köşe güzel olsa da 1) daha önce kullanılmıştı (tablodaki berber adamın ailesi bölümünde aynı olay vardı) 2) tez canlı gibi bölümün ortasında hehe öyle sandınız ama değil işte diye atlamışlar dayanamayıp.

Annie belli bir amaç uğruna görünmüştü öleceği belliydi. Bununla beraber nispeten güzel bir sahne olabilirdi ayrılışını göstermek, onun yerine hadi oldu bitti diyip geçtiler. Yalnız bölümün başında ölen iki sevgilinin hayaletinin el ele dolaşması tatlı bir detaydı. Bir de onları aramaya gelen iki bebenin hayaletini hiç görmedik.

Sonda o asil gibi şerefsiz gibi herifin draining çabası yarım kalınca tersine bir işlem mi oldu acaba diye takıldı kafama, çünkü malum hiç bir şeyi beceremiyorken rahat rahat takılmaya başladı.

Üst Alt