Suriyeliler, Türk Kızlarını Taciz Edip Videoya Çekti! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Suriyeliler, Türk Kızlarını Taciz Edip Videoya Çekti!

Türk yapsa benim icin ayni, benim icin cogu türk erkekleride hayvan gibidir ve bu yüzdende hele Danimarka'daki türklerin pek sansi olmuyor. Kültür farki mi artik yoksa karakterlerinde mi kabalik var bilemiyecem.

Üstüne basa basa diyorum benim icin nationality hic fark etmez yaptiklari yanlis ve sinir bozucu benim icinde.

Ben senin millete göre yorum yaptigini söylemedim, ama bu top haberler zaten bilakis, senin gibi moderate insanlarin bile sinirlerini tepesine cikaracak sekilde yaziliyor...

YouTube

Kizlari dus alirken, bikini ile cekmek, daha ciddi bir taciz degil mi ?

Bir suriyelinin bunu yaptigini bir düsünsene ?

Buna tepki vermez bir insan, cünkü bu tür olaylara karsi, insanlardan tepki bekleyecek sekilde haber yapan bir medya yok.

Nasil yani kiz ayarlamanin medeniyetle alakasi yok. Gidip tecavuz edelim diskoda o halde sonucta hayir demedigi icin bu da tecavuz sayilmaz demi?
Abicim sen takmisin iste mülteciler türkler arasinda. Bunlarin yaptigi hayvanlik bu net, kiz hayir gidermisiniz demis bunlarda hala durup mal baglamis bakiyorlarsa eger bu tacizdir. Utanmada yok.
Yav hergün haberleri cikiyor nasil olsa, bizim türk milleti cok mu farkli sürelilerden ama fark su ki bazi Türklerin medeniyet anlayasi var ben suana kadar gördügüm mültevicelerde yok o. Evet bi tane ile konusdum her defasindada düsüncelerinden igrendim, kaba buldum. Ama benim gördügüm 3 5 süreyeli insanlardan genelleme yapamazsin elbette,

Kabul ediyorsa, neden tecavüz sayilsin ? :D

Danimarka´yi bilmem, ama burada türkler, araplar cok basarili. Genelde de en girisken, ve en pis davrananlari. Rapcilari toplu halde kadin düsmani, 10 binlerce kadin hayranlari var.

Senin icin sinir bozucu okay. Ama o vakit sosyal medya tacisizci kayniyor. Bu tip videolari begenerek izleyen, ve prim veren milyonlarca insan var.

Sen genel anlamda bu tip olaylara karsi olabilirsin, onu bilmiyorum.

Ozaman bu tip videolari yapan insanlara genel bir tepkin mi var ? Cünkü bunlar baya bir moda sosyal medyada... Bunlar baya kötü bir versiyonunu cekmisler.

O vakit "taciz" de en azindan benim yasadigim yerde cok normal bir durum. Erkekler genelde "tacisci" o vakit, olay kiz ayarlamaya geldiginde... Yapisiyorlar resmen. Kizlari cok büyük saygi duyanlar ise, genelde eli bos kaliyor.
Çok seyrettim böyle video ama "gider misin, rahatsız oluyorum" diyene böyle ısrar eden kimseye rastlamadım. Sadece kötü bi versiyon olmamış bu kısaca.

Sol konusuna gelirsek eger oyle ''Turkiyenin gercek bir solu'' yok diyerek olmaz. Avrupaya bakarsak sag partiler buyumeye gittiler hala buyuyorlar, bu oylar havadan mi geliyor yoksa daha once sol partilere veren oylarmidir sizce ? Tabikide eskiden sola verenler artik sag partilere veriyorlar. Neden? Senelerdir bu sol partiler surekli su refugee sorunlari ignore ettikleri icin, sonunda iste 2015'de patladi ve artik sol partiler bile bu soruna ''sag'' bir gorusle bakiyorlar. Asil solcular refugeelere karsidir, cunku genelde solculari isyerleri tehlike altina giriyor bu refugeelerin yuzunden.

O diger videolardaki fark su ki gidip sorular evet/hayir cikiyor, hayir cikincada eyvallah tamam yuruyup gidiyorlar. Hayir cikip hala okuz gibi orda biseyler deniyorsan, hele kiz git istemiyorum seni diyorsa tacizdir. Ya anlamiyorum su dedigin mantigi, ben otobus durakda beklerken birisi bana gelse, bende git desem gitmezse o adami iterim ya, sinirlenirim.

Babacim yüzlerce prank var internetde, ille ki kadin - erkek de olmasina gerekmiyor. Izin almadan, milleti rahatsiz ediyorlar. Ve orada da bayaga israr eden var... Mesela bir tane cüce var, kiz ayarlamaya calisan. Kizlar hayir dese de, israr ediyor.

Ya Adem abi simdi seni kotulemek anlaminda degil ama kiz ayarlama kizi boyle ikna etmek gibi geliyorsa gercekten yanlis dusunuyorsun. Sahsen bir kizla konusmak istedigimde diger tarafin hic hoslanma olmadigini anlayip uzaklasirim, ha onunda bir ilgisi varsa bana hos gozle bakarsa bende devam ederim.

Bu benim düsüncem degil... Kizlar secicidir, ama tipsiz erkekler nasil güzel kiz ayarliyorlar zannediyorsun ? Adamlar hayir tanimiyor, 10 kizda deneyip, birinde basarili oluyorlar.

Ben kendi acimdan dogru yanlis tanimlama yapmiyorum, benim tarzim farklidir.

Sol konusuna gelirsek eger oyle ''Turkiyenin gercek bir solu'' yok diyerek olmaz. Avrupaya bakarsak sag partiler buyumeye gittiler hala buyuyorlar, bu oylar havadan mi geliyor yoksa daha once sol partilere veren oylarmidir sizce ? Tabikide eskiden sola verenler artik sag partilere veriyorlar. Neden? Senelerdir bu sol partiler surekli su refugee sorunlari ignore ettikleri icin, sonunda iste 2015'de patladi ve artik sol partiler bile bu soruna ''sag'' bir gorusle bakiyorlar. Asil solcular refugeelere karsidir, cunku genelde solculari isyerleri tehlike altina giriyor bu refugeelerin yuzunden.

Sol sadece siyasi parti arasinda degildir Rahmi... Sol örgütler var, ve bunlar avrupada destek veriyor mültecilere. Türkiye´de ise ne solcu parti var, ne de solcu örgütlenmeler ciddiye alinabilecek.

Siyasi partiler genelde oppurtinisttir. Saga kaymak zorunda kaldilar, sagcilar güclünenince. Bu bir iktidar savasi sonucta.

Sol sadece siyasi parti arasinda degildir Rahmi... Sol örgütler var, ve bunlar avrupada destek veriyor mültecilere. Türkiye´de ise ne solcu parti var, ne de solcu örgütlenmeler ciddiye alinabilecek.

Siyasi partiler genelde oppurtinisttir. Saga kaymak zorunda kaldilar, sagcilar güclünenince. Bu bir iktidar savasi sonucta.

Gercek solcu o zaman avrupadada yok ? Sen direk kommunist, antifasista veya globalist desene sunlara. Bi onlar kaldi iste refugeeleri savunan yoksa eski solcularin hepsi refugeelere karsi bundanda adim kadar eminim.
Sol gorus sadece parti degil, ama partinin kaymasini sonuclayan sonucta insanlarin talepidir.

Auhaha lan bi daha izledim de harbiden tam barzolar ya. numaran var mı ver bana kız yok diyor niye ki diyor ajjsjdjd. daha önce hiç bi kızla konuşmamışlar belli

Ülkenin asıl sıkıntıları bunlar
40788b94053de112760012a069fcf453.png

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

Gercek solcu o zaman avrupadada yok ? Sen direk kommunist, antifasista veya globalist desene sunlara. Bi onlar kaldi iste refugeeleri savunan yoksa eski solcularin hepsi refugeelere karsi bundanda adim kadar eminim.
Sol gorus sadece parti degil, ama partinin kaymasini sonuclayan sonucta insanlarin talepidir.

Partilerde diktatörlük yok ki. Sol partilerinde sag kayanlar var, ama ayni sekilde onlara parti icinden tepki gösteren, ve mültecilere destek olan solcular da var. Ve bu partilerin kendi tabani da tepki gösteriyor.
Burada Sandra Wagenknecht´in yüzüne pasta bile attilar solcular... Sonra kadin aslinda kendisi de kabul etti. Oy toplamak icin, sagya yönelen kitleye, bos siyasi vaatler vermek zorundalar diye...

Migration als Chance, diye mültecilere destek veren bir paneli vardi iki gün önce Die Linke baskani Kippingin...

Solcu reflexlerden bahsediyorum, su an bu akimlara türkiyede destek veren kac tane ciddiye alinacak solcu kitle var ?

Buna tepki verilmez ise, ve medya bu sekilde pompalamaya devam ederse, yarin birileri cikar katliam yapalim der.

Nazilerin yahudilere yaptigi gökten yagmadi, o olaylari destekleyen de bizim gibi insandi. AMA KIMSE CIKIP, BU YANLISTIR; INSANLARI BU SEKILDE KITLESEL ANLAMDA HEDEF GÖSTERMEK YANLISTIR; DIYEMEDI.

Kimse de tepki vermez ise, demekki bu kiskirtmalar dogru, bunlara yapilan mübahtir, diye düsünür ortalama insanlar.

Neyini tartışıyorsunuz ki. Bir kız gider misin rahatsız oluyorum dediğinde gidersin. Gitmezsen bu düpedüz tacizdir. Bu kadar net.
Bu arada ben Hatay'da yaşıyorum. Suriyelilerin en yoğun yaşadığı yerlerden biri. Ve duyduğum/gördüğüm/yaşadığım şeylerden dolayı tek bir şey dersem:
Allah belalarını versin. Bu araplar kadar iğrenç bi millet olamaz...

Partilerde diktatörlük yok ki. Sol partilerinde sag kayanlar var, ama ayni sekilde onlara parti icinden tepki gösteren, ve mültecilere destek olan solcular da var. Ve bu partilerin kendi tabani da tepki gösteriyor.
Burada Sandra Wagenknecht´in yüzüne pasta bile attilar solcular... Sonra kadin aslinda kendisi de kabul etti. Oy toplamak icin, sagya yönelen kitleye, bos siyasi vaatler vermek zorundalar diye...

Migration als Chance, diye mültecilere destek veren bir paneli vardi iki gün önce Die Linke baskani Kippingin...

Solcu reflexlerden bahsediyorum, su an bu akimlara türkiyede destek veren kac tane ciddiye alinacak solcu kitle var ?

Buna tepki verilmez ise, ve medya bu sekilde pompalamaya devam ederse, yarin birileri cikar katliam yapalim der.

Nazilerin yahudilere yaptigi gökten yagmadi, o olaylari destekleyen de bizim gibi insandi. AMA KIMSE CIKIP, BU YANLISTIR; INSANLARI BU SEKILDE KITLESEL ANLAMDA HEDEF GÖSTERMEK YANLISTIR; DIYEMEDI.

Kimse de tepki vermez ise, demekki bu kiskirtmalar dogru, bunlara yapilan mübahtir, diye düsünür ortalama insanlar.

Sen parti ve onlarin siyasetcileri hakkinda konusuyorsun abi. Tamam bi yondende onlarin etkiside oluyor insanlarin dusuncesine ama yine ustune basarak diyorum gercek solcular, isciler ve emekciler refugeeslerden korkuyorlar cunku gercekten isyerleri tehlike altina aliniyor bu. Senelercede sol partiler bu durumu tamamen bos biraktilar hatta televisionlarda konusulmadi bu cunku partiler bunun hakkinda konusmak istemediler o yuzdende fasist partilere benzeyen partiler cikti 90'lerde zaten.

Turkiyede Almanya veya Danimarka gibi bir luksu yoktur, kapali ve isyerlerini korumak zorundalar cunku egitimsizlerde cok turkiyede, suriyedende gelen o yuzden boyle tehlike oluyor zaten o yuzdende bu kadar tepki bence.

O dedigin kadin, Sandra, evet oy toplamak icin yapiyorlar bunu bende biliyorum hatta burdaki Socialdemokratler suana kadar hep refugees positivtlerdi ama baktilar oylar saga gidiyor mecburen saga kaymak zorunda kaldilar. Milletin talepi bu yonden cunku. Danimarka gibi asiri acik bir ulkede bile anca 20-25 % refugee positif olan insanlar kaldi.

Yani benim demek istedigim, Adem Abi, solculuk refugee positif anlamina gelmiyor, gelemezde tek dimensionlu degildir insanlarin gorusu ve siyasi gorusleri.

Yeni yeni cikan ''savas'' oluyor artik, artik Sol-Sag davarasi degil ama Globalist (Macron gibileri) vs. Nationalist (Su Hollandaki adam gibileri).

Oohhh Anglo-Sakson ekol-DAŞ :D
Danimarka da güzel ülke. İnsanlar mutluluk araştırmalara da çoğu zaman 1. /2. Seçiliyor.

Güzel mi orası ? Var mı dedikleri kadar ?

Anglo-Sakson ne lan? :asd:
aga danlarinda 500.000'den fazlasi anti depresif kullaniyor o yuzden 1/2 olmasin :asd: Zaten 6 milyonluk bir milletiz.

Edit: Sacshen felan mi Sakson ne lan bu Sakson ne olm

Son düzenleme:
Bizim burda bir atasözü vardır iç şarabı ... arabı diye.
Bilmem anlatabildimmi boş yere denmemis bu söz. Bunlar kadar uçkuruna zevkine düşkün ''insan'' yok.

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

Sen parti ve onlarin siyasetcileri hakkinda konusuyorsun abi. Tamam bi yondende onlarin etkiside oluyor insanlarin dusuncesine ama yine ustune basarak diyorum gercek solcular, isciler ve emekciler refugeeslerden korkuyorlar cunku gercekten isyerleri tehlike altina aliniyor bu. Senelercede sol partiler bu durumu tamamen bos biraktilar hatta televisionlarda konusulmadi bu cunku partiler bunun hakkinda konusmak istemediler o yuzdende fasist partilere benzeyen partiler cikti 90'lerde zaten.

Turkiyede Almanya veya Danimarka gibi bir luksu yoktur, kapali ve isyerlerini korumak zorundalar cunku egitimsizlerde cok turkiyede, suriyedende gelen o yuzden boyle tehlike oluyor zaten o yuzdende bu kadar tepki bence.

O dedigin kadin, Sandra, evet oy toplamak icin yapiyorlar bunu bende biliyorum hatta burdaki Socialdemokratler suana kadar hep refugees positivtlerdi ama baktilar oylar saga gidiyor mecburen saga kaymak zorunda kaldilar. Milletin talepi bu yonden cunku. Danimarka gibi asiri acik bir ulkede bile anca 20-25 % refugee positif olan insanlar kaldi.

Yani benim demek istedigim, Adem Abi, solculuk refugee positif anlamina gelmiyor, gelemezde tek dimensionlu degildir insanlarin gorusu ve siyasi gorusleri.

Yeni yeni cikan ''savas'' oluyor artik, artik Sol-Sag davarasi degil ama Globalist (Macron gibileri) vs. Nationalist (Su Hollandaki adam gibileri).

Olayin cok ince detayina girersek, bati ülkelerinin bu refugee belasini kendi kendilerine baslarina sardiklarina geliriz...
Türkiye´de durum daha da vahim, 3 milyon insan bulunuyor ülkede, kisa sürede girdiler birde, buna da OK...

Benim tepkim tepki gösterenlere de degil...

Benim tepkim güclü kitlelelerin cikip kiskirtmaya karsi, tepki vermemeleri...

Solcular mültecilere karsi bile olsa, istemese de ülkesinde, bu tip kiskirtici tutumlara karsi solcu reflexi geregi tepki gösterir. Ben mültecileri karsi olan tepkileri anliyorum.Burada almanlari birak, kürtler, araplar, türkler tepkili mültecilere, almanlardan bile daha cok tepki veriyorlar ortamlarda. Savastan kacanlarin arasina, bir cok ekonomi mültecisi de girdi zaten. Ama bir kitle hedef haline geliyorsa, belirli bir raddeden sonra, o kitleye destek olman gerekir. Bunu da genelde solcular yapar. Sevsen de, sevmesende... Yoksa cahiller cikip, zaten herkes hem fikir, bunlar zararli deyip, katliam yaparlar. (Ilginc bir sekilde pkkli kürtler, ile ülkücüler istanbulda mültecileri coluk cocuk önünde linc ettiler, evlerine kadar girdiler)

Ve bu bana göre Türkiye´de eksik. Bu reflex lazim ki olay daha tehlikeli yerlere gitmesin. Tepkiyi anliyorum, ama tepkiye tepkinin olmamasini yadirgiyorum sadece.

Son düzenleme:
Üst Alt