Suriyeliler, Türk Kızlarını Taciz Edip Videoya Çekti! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Suriyeliler, Türk Kızlarını Taciz Edip Videoya Çekti!

Suriyeliler kadar serefsiz bir toplum yoktur, hollanda'da var bunlar, bira icip gelene gecene laf atarlar, sonra multeci kampinda kadar kovuldular diye aglarlar.

Kiz'dan numara soracagina gitsin ISIS'den topragi icin hesap sorsun.

Ben Türkiye deki insanlarin mültecilere karsi olusan "nefretini" belirli bir yere kadar anlayabiliyorum ama hic tasvip etmiyorum.

Mesela Almanya da da insanlar mültecileri istemiyor cogunluk olarak ama öte yandan da mültecilerin Türkiye de kendilerine sunulan imkanlari burada bulmalari imkansiz. Türkiye de hersey altin tepside önlerine sunuluyor bu da bence dogal olarak ekmegini suyunu tastan cikaran insanlari rahatsiz edebilir ve mültecilere karsi tavir almalarina neden olabilir.

Türkiye büyük hata yapti ve bence cok kontrolsüz gelisti ülkeye mülteci alimi. Biz kendimize ne kadar iyi bakabiliyoruz da cikiyoruz en cok mülteci alan ülke oluyoruz.

Ben Türkiye deki insanlarin mültecilere karsi olusan "nefretini" belirli bir yere kadar anlayabiliyorum ama hic tasvip etmiyorum.

Mesela Almanya da da insanlar mültecileri istemiyor cogunluk olarak ama öte yandan da mültecilerin Türkiye de kendilerine sunulan imkanlari burada bulmalari imkansiz. Türkiye de hersey altin tepside önlerine sunuluyor bu da bence dogal olarak ekmegini suyunu tastan cikaran insanlari rahatsiz edebilir ve mültecilere karsi tavir almalarina neden olabilir.

Türkiye büyük hata yapti ve bence cok kontrolsüz gelisti ülkeye mülteci alimi. Biz kendimize ne kadar iyi bakabiliyoruz da cikiyoruz en cok mülteci alan ülke oluyoruz.

Rusya ve Cin sagolsun Suriyeyede giremiyoruz da öpelim ülkeyi

kizdan numarasini istedi diye 10 kisi adamin etrafini cevirip ibnelik yapmayacam dedirtiyolar ustune tokat atiyolar. ya sabir

Bu dogru degil... Almanya´da mültecilere paralari, bedava biletleri yigecekleri, icecekleri veriliyor. Spor akteviteleri bile finanse ediliyor... Almanya´da bile mülteci krizi, kendi kendini finanse ediyor... Mültecilerin Almanya ekonomisine pozitif katkisi var. Eminim ki yaptiklari tüketim ile Türkiye ekonomisine de mültecilerin katkisi vardir...

Almanya´nin daha az mültecisi var, ama ayirdigi bütce daha yüksek. Buna ragmen ekonomiye pozitif etki etti mülteciler. Ve kriz kendi kendini finanse ediyor su an.

S&P: Multeci akını Turkiye ekonomisini buyutuyor - Fortune Turkiye

S ve P´de Türk ekonomisine pozitif degerlendirmis mülteci etkisini...

Ama pozitif haber kimse duymak istemiyor mülteciler ile ilgili. Ama insanlara her daim bir düsman modeli lazim. 21. yüzyilin düsmanlari da mülteciler.

Bu dogru degil... Almanya´da mültecilere paralari, bedava biletleri yigecekleri, icecekleri veriliyor. Spor akteviteleri bile finanse ediliyor... Almanya´da bile mülteci krizi, kendi kendini finanse ediyor... Mültecilerin Almanya ekonomisine pozitif katkisi var. Eminim ki yaptiklari tüketim ile Türkiye ekonomisine de mültecilerin katkisi vardir...

Almanya´nin daha az mültecisi var, ama ayirdigi bütce daha yüksek. Buna ragmen ekonomiye pozitif etki etti mülteciler. Ve kriz kendi kendini finanse ediyor su an.

S&P: Multeci akını Turkiye ekonomisini buyutuyor - Fortune Turkiye

S ve P´de Türk ekonomisine pozitif degerlendirmis mülteci etkisini...

Ama pozitif haber kimse duymak istemiyor mülteciler ile ilgili. Ama insanlara her daim bir düsman modeli lazim. 21. yüzyilin düsmanlari da mülteciler.

Türkiye de daha kolay üniversiteye gidebiliyorlar, daha kolay is kuruyorlar. Burada belirli testlerden gecmeleri lazim bunlar icin, mesela dil dersi.

Türkiye de daha kolay üniversiteye gidebiliyorlar, daha kolay is kuruyorlar. Burada belirli testlerden gecmeleri lazim bunlar icin, mesela dil dersi.

Qualifikasyon varsa, bu ihtimal almanyada da sunuluyor. Bazi uniler qualifikasyonlari da bedavaya check ediyor. Is kurma olayi türkiye de daha rahat, ama adamlar ticarette orada basarili olmasi, ülke ekonomisine katki verebilir. Ve bir nevi kendi emekleri...

Ama sen hic sordun mu, neden siyasilerin Almanya´da hic mültecilerin ekonomiye katkisinin pozitif oldugunu anlatmadiklarini ? Yoksa halk sorgulayabilir, sömürüldüklerinin mülteciler ile alakali olmadigini.
türkiye´de de durum benzer...

siyasiler, sirketler yutuyor, sömürüyor onlarda yem diye mültecileri atiyorlar halkin ortasina.

Son düzenleme:
YouTube

Dayak yiyen elemanın youtube hesabı , videoyu silmiş galiba

Telefon numarasına kadar araştırıp bulmuşlar, diğerlerini de arıyolarmış
Yetkililerin bunları başka bir ile göndermesi lazım yoksa öldürülebilirler de.

Üzüldüm açıkçası. Yaptıkları hoş değildi ama sadece bi hataydı ve zararları da minimaldi. Asıl iğnelik yapan 5 kişiyle çocuğu sıkıştıranlar.

adalet sistemi öyle çökmüş ki ülkede, herkes yaşanan her olayda cezayı kendi kesmek istiyor resmen texas'a döndü ülke.

Üst Alt