Survivor All Star (2015) | TV8 - Sayfa 41 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Survivor All Star (2015) | TV8

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Halka da söz hakkı vermek adadaki insanların yapacağı haksızlığı engellemek açısından güzel ama ayarını kaçırmamak lazım.Hakan Anıl'dan 50 kere daha fazla hak ediyor Survivorda kalmayı,ama haftaya kaybederlerse dokunulmazlığı,gitmesi oldukça muhtemel.

Halka söz hakkı vermek adada oyun kazanan insanlara yapılan haksızlıktır renktaş. Neyse kabul edelim bunu böyle bir düzen var sakat birine oy yollamak neyin kafasıdır ve bide Turabi'ye :D

Halka söz hakkı vermek adada oyun kazanan insanlara yapılan haksızlıktır renktaş. Neyse kabul edelim bunu böyle bir düzen var sakat birine oy yollamak neyin kafasıdır ve bide Turabi'ye :D
Anıl'a yine yakışıklı felan diye atıyorlarmış ama bu Turabi'ye kim ne diye atıyor oyu ben de anlayamiyorum renktaş :) Aziz Yıldırım'ın Survivor versiyonu gibi.

Merak edip başlığı takibe aldım , yazdıklarınız ve tartıştığınız konular çok boş geldi.

Seçimler öncesi Survivor AllStar yapıp halkı uyutan Türk televizyonculuğu tarihe geçersin.

maxresdefault.jpg

işte durumu çakmış bir arkadaşımız, hangi konuda ülkeyi kurtarıyoruz atımızla,kılıcımızla gelelim

Şu konuda bile siyaset konuşanları atabilirmiyiz artık sizin secim muhabbetinizi her ortamda görmek zorunda degilim

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

Survivor un iyice saçmalaması iyi oldu, annem yüzünden ilk 1 ay izleyip sonra da devamını getiriyordum, bu saçmalıklar sayesinde izlemiyorum artık kurtuldum bu illetten :)

Çok konuşma at yaprağı

Sizin o eleştirdiginiz tayyipten ne farkınız var cok merak ediyorum. Aynı kafada insanlarsınız güclü oldugunuz yerlerde birilerine yetkiyle söz gecirmeye calısmak istedigini diyebilecegini sanmak :asd22: Bu laftan sonra sana sövebilirdim ama hoşuma gidiyor burda takılmak ama istersen farklı platformlarda, eşit oldugumuz bir yerde birbirimize istedigimizi diyebiliriz?

Sizin o eleştirdiginiz tayyipten ne farkınız var cok merak ediyorum. Aynı kafada insanlarsınız güclü oldugunuz yerlerde birilerine yetkiyle söz gecirmeye calısmak istedigini diyebilecegini sanmak :asd22: Bu laftan sanra sana sövebilirdim ama hoşuma gidiyor burda takılmak ama istersen farklı platformlarda, eşit oldugumuz bir yerde birbirimize istedigimizi diyebiliriz?
Yetkiyle söz geçirmek mi?

Yetkiyle söz geçiriyor olsam sen şu an bu forumun indeksine giremiyor olurdun halbuki. Az akıllı ol, mal mal triplere girme.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt