Survivor All Star (2015) | TV8 - Sayfa 43 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Survivor All Star (2015) | TV8

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Benim gözümde vazgeçilmez evet o yüzden aylar sonra ilk kez herhalde açık forumda yazdım.

Umrunda değilse niye geri döndüm çok merak ediyorum Emrah mı ısrar etti bak öyleyse hiç yapmadığım bir şeyi yapıp seni sonsuza dek bu umrunda olmayan yerden uzaklaştıracağım. Sonra da ağla dur "Tayyip gibi yetki kullanıyorsunuz yeaaa" diyerekten.
yakışık almaz

Benim gözümde vazgeçilmez evet o yüzden aylar sonra ilk kez herhalde açık forumda yazdım.

Umrunda değilse niye geri döndüm çok merak ediyorum Emrah mı ısrar etti bak öyleyse hiç yapmadığım bir şeyi yapıp seni sonsuza dek bu umrunda olmayan yerden uzaklaştıracağım. Sonra da ağla dur "Tayyip gibi yetki kullanıyorsunuz yeaaa" diyerekten.

Emrahla alakası yok. Canım istedi geldim arada yazıyorum zaten hoşuma giden konularda. Sen adminsin sonucta emek vermiş olabilirsin umrunda olabilir ama benim öyle bi zorunlugum yok. Hata mı görürsen istedigini yapabilirsin

Kim anlıyor demek istediğini? :D

Bana küfreden, laf atana kolay kolay ceza vermem hiç bir zaman ki artık takıldığım da yok.

Sen meselenin özünü anlamamışsın orada. Takılman gereken nokta bu kurgu usülü yarışmanın sizin algılarınızı yönetmesi. Siyasetin her yerde konuşulmasını ben de sevmem ama sırtını iktidar partisine dayayıp çalıntı senaryolarla bir yerlere gelmiş bir adamın sözde yarısı ünlü yarısı gönüllü insanları bir adaya toplayıp günlerce aç bırakmasına dair senaryosunu bu kadar ehemmiyetle takip etmek ki yine de buna laf etmiyorum ama bu durumu belirten kişilerden rahatsız olmak da saçmalığın daniskası.

Adam resmen jb geçiyor siz yazmışsınız zaten 3 gündü 4 oldu 4 gündü 5 oldu diye. Cidden ülke insanı hele de gençler senin kafanda olduğu sürece bir bok olmaz bu ülkeden. Git Turabini falan izlemeye devam et sen, isteyen de istediğini konuşur karışma, gerisi mühim değil senden bir halt olmaz zaten.

Owned

1233523733_css_ownage_by_codesta.jpg

Lan yok kendi istedi dönmeyi bunu bildiğimden yazdım onu zaten. Aksini iddia ederse bariz yalan söylüyordur.
Sizin verdiginiz ceza yanlıştı zaten. Bayagı bi girmedim zaten normal bi üye olsa cezası coktan acılırdı o yüzden bende gelmek istedim. Sana küfür konusuna gelirsek beni banladıktan sonra arkamdan yazdıgın icin yazmıştım bende. Daha önce yazsan sana da cevabını düzgün bi şekilde verebilirdim

Sizin verdiginiz ceza yanlıştı zaten. Bayagı bi girmedim zaten normal bi üye olsa cezası coktan acılırdı o yüzden bende gelmek istedim. Sana küfür konusuna gelirsek beni banladıktan sonra arkamdan yazdıgın icin yazmıştım bende. Daha önce yazsan sana da cevabını düzgün bi şekilde verebilirdim
Konuda küfrettin zaten arkandan konuşmadım kısacası ki bana cevap verebildin, seni atan da ben değildim, ceza da yanlış falan değildi, sürekli trollüklerinden sıkılmış bir adamın uyarısına küfürle karşılık veriyorsan gidersin bu kadar basit.

Konuda küfrettin zaten arkandan konuşmadım kısacası ki bana cevap verebildin, seni atan da ben değildim, ceza da yanlış falan değildi, sürekli trollüklerinden sıkılmış bir adamın uyarısına küfürle karşılık veriyorsan gidersin bu kadar basit.

Valla ben konuyu bile hatırlamıyorum. O an bana göre yaptıgım davranış dogruydu ve yaptım. O adamın yaptıgının aynısını bugun sende yapıyorsun tahrik ediyorsun ama sana istedigini vermek istemedigimi söylemiştim.

Valla ben konuyu bile hatırlamıyorum. O an bana göre yaptıgım davranış dogruydu ve yaptım. O adamın yaptıgının aynısını bugun sende yapıyorsun tahrik ediyorsun ama sana istedigini vermek istemedigimi söylemiştim.
Bugün o yazıyı yazan başkası olsa ona da sataşırdım. Bana küfür ya da hakaret etsen de ceza falan vermezdim yani geçelim bu muhabbetleri tahrik falan.

misal murho engellemistir herkesi engelledigi gibi

forumda sadece kendi mesajlari ve actigi portal konularini gormek istiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt