Survivor All Star (2015) | TV8 - Sayfa 42 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Survivor All Star (2015) | TV8

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yetkiyle söz geçirmek mi?

Yetkiyle söz geçiriyor olsam sen şu an bu forumun indeksine giremiyor olurdun halbuki. Az akıllı ol, mal mal triplere girme.
Burda herkes ne demek istedigimi anlıyor sanırım sen anlamamakta ısrar edebilirsin. Ama senin üslubunla konusmak icin burda yetki gerektiriyor. O üslupla konuşup sana o kozu verecegimi sanıyorsan yanılıyorsun. :ka21:

Burda herkes ne demek istedigimi anlıyor sanırım sen anlamamakta ısrar edebilirsin. Ama senin üslubunla konusmak icin burda yetki gerektiriyor. O üslupla konuşup sana o kozu verecegimi sanıyorsan yanılıyorsun. :ka21:
Kim anlıyor demek istediğini? :D

Bana küfreden, laf atana kolay kolay ceza vermem hiç bir zaman ki artık takıldığım da yok.

Sen meselenin özünü anlamamışsın orada. Takılman gereken nokta bu kurgu usülü yarışmanın sizin algılarınızı yönetmesi. Siyasetin her yerde konuşulmasını ben de sevmem ama sırtını iktidar partisine dayayıp çalıntı senaryolarla bir yerlere gelmiş bir adamın sözde yarısı ünlü yarısı gönüllü insanları bir adaya toplayıp günlerce aç bırakmasına dair senaryosunu bu kadar ehemmiyetle takip etmek ki yine de buna laf etmiyorum ama bu durumu belirten kişilerden rahatsız olmak da saçmalığın daniskası.

Adam resmen jb geçiyor siz yazmışsınız zaten 3 gündü 4 oldu 4 gündü 5 oldu diye. Cidden ülke insanı hele de gençler senin kafanda olduğu sürece bir bok olmaz bu ülkeden. Git Turabini falan izlemeye devam et sen, isteyen de istediğini konuşur karışma, gerisi mühim değil senden bir halt olmaz zaten.

Ben bu tuzaga bi kez düştüm keza oda admin şuan tehditvari konuşmuştu bende küfür etmiştim :D
Bak o konuyu da açıklayayım. Sen o gün ki tehdit de yoktu uyarı vardı o adama küfür ettin. Sonra ben sana bir laf ettim bana da küfür ettin. Ceza falan verdiler neyse ve cezan açılacakken bana soruldu ben açılsın demesem şu an fake üyeliklerle birilerinin kucağında dolanıyor olurdun. He Fatih de izin verdi tabi.

Kısacası buna rağmen foruma dönmüşsün hala şov peşinde koşma, olayları kendi açından haklı gibi anlatıp da sana güvenip arkanda duran adamın kafasını öne eğme. Bak bu durum bile ne kadar karaktersiz bir insan olduğunu gösteriyor.

Kim anlıyor demek istediğini? :D

Bana küfreden, laf atana kolay kolay ceza vermem hiç bir zaman ki artık takıldığım da yok.

Sen meselenin özünü anlamamışsın mesele orada. Takılman gereken nokta bu kurgu usülü yarışmanın sizin algılarınızı yönetmesi. Siyasetin her yerde konuşulmasını ben de sevmem ama sırtını iktidar partisine dayayıp çalıntı senaryolarla bir yerlere gelmiş bir adamın sözde yarısı ünlü yarısı gönüllü insanları bir adaya toplayıp günlerce aç bırakmasına dair senaryosunu bu kadar ehemmiyetle takip etmek ki yine de buna laf etmiyorum ama bu durumu belirten kişilerden rahatsız olmak da saçmalığın daniskası.

Adam resmen jb geçiyor siz yazmışsınız zaten 3 gündü 4 oldu 4 gündü 5 oldu diye. Cidden ülke insanı hele de gençler senin kafanda olduğu sürece bir bok olmaz bu ülkeden. Git Turabini falan izlemeye devam et sen, isteyen de istediğini konuşur karışma, gerisi mühim değil senden bir halt olmaz zaten.

Tamam da bende siyasetin geçtigi konulara zaten yazmıyorum secım ortamından nefret ediyorum. İzledigimiz bi survivor var bu konuda bile siyaset görmekten şikayetci oldugumu söyledim. Zaten forum kurallarına göre konu içeriginden farklı konusmalar yasak diye biliyorum ne kadar esnetilse de. Bu ülkeden bi bok olup olmayacagınıda seninle tartışamam onu yavru bdpli hayri arkadaşınla özelde konuşabilirsiniz. Kim olursan ol ne olursan ol benim gözümde senden de bi halt olmaz.

Bak o konuyu da açıklayayım. Sen o gün ki tehdit de yoktu uyarı vardı o adama küfür ettin. Sonra ben sana bir laf ettim bana da küfür ettin. Ceza falan verdiler neyse ve cezan açılacakken bana soruldu ben açılsın demesem şu an fake üyeliklerle birilerinin kucağında dolanıyor olurdun. He Fatih de izin verdi tabi.

Kısacası buna rağmen foruma dönmüşsün hala şov peşinde koşma, olayları kendi açından haklı gibi anlatıp da sana güvenip arkanda duran adamın kafasını öne eğme. Bak bu durum bile ne kadar karaktersiz bir insan olduğunu gösteriyor.

Forumun benim icin umrumda oldugunu mu sanıyorsun. Senin gözünde bura vazgecilmez bi ortam olabilir ama benim için degil. Orda alakasız bi tehdit vardı ve cevabını aldı. Cezalıyken foruma bi kez bile girmedim girmem de. Dedigim gibi sizin gibi böyle şeylerin peşinde koşacak biri degilim. Emrah olmazsa emin ol şuan ben daha agır konusur cezayı alırdım o yüzden yumuşak konuşuyorum ;)

Tamam da bende siyasetin geçtigi konulara zaten yazmıyorum secım ortamından nefret ediyorum. İzledigimiz bi survivor var bu konuda bile siyaset görmekten şikayetci oldugumu söyledim. Zaten forum kurallarına göre konu içeriginden farklı konusmalar yasak diye biliyorum ne kadar esnetilse de. Bu ülkeden bi bok olup olmayacagınıda seninle tartışamam onu yavru bdpli hayri arkadaşınla özelde konuşabilirsiniz. Kim olursan ol ne olursan ol benim gözümde senden de bi halt olmaz.
Hayri'ye karşı kuyruk acın varsa git onla çöz onu, satır arasında adama laf atma. Bak eğer bir fikrin varsa bunu savun, lafının arkasında ol, Hayri'nin söylediği bir şeyden rahatsızsan git onunla çöz. Gerçekten kendine güveniyorsan birikim konusunda tabi.

Kısasa kısas yapan ergenlerden farkın yok be ufaklık.

Forumun benim icin umrumda oldugunu mu sanıyorsun. Senin gözünde bura vazgecilmez bi ortam olabilir ama benim için degil. Orda alakasız bi tehdit vardı ve cevabını aldı. Cezalıyken foruma bi kez bile girmedim girmem de. Dedigim gibi sizin gibi böyle şeylerin peşinde koşacak biri degilim. Emrah olmazsa emin ol şuan ben daha agır konusur cezayı alırdım o yüzden yumuşak konuşuyorum ;)
Benim gözümde vazgeçilmez evet o yüzden aylar sonra ilk kez herhalde açık forumda yazdım.

Umrunda değilse niye geri döndüm çok merak ediyorum Emrah mı ısrar etti bak öyleyse hiç yapmadığım bir şeyi yapıp seni sonsuza dek bu umrunda olmayan yerden uzaklaştıracağım. Sonra da ağla dur "Tayyip gibi yetki kullanıyorsunuz yeaaa" diyerekten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt